Jesteś tutaj:HOME>Terminarz>Terminarz: Wszystkie zespoły | 1 Liga 11 Edycja
Terminarz: Wszystkie zespoły | 1 Liga 11 Edycja


';
  KOL Data Godz. Gospodarz   Rezultat   Goście
events.png 1 26.03.2017 10:00 h Auto Szkoła Rak 3 - 5 Wyszków Football Club
events.png 1 26.03.2017 11:00 h Chłopaki do wzięcia 3 - 0 Rządza Kraszew
events.png 1 26.03.2017 12:00 h Hydro-Styl 6 - 3 MediaTRY DAR Alarm
events.png 1 26.03.2017 13:00 h Balcerak Skład 4 - 7 Sami Swoi
events.png 1 26.03.2017 14:00 h Glasspro/PrefBUD (Tulewo) 2 - 4 SM Texland
events.png 1 26.03.2017 15:00 h FC Klonowe Liście 10 - 2 Wołomin Słoneczna
events.png 2 02.04.2017 10:00 h Hydro-Styl 2 - 1 Sami Swoi
events.png 2 02.04.2017 11:00 h MediaTRY DAR Alarm 5 - 3 Rządza Kraszew
events.png 2 02.04.2017 12:00 h Auto Szkoła Rak 5 - 8 SM Texland
events.png 2 02.04.2017 13:00 h Chłopaki do wzięcia 2 - 7 Wyszków Football Club
events.png 2 02.04.2017 14:00 h Balcerak Skład 3 - 3 Wołomin Słoneczna
events.png 2 02.04.2017 15:00 h Glasspro/PrefBUD (Tulewo) 4 - 3 FC Klonowe Liście
events.png 3 09.04.2017 10:00 h Glasspro/PrefBUD (Tulewo) 5 - 3 Hydro-Styl
events.png 3 09.04.2017 11:00 h Rządza Kraszew 2 - 4 Balcerak Skład
events.png 3 09.04.2017 12:00 h Sami Swoi 7 - 4 Auto Szkoła Rak
events.png 3 09.04.2017 13:00 h MediaTRY DAR Alarm 3 - 7 Chłopaki do wzięcia
events.png 3 09.04.2017 14:00 h Wołomin Słoneczna 3 - 9 SM Texland
events.png 3 09.04.2017 15:00 h Wyszków Football Club 2 - 7 FC Klonowe Liście
events.png 4 23.04.2017 10:00 h FC Klonowe Liście 6 - 4 Chłopaki do wzięcia
events.png 4 23.04.2017 11:00 h Wyszków Football Club 13 - 3 Rządza Kraszew
events.png 4 23.04.2017 12:00 h Sami Swoi 2 - 3 Glasspro/PrefBUD (Tulewo)
events.png 4 23.04.2017 13:00 h Auto Szkoła Rak 3 - 4 Balcerak Skład
events.png 4 23.04.2017 14:00 h SM Texland 0 - 2 Hydro-Styl
events.png 4 23.04.2017 15:00 h Wołomin Słoneczna 9 - 5 MediaTRY DAR Alarm
events.png 5 30.04.2017 10:00 h Sami Swoi 3 - 6 Wyszków Football Club
events.png 5 30.04.2017 11:00 h Rządza Kraszew 3 - 15 Wołomin Słoneczna
events.png 5 30.04.2017 12:00 h Chłopaki do wzięcia 7 - 0 Auto Szkoła Rak
events.png 5 30.04.2017 13:00 h Glasspro/PrefBUD (Tulewo) 11 - 2 Balcerak Skład
events.png 5 30.04.2017 14:00 h MediaTRY DAR Alarm 1 - 5 SM Texland
events.png 5 30.04.2017 15:00 h Hydro-Styl 1 - 5 FC Klonowe Liście
events.png 6 07.05.2017 10:00 h SM Texland 10 - 4 Rządza Kraszew
events.png 6 07.05.2017 11:00 h Wołomin Słoneczna 2 - 10 Sami Swoi
events.png 6 07.05.2017 12:00 h Wyszków Football Club 6 - 1 Glasspro/PrefBUD (Tulewo)
events.png 6 07.05.2017 13:00 h Balcerak Skład 1 - 2 Chłopaki do wzięcia
events.png 6 07.05.2017 14:00 h Auto Szkoła Rak 1 - 7 Hydro-Styl
events.png 6 07.05.2017 15:00 h FC Klonowe Liście 14 - 3 MediaTRY DAR Alarm
events.png 7 14.05.2017 10:00 h Hydro-Styl 3 - 8 Balcerak Skład
events.png 7 14.05.2017 11:00 h Wyszków Football Club 9 - 2 Wołomin Słoneczna
events.png 7 14.05.2017 12:00 h Glasspro/PrefBUD (Tulewo) 0 - 2 Chłopaki do wzięcia
events.png 7 14.05.2017 13:00 h MediaTRY DAR Alarm 11 - 5 Auto Szkoła Rak
events.png 7 14.05.2017 14:00 h Rządza Kraszew 2 - 6 FC Klonowe Liście
events.png 7 14.05.2017 15:00 h Sami Swoi 0 - 4 SM Texland
events.png 8 21.05.2017 10:00 h Auto Szkoła Rak 4 - 3 Rządza Kraszew
8 21.05.2017 11:00 h Balcerak Skład 5 - 0 MediaTRY DAR Alarm
events.png 8 21.05.2017 12:00 h Chłopaki do wzięcia 7 - 0 Hydro-Styl
events.png 8 21.05.2017 13:00 h FC Klonowe Liście 8 - 0 Sami Swoi
events.png 8 21.05.2017 14:00 h Wołomin Słoneczna 3 - 11 Glasspro/PrefBUD (Tulewo)
events.png 8 21.05.2017 15:00 h SM Texland 4 - 1 Wyszków Football Club
events.png 9 28.05.2017 10:00 h Balcerak Skład 2 - 5 FC Klonowe Liście
events.png 9 28.05.2017 11:00 h MediaTRY DAR Alarm 4 - 18 Wyszków Football Club
events.png 9 28.05.2017 12:00 h Chłopaki do wzięcia 3 - 2 SM Texland
events.png 9 28.05.2017 13:00 h Hydro-Styl 4 - 5 Wołomin Słoneczna
events.png 9 28.05.2017 14:00 h Glasspro/PrefBUD (Tulewo) 14 - 1 Auto Szkoła Rak
events.png 9 28.05.2017 15:00 h Rządza Kraszew 3 - 7 Sami Swoi
events.png 10 04.06.2017 10:00 h Sami Swoi 4 - 5 MediaTRY DAR Alarm
10 04.06.2017 11:00 h FC Klonowe Liście 5 - 0 Auto Szkoła Rak
events.png 10 04.06.2017 12:00 h Rządza Kraszew 1 - 13 Glasspro/PrefBUD (Tulewo)
events.png 10 04.06.2017 13:00 h Wołomin Słoneczna 1 - 6 Chłopaki do wzięcia
events.png 10 04.06.2017 14:00 h Wyszków Football Club 8 - 5 Hydro-Styl
events.png 10 04.06.2017 15:00 h SM Texland 4 - 6 Balcerak Skład
events.png 11 11.06.2017 14:00 h Sami Swoi 1 - 5 Chłopaki do wzięcia
events.png 11 11.06.2017 16:00 h Wołomin Słoneczna 7 - 6 Auto Szkoła Rak
events.png 11 11.06.2017 17:00 h Rządza Kraszew 3 - 7 Hydro-Styl
events.png 11 11.06.2017 18:00 h Wyszków Football Club 6 - 6 Balcerak Skład
events.png 11 11.06.2017 19:00 h MediaTRY DAR Alarm 2 - 8 Glasspro/PrefBUD (Tulewo)
events.png 11 11.06.2017 20:00 h SM Texland 1 - 10 FC Klonowe Liście

Historia Ligi Bobra

Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.