Jesteś tutaj:HOME>Terminarz>Terminarz - Liga Bobra - amatorska liga szóstek

Terminarz 2 Edycja 2 liga

MD Date Time       Result
1 04/09/2011 09:00    ABRILUX DYSKWALIFIKACJA ABR - ALL All Stars Jasienica 4 - 9
1 04/09/2011 10:00    Bad Boys Ostrówek BAD - TOR Torpedo Tłuszcz 9 - 3
1 04/09/2011 11:00    FC Format FCF - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 4 - 6
1 04/09/2011 12:00    JARZEBIA L!KA JAR - VIC Victoria Ostrówek 4 - 8
1 04/09/2011 13:00    NANKATSU NAN - P4F PLAY4FUN 2 - 7
2 11/09/2011 14:00    ABRILUX DYSKWALIFIKACJA ABR - TOR Torpedo Tłuszcz 11 - 2
2 11/09/2011 15:00    All Stars Jasienica ALL - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 8 - 1
2 11/09/2011 16:00    Bad Boys Ostrówek BAD - VIC Victoria Ostrówek 3 - 3
2 11/09/2011 17:00    FC Format FCF - P4F PLAY4FUN 1 - 10
2 11/09/2011 18:00    JARZEBIA L!KA JAR - NAN NANKATSU 4 - 4
3 18/09/2011 09:00    FC Format FCF - JAR JARZEBIA L!KA 6 - 3
3 18/09/2011 10:00    Torpedo Tłuszcz TOR - VIC Victoria Ostrówek 2 - 20
3 18/09/2011 11:00    All Stars Jasienica ALL - P4F PLAY4FUN 1 - 0
3 18/09/2011 12:00    Bad Boys Ostrówek BAD - NAN NANKATSU 6 - 2
3 18/09/2011 13:00    ABRILUX DYSKWALIFIKACJA ABR - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 12 - 2
4 25/09/2011 14:00    Torpedo Tłuszcz TOR - NAN NANKATSU 2 - 6
4 25/09/2011 15:00    Diagkompcar Wołomin Słoneczna DWS - P4F PLAY4FUN 0 - 11
4 25/09/2011 16:00    ABRILUX DYSKWALIFIKACJA ABR - VIC Victoria Ostrówek 4 - 4
4 25/09/2011 17:00    All Stars Jasienica ALL - JAR JARZEBIA L!KA 7 - 3
4 25/09/2011 18:00    Bad Boys Ostrówek BAD - FCF FC Format 5 - 1
5 02/10/2011 09:00    Diagkompcar Wołomin Słoneczna DWS - JAR JARZEBIA L!KA 7 - 7
5 02/10/2011 10:00    Victoria Ostrówek VIC - NAN NANKATSU 6 - 2
5 02/10/2011 11:00    ABRILUX DYSKWALIFIKACJA ABR - P4F PLAY4FUN 4 - 6
5 02/10/2011 12:00    Torpedo Tłuszcz TOR - FCF FC Format 3 - 8
5 02/10/2011 15:00    All Stars Jasienica ALL - BAD Bad Boys Ostrówek 4 - 3
6 09/10/2011 14:00    Diagkompcar Wołomin Słoneczna DWS - BAD Bad Boys Ostrówek 4 - 7
6 09/10/2011 15:00    PLAY4FUN P4F - JAR JARZEBIA L!KA 1 - 4
6 09/10/2011 16:00    Torpedo Tłuszcz TOR - ALL All Stars Jasienica 0 - 10
6 09/10/2011 17:00    ABRILUX DYSKWALIFIKACJA ABR - NAN NANKATSU 4 - 1
6 09/10/2011 18:00    Victoria Ostrówek VIC - FCF FC Format 6 - 4
7 16/10/2011 09:00    PLAY4FUN P4F - BAD Bad Boys Ostrówek 6 - 2
7 16/10/2011 10:00    Diagkompcar Wołomin Słoneczna DWS - TOR Torpedo Tłuszcz 13 - 4
7 16/10/2011 11:00    ABRILUX DYSKWALIFIKACJA ABR - JAR JARZEBIA L!KA 3 - 2
7 16/10/2011 12:00    NANKATSU NAN - FCF FC Format 2 - 1
7 16/10/2011 13:00    Victoria Ostrówek VIC - ALL All Stars Jasienica 1 - 3
8 23/10/2011 14:00    ABRILUX DYSKWALIFIKACJA ABR - FCF FC Format 3 - 3
8 23/10/2011 15:00    JARZEBIA L!KA JAR - BAD Bad Boys Ostrówek 3 - 11
8 23/10/2011 16:00    NANKATSU NAN - ALL All Stars Jasienica 3 - 5
8 29/10/2011 09:00    PLAY4FUN P4F - TOR Torpedo Tłuszcz 7 - 0
8 29/10/2011 10:00    Victoria Ostrówek VIC - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 6 - 3
9 30/10/2011 09:00    FC Format FCF - ALL All Stars Jasienica 2 - 5
9 30/10/2011 11:00    JARZEBIA L!KA JAR - TOR Torpedo Tłuszcz 4 - 7
9 30/10/2011 13:00    NANKATSU NAN - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 1 - 13
9 30/10/2011 17:00    ABRILUX DYSKWALIFIKACJA ABR - BAD Bad Boys Ostrówek 7 - 3
9 30/10/2011 18:00    PLAY4FUN P4F - VIC Victoria Ostrówek 0 - 3
 

Sponsor tytularny

Sponsorzy

Partnerzy

Sponsorswall - a AGMedia.de Extension

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok