Jesteś tutaj:HOME>Terminarz>Terminarz: Wszystkie zespoły | 2 Liga 10 Edycja
Terminarz: Wszystkie zespoły | 2 Liga 10 Edycja


KOL Data Godz. Gospodarz       Goście Rezultat
1 11.09.2016 10:00 h FC TU-TU - Auto Szkoła Rak3 - 4
1 - 2
2 - 2
1 11.09.2016 11:00 h Nauka Jazdy U Sławka - Znajomi Sedziego9 - 6
3 - 3
6 - 3
1 11.09.2016 12:00 h FC Lipiny - RDK Szewnica1 - 10
1 - 3
0 - 7
1 11.09.2016 13:00 h RKS Równe - Wołomin Słoneczna7 - 9
7 - 3
7 - 6
1 11.09.2016 14:00 h Balcerak Skład - Bear Team9 - 0
3 - 0
6 - 0
1 11.09.2016 15:00 h Rządza Kraszew - Sami Swoi3 - 1
2 - 0
1 - 1
2 18.09.2016 10:00 h Znajomi Sedziego - RKS Równe5 - 6
2 - 3
3 - 3
2 18.09.2016 11:00 h RDK Szewnica - Nauka Jazdy U Sławka2 - 4
1 - 2
1 - 2
2 18.09.2016 12:00 h Sami Swoi - FC TU-TU5 - 2
2 - 2
3 - 0
2 18.09.2016 13:00 h Bear Team - FC Lipiny3 - 1
2 - 1
1 - 0
2 18.09.2016 14:00 h Wołomin Słoneczna - Rządza Kraszew3 - 5
1 - 1
2 - 4
2 18.09.2016 15:00 h Auto Szkoła Rak - Balcerak Skład2 - 6
2 - 3
0 - 3
3 25.09.2016 10:00 h FC Lipiny - Auto Szkoła Rak1 - 24
0 - 10
1 - 14
3 25.09.2016 11:00 h Rządza Kraszew - Znajomi Sedziego12 - 2
3 - 1
9 - 1
3 25.09.2016 12:00 h Sami Swoi - Wołomin Słoneczna2 - 4
1 - 2
1 - 2
3 25.09.2016 13:00 h Nauka Jazdy U Sławka - Bear Team6 - 5
1 - 3
5 - 2
3 25.09.2016 14:00 h RKS Równe - RDK Szewnica4 - 10
1 - 4
3 - 6
3 28.09.2016 20:00 h FC TU-TU - Balcerak Skład1 - 6
1 - 3
0 - 3
4 02.10.2016 10:00 h RDK Szewnica - Rządza Kraszew3 - 6
1 - 2
2 - 4
4 02.10.2016 11:00 h Znajomi Sedziego - Sami Swoi2 - 12
1 - 5
1 - 7
4 02.10.2016 12:00 h Auto Szkoła Rak - Nauka Jazdy U Sławka3 - 3
2 - 3
1 - 0
4 02.10.2016 13:00 h Balcerak Skład - FC Lipiny7 - 5
3 - 3
4 - 2
4 02.10.2016 14:00 h Wołomin Słoneczna - FC TU-TU12 - 5
6 - 4
6 - 1
4 02.10.2016 15:00 h Bear Team - RKS Równe0 - 5
5 09.10.2016 10:00 h Rządza Kraszew - Bear Team8 - 2
6 - 1
2 - 1
5 09.10.2016 11:00 h RKS Równe - Auto Szkoła Rak7 - 2
3 - 2
4 - 0
5 09.10.2016 12:00 h Sami Swoi - RDK Szewnica3 - 4
1 - 3
1 - 1
5 09.10.2016 13:00 h FC TU-TU - FC Lipiny2 - 8
1 - 2
1 - 6
5 09.10.2016 14:00 h Wołomin Słoneczna - Znajomi Sedziego9 - 3
5 - 2
4 - 1
5 09.10.2016 15:00 h Nauka Jazdy U Sławka - Balcerak Skład4 - 9
3 - 3
1 - 6
6 16.10.2016 10:00 h Znajomi Sedziego - FC TU-TU5 - 0
6 16.10.2016 11:00 h Auto Szkoła Rak - Rządza Kraszew4 - 5
2 - 3
2 - 2
6 16.10.2016 12:00 h Balcerak Skład - RKS Równe10 - 7
6 - 2
4 - 5
6 16.10.2016 13:00 h RDK Szewnica - Wołomin Słoneczna1 - 3
1 - 0
0 - 3
6 16.10.2016 14:00 h FC Lipiny - Nauka Jazdy U Sławka0 - 8
0 - 2
0 - 6
6 16.10.2016 15:00 h Bear Team - Sami Swoi0 - 6
0 - 4
0 - 2
7 23.10.2016 10:00 h FC TU-TU - Nauka Jazdy U Sławka7 - 2
4 - 0
3 - 2
7 23.10.2016 11:00 h Znajomi Sedziego - RDK Szewnica5 - 3
3 - 1
2 - 2
7 23.10.2016 12:00 h RKS Równe - FC Lipiny4 - 5
2 - 3
2 - 2
7 23.10.2016 13:00 h Wołomin Słoneczna - Bear Team6 - 2
4 - 2
2 - 0
7 23.10.2016 14:00 h Rządza Kraszew - Balcerak Skład1 - 3
0 - 0
1 - 3
7 23.10.2016 15:00 h Sami Swoi - Auto Szkoła Rak3 - 6
3 - 1
0 - 5
8 30.10.2016 10:00 h Balcerak Skład - Sami Swoi7 - 5
2 - 4
5 - 1
8 30.10.2016 11:00 h Auto Szkoła Rak - Wołomin Słoneczna4 - 6
4 - 4
0 - 2
8 30.10.2016 12:00 h FC Lipiny - Rządza Kraszew2 - 6
0 - 3
2 - 3
8 30.10.2016 13:00 h Bear Team - Znajomi Sedziego2 - 5
1 - 1
1 - 4
8 30.10.2016 14:00 h Nauka Jazdy U Sławka - RKS Równe10 - 6
2 - 2
8 - 4
8 30.10.2016 15:00 h RDK Szewnica - FC TU-TU4 - 0
2 - 0
2 - 0
9 06.11.2016 10:00 h FC TU-TU - RKS Równe5 - 3
4 - 1
1 - 2
9 06.11.2016 11:00 h RDK Szewnica - Bear Team2 - 1
0 - 1
2 - 0
9 06.11.2016 12:00 h Rządza Kraszew - Nauka Jazdy U Sławka8 - 5
2 - 3
6 - 2
9 06.11.2016 13:00 h Znajomi Sedziego - Auto Szkoła Rak1 - 9
1 - 3
0 - 6
9 06.11.2016 14:00 h Sami Swoi - FC Lipiny4 - 2
1 - 1
3 - 1
9 06.11.2016 15:00 h Wołomin Słoneczna - Balcerak Skład5 - 2
2 - 0
3 - 2
10 13.11.2016 10:00 h Auto Szkoła Rak - RDK Szewnica3 - 7
1 - 6
2 - 1
10 13.11.2016 11:00 h RKS Równe - Rządza Kraszew7 - 4
6 - 0
1 - 4
10 13.11.2016 12:00 h Bear Team - FC TU-TU4 - 5
3 - 1
1 - 4
10 13.11.2016 13:00 h FC Lipiny - Wołomin Słoneczna2 - 9
1 - 2
1 - 7
10 13.11.2016 14:00 h Balcerak Skład - Znajomi Sedziego10 - 2
2 - 1
8 - 1
10 13.11.2016 15:00 h Nauka Jazdy U Sławka - Sami Swoi1 - 7
1 - 3
0 - 4
11 20.11.2016 10:00 h Sami Swoi - RKS Równe6 - 2
5 - 0
1 - 2
11 20.11.2016 11:00 h RDK Szewnica - Balcerak Skład4 - 6
0 - 3
4 - 3
11 20.11.2016 12:00 h Wołomin Słoneczna - Nauka Jazdy U Sławka9 - 3
3 - 2
6 - 1
11 20.11.2016 13:00 h Bear Team - Auto Szkoła Rak3 - 5
2 - 2
1 - 3
11 20.11.2016 14:00 h Znajomi Sedziego - FC Lipiny5 - 8
4 - 6
1 - 2
11 20.11.2016 15:00 h FC TU-TU - Rządza Kraszew3 - 4
2 - 1
1 - 3

Historia Ligi Bobra

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok