Jesteś tutaj:HOME>Terminarz>Terminarz - Liga Bobra - amatorska liga szóstek

Terminarz 3 Edycja 1 liga

MD Date Time       Result
1 25/03/2012 08:00    FC Krusze FCK - ABR ABRILUX DYSKWALIFIKACJA 2 - 5
1 25/03/2012 09:00    All Stars Jasienica ALL - MED MediaTRY 7 - 1
1 25/03/2012 10:00    Bad Boys Ostrówek BAD - ZNA Znajomi Sedziego 4 - 1
1 25/03/2012 11:00    PLAY4FUN P4F - FCT FC TU-TU 4 - 5
1 25/03/2012 12:00    Victoria Ostrówek VIC - GSZ GS ZABRODZIE 8 - 8
1 25/03/2012 13:00    Balcerak Skład BSK - PSB PSB MAR-ZET 2 - 2
2 01/04/2012 14:00    Znajomi Sedziego ZNA - MED MediaTRY 6 - 4
2 01/04/2012 15:00    Balcerak Skład BSK - VIC Victoria Ostrówek 5 - 1
2 01/04/2012 16:00    PSB MAR-ZET PSB - P4F PLAY4FUN 6 - 3
2 01/04/2012 17:00    FC Krusze FCK - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 3 - 4
2 01/04/2012 18:00    FC TU-TU FCT - ABR ABRILUX DYSKWALIFIKACJA 2 - 4
2 01/04/2012 19:00    GS ZABRODZIE GSZ - ALL All Stars Jasienica 1 - 6
3 15/04/2012 08:00    GS ZABRODZIE GSZ - FCT FC TU-TU 3 - 4
3 15/04/2012 09:00    Victoria Ostrówek VIC - BAD Bad Boys Ostrówek 3 - 1
3 15/04/2012 10:00    Diagkompcar Wołomin Słoneczna DWS - ALL All Stars Jasienica 2 - 2
3 15/04/2012 11:00    Balcerak Skład BSK - ABR ABRILUX DYSKWALIFIKACJA 5 - 1
3 15/04/2012 12:00    PSB MAR-ZET PSB - MED MediaTRY 3 - 3
3 15/04/2012 13:00    FC Krusze FCK - P4F PLAY4FUN 3 - 3
4 22/04/2012 14:00    GS ZABRODZIE GSZ - MED MediaTRY 4 - 4
4 22/04/2012 15:00    PSB MAR-ZET PSB - ALL All Stars Jasienica 0 - 8
4 22/04/2012 16:00    Balcerak Skład BSK - BAD Bad Boys Ostrówek 7 - 1
4 22/04/2012 17:00    FC Krusze FCK - VIC Victoria Ostrówek 5 - 10
4 22/04/2012 18:00    Diagkompcar Wołomin Słoneczna DWS - P4F PLAY4FUN 4 - 7
4 22/04/2012 19:00    FC TU-TU FCT - ZNA Znajomi Sedziego 6 - 3
5 29/04/2012 08:00    FC Krusze FCK - ALL All Stars Jasienica 3 - 10
5 29/04/2012 09:00    Bad Boys Ostrówek BAD - ABR ABRILUX DYSKWALIFIKACJA 1 - 5
5 29/04/2012 10:00    PLAY4FUN P4F - MED MediaTRY 6 - 3
5 29/04/2012 11:00    Victoria Ostrówek VIC - ZNA Znajomi Sedziego 4 - 2
5 29/04/2012 13:00    Balcerak Skład BSK - GSZ GS ZABRODZIE 9 - 5
5 17/05/2012 20:30    Diagkompcar Wołomin Słoneczna DWS - FCT FC TU-TU 5 - 5
6 06/05/2012 11:00    Znajomi Sedziego ZNA - ALL All Stars Jasienica 1 - 5
6 06/05/2012 12:00    PSB MAR-ZET PSB - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 2 - 2
6 06/05/2012 15:00    FC Krusze FCK - BSK Balcerak Skład 2 - 11
6 06/05/2012 16:00    GS ZABRODZIE GSZ - P4F PLAY4FUN 4 - 3
6 06/05/2012 17:00    FC TU-TU FCT - BAD Bad Boys Ostrówek 7 - 4
6 06/05/2012 19:00    MediaTRY MED - ABR ABRILUX DYSKWALIFIKACJA 0 - 5
7 13/05/2012 08:00    Victoria Ostrówek VIC - ABR ABRILUX DYSKWALIFIKACJA 3 - 5
7 13/05/2012 09:00    PLAY4FUN P4F - ALL All Stars Jasienica 3 - 5
7 13/05/2012 10:00    FC Krusze FCK - BAD Bad Boys Ostrówek 0 - 3
7 13/05/2012 11:00    Diagkompcar Wołomin Słoneczna DWS - MED MediaTRY 3 - 4
7 13/05/2012 12:00    Balcerak Skład BSK - ZNA Znajomi Sedziego 2 - 1
7 13/05/2012 13:00    PSB MAR-ZET PSB - FCT FC TU-TU 3 - 2
8 20/05/2012 14:00    PLAY4FUN P4F - VIC Victoria Ostrówek 4 - 6
8 20/05/2012 15:00    Znajomi Sedziego ZNA - GSZ GS ZABRODZIE 5 - 6
8 20/05/2012 16:00    ABRILUX DYSKWALIFIKACJA ABR - PSB PSB MAR-ZET 2 - 1
8 20/05/2012 17:00    All Stars Jasienica ALL - BSK Balcerak Skład 2 - 2
8 20/05/2012 18:00    FC Krusze FCK - FCT FC TU-TU 3 - 7
8 20/05/2012 19:00    Bad Boys Ostrówek BAD - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 10 - 5
9 03/06/2012 09:00    FC Krusze FCK - GSZ GS ZABRODZIE 3 - 5
9 03/06/2012 10:00    Znajomi Sedziego ZNA - PSB PSB MAR-ZET 5 - 0
9 03/06/2012 11:00    Bad Boys Ostrówek BAD - P4F PLAY4FUN 3 - 5
9 03/06/2012 12:00    ABRILUX DYSKWALIFIKACJA ABR - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 4 - 3
9 03/06/2012 13:00    All Stars Jasienica ALL - VIC Victoria Ostrówek 4 - 3
9 03/06/2012 20:00    MediaTRY MED - BSK Balcerak Skład 0 - 8
10 10/06/2012 14:00    All Stars Jasienica ALL - BAD Bad Boys Ostrówek 6 - 3
10 10/06/2012 15:00    MediaTRY MED - VIC Victoria Ostrówek 3 - 2
10 10/06/2012 16:00    Znajomi Sedziego ZNA - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 3 - 7
10 10/06/2012 17:00    ABRILUX DYSKWALIFIKACJA ABR - P4F PLAY4FUN 2 - 6
10 10/06/2012 18:00    FC TU-TU FCT - BSK Balcerak Skład 1 - 4
10 10/06/2012 19:00    GS ZABRODZIE GSZ - PSB PSB MAR-ZET 2 - 6
11 17/06/2012 08:00    MediaTRY MED - BAD Bad Boys Ostrówek 3 - 6
11 17/06/2012 09:00    GS ZABRODZIE GSZ - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 8 - 6
11 17/06/2012 10:00    FC TU-TU FCT - VIC Victoria Ostrówek 3 - 4
11 17/06/2012 11:00    Znajomi Sedziego ZNA - P4F PLAY4FUN 5 - 4
11 17/06/2012 12:00    FC Krusze FCK - PSB PSB MAR-ZET 3 - 8
11 17/06/2012 13:00    ABRILUX DYSKWALIFIKACJA ABR - ALL All Stars Jasienica 2 - 3
12 24/06/2012 12:00    Bad Boys Ostrówek BAD - GSZ GS ZABRODZIE 2 - 3
12 24/06/2012 13:00    FC Krusze FCK - MED MediaTRY 3 - 8
12 24/06/2012 14:00    ABRILUX DYSKWALIFIKACJA ABR - ZNA Znajomi Sedziego 5 - 4
12 24/06/2012 15:00    Victoria Ostrówek VIC - PSB PSB MAR-ZET 6 - 2
12 24/06/2012 16:00    All Stars Jasienica ALL - FCT FC TU-TU 3 - 4
12 24/06/2012 17:00    Diagkompcar Wołomin Słoneczna DWS - BSK Balcerak Skład 3 - 10
13 01/07/2012 08:00    Victoria Ostrówek VIC - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 0 - 5
13 01/07/2012 09:00    ABRILUX DYSKWALIFIKACJA ABR - GSZ GS ZABRODZIE 3 - 3
13 01/07/2012 10:00    Bad Boys Ostrówek BAD - PSB PSB MAR-ZET 3 - 7
13 01/07/2012 13:00    FC Krusze FCK - ZNA Znajomi Sedziego 5 - 7
13 01/07/2012 14:00    PLAY4FUN P4F - BSK Balcerak Skład 6 - 7
13 01/07/2012 18:00    MediaTRY MED - FCT FC TU-TU 6 - 2
 

Sponsor tytularny

Sponsorzy

Partnerzy

Sponsorswall - a AGMedia.de Extension

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok