Jesteś tutaj:HOME>Terminarz>Terminarz - Liga Bobra - amatorska liga szóstek

Terminarz 3 Edycja 2 liga

MD Date Time       Result
1 25/03/2012 14:00    Avanti AVA - ZAB GS Zabrodziaczek 1 - 6
1 25/03/2012 15:00    FC Albatros FCA - KRL KRÓLEWSCY 0 - 10
1 25/03/2012 16:00    FC Hornets FCH - NON NO NAME 4 - 10
1 25/03/2012 17:00    Torpedo Tłuszcz TOR - RKS RKS Równe 1 - 4
1 25/03/2012 18:00    NANKATSU NAN - FCF FC Format 3 - 1
1 25/03/2012 19:00    TWWD United TWW - JAR JARZEBIA L!KA 8 - 5
2 01/04/2012 08:00    Torpedo Tłuszcz TOR - FCH FC Hornets 5 - 3
2 01/04/2012 09:00    NANKATSU NAN - AVA Avanti 6 - 7
2 01/04/2012 10:00    JARZEBIA L!KA JAR - ZAB GS Zabrodziaczek 3 - 3
2 01/04/2012 11:00    FC Format FCF - KRL KRÓLEWSCY 2 - 8
2 01/04/2012 12:00    Wolni Strzelcy WOL - NON NO NAME 5 - 3
2 01/04/2012 13:00    TWWD United TWW - RKS RKS Równe 1 - 4
3 15/04/2012 14:00    Wolni Strzelcy WOL - FCA FC Albatros 7 - 3
3 15/04/2012 15:00    FC Format FCF - FCH FC Hornets 6 - 3
3 15/04/2012 16:00    JARZEBIA L!KA JAR - TOR Torpedo Tłuszcz 14 - 2
3 15/04/2012 17:00    RKS Równe RKS - AVA Avanti 2 - 6
3 15/04/2012 18:00    NO NAME NON - ZAB GS Zabrodziaczek 2 - 7
3 15/04/2012 19:00    TWWD United TWW - KRL KRÓLEWSCY 3 - 4
4 22/04/2012 08:00    JARZEBIA L!KA JAR - NAN NANKATSU 3 - 4
4 22/04/2012 09:00    Wolni Strzelcy WOL - TOR Torpedo Tłuszcz 8 - 0
4 22/04/2012 10:00    RKS Równe RKS - FCH FC Hornets 8 - 2
4 22/04/2012 11:00    NO NAME NON - FCA FC Albatros 11 - 1
4 22/04/2012 12:00    KRÓLEWSCY KRL - AVA Avanti 7 - 3
4 22/04/2012 13:00    TWWD United TWW - ZAB GS Zabrodziaczek 1 - 3
5 29/04/2012 14:00    FC Format FCF - JAR JARZEBIA L!KA 4 - 6
5 29/04/2012 15:00    Wolni Strzelcy WOL - NAN NANKATSU 4 - 2
5 29/04/2012 16:00    TWWD United TWW - AVA Avanti 1 - 3
5 29/04/2012 17:00    KRÓLEWSCY KRL - FCH FC Hornets 19 - 4
5 29/04/2012 18:00    GS Zabrodziaczek ZAB - FCA FC Albatros 5 - 0
5 29/04/2012 19:00    NO NAME NON - TOR Torpedo Tłuszcz 4 - 1
6 06/05/2012 08:00    RKS Równe RKS - JAR JARZEBIA L!KA 5 - 7
6 06/05/2012 09:00    Wolni Strzelcy WOL - FCF FC Format 4 - 0
6 06/05/2012 10:00    NO NAME NON - NAN NANKATSU 4 - 0
6 06/05/2012 13:00    Avanti AVA - FCH FC Hornets 11 - 4
6 06/05/2012 14:00    TWWD United TWW - FCA FC Albatros 5 - 1
6 06/05/2012 18:00    GS Zabrodziaczek ZAB - TOR Torpedo Tłuszcz 4 - 0
7 13/05/2012 14:00    TWWD United TWW - FCH FC Hornets 3 - 7
7 13/05/2012 15:00    NO NAME NON - FCF FC Format 2 - 1
7 13/05/2012 16:00    KRÓLEWSCY KRL - JAR JARZEBIA L!KA 7 - 5
7 13/05/2012 17:00    GS Zabrodziaczek ZAB - NAN NANKATSU 5 - 2
7 13/05/2012 18:00    FC Albatros FCA - TOR Torpedo Tłuszcz 3 - 4
7 13/05/2012 19:00    RKS Równe RKS - WOL Wolni Strzelcy 2 - 5
8 20/05/2012 08:00    KRÓLEWSCY KRL - WOL Wolni Strzelcy 4 - 2
8 20/05/2012 09:00    Avanti AVA - JAR JARZEBIA L!KA 7 - 4
8 20/05/2012 10:00    GS Zabrodziaczek ZAB - FCF FC Format 15 - 0
8 20/05/2012 11:00    NO NAME NON - RKS RKS Równe 0 - 3
8 20/05/2012 12:00    FC Albatros FCA - NAN NANKATSU 1 - 8
8 20/05/2012 13:00    TWWD United TWW - TOR Torpedo Tłuszcz 10 - 2
9 03/06/2012 14:00    TWWD United TWW - NAN NANKATSU 3 - 2
9 03/06/2012 15:00    Avanti AVA - NON NO NAME 5 - 4
9 03/06/2012 16:00    GS Zabrodziaczek ZAB - KRL KRÓLEWSCY 5 - 1
9 03/06/2012 17:00    Torpedo Tłuszcz TOR - FCF FC Format 3 - 4
9 03/06/2012 18:00    Wolni Strzelcy WOL - FCH FC Hornets 13 - 5
9 03/06/2012 19:00    FC Albatros FCA - RKS RKS Równe 1 - 4
10 10/06/2012 08:00    FC Hornets FCH - FCA FC Albatros 9 - 7
10 10/06/2012 09:00    Torpedo Tłuszcz TOR - AVA Avanti 2 - 0
10 10/06/2012 10:00    NANKATSU NAN - KRL KRÓLEWSCY 3 - 11
10 10/06/2012 11:00    JARZEBIA L!KA JAR - NON NO NAME 1 - 2
10 10/06/2012 12:00    FC Format FCF - RKS RKS Równe 2 - 7
10 10/06/2012 13:00    TWWD United TWW - WOL Wolni Strzelcy 2 - 5
11 17/06/2012 14:00    NANKATSU NAN - RKS RKS Równe 5 - 8
11 17/06/2012 15:00    FC Hornets FCH - ZAB GS Zabrodziaczek 6 - 12
11 17/06/2012 16:00    JARZEBIA L!KA JAR - WOL Wolni Strzelcy 2 - 11
11 17/06/2012 17:00    TWWD United TWW - FCF FC Format 3 - 5
11 17/06/2012 18:00    FC Albatros FCA - AVA Avanti 1 - 15
11 17/06/2012 19:00    Torpedo Tłuszcz TOR - KRL KRÓLEWSCY 1 - 18
12 24/06/2012 08:00    NANKATSU NAN - FCH FC Hornets 3 - 8
12 24/06/2012 09:00    JARZEBIA L!KA JAR - FCA FC Albatros 12 - 2
12 24/06/2012 10:00    RKS Równe RKS - KRL KRÓLEWSCY 2 - 10
12 24/06/2012 11:00    FC Format FCF - AVA Avanti 4 - 9
12 24/06/2012 18:00    TWWD United TWW - NON NO NAME 5 - 6
12 24/06/2012 19:00    Wolni Strzelcy WOL - ZAB GS Zabrodziaczek 2 - 2
13 01/07/2012 11:00    FC Albatros FCA - FCF FC Format 2 - 8
13 01/07/2012 12:00    FC Hornets FCH - JAR JARZEBIA L!KA 8 - 12
13 01/07/2012 15:00    Avanti AVA - WOL Wolni Strzelcy 5 - 7
13 01/07/2012 16:00    GS Zabrodziaczek ZAB - RKS RKS Równe 4 - 5
13 01/07/2012 17:00    Torpedo Tłuszcz TOR - NAN NANKATSU 6 - 10
13 01/07/2012 19:00    KRÓLEWSCY KRL - NON NO NAME 7 - 3
 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok