Jesteś tutaj:HOME>Terminarz>Terminarz - Liga Bobra - amatorska liga szóstek

Terminarz 4 Edycja 1 liga

MD Date Time       Result
1 02/09/2012 08:00    MediaTRY MED - ABR ABRILUX DYSKWALIFIKACJA 3 - 6
1 02/09/2012 09:00    PSB MAR-ZET PSB - VIC Victoria Ostrówek 2 - 1
1 02/09/2012 10:00    FC TU-TU FCT - ALL All Stars Jasienica 2 - 3
1 02/09/2012 11:00    GS ZABRODZIE GSZ - BAD Bad Boys Ostrówek 5 - 2
1 02/09/2012 12:00    Wolni Strzelcy WOL - P4F PLAY4FUN 2 - 4
1 02/09/2012 13:00    Balcerak Skład BSK - KRL KRÓLEWSCY 10 - 2
2 09/09/2012 14:00    ABRILUX DYSKWALIFIKACJA ABR - P4F PLAY4FUN 4 - 0
2 09/09/2012 15:00    Balcerak Skład BSK - PSB PSB MAR-ZET 3 - 3
2 09/09/2012 16:00    FC TU-TU FCT - ZAB GS Zabrodziaczek 3 - 6
2 09/09/2012 17:00    GS ZABRODZIE GSZ - KRL KRÓLEWSCY 6 - 3
2 09/09/2012 18:00    MediaTRY MED - VIC Victoria Ostrówek 2 - 4
2 09/09/2012 19:00    All Stars Jasienica ALL - BAD Bad Boys Ostrówek 3 - 2
3 16/09/2012 08:00    MediaTRY MED - BAD Bad Boys Ostrówek 4 - 4
3 16/09/2012 09:00    FC TU-TU FCT - P4F PLAY4FUN 8 - 5
3 16/09/2012 10:00    GS ZABRODZIE GSZ - VIC Victoria Ostrówek 3 - 5
3 16/09/2012 11:00    ABRILUX DYSKWALIFIKACJA ABR - ALL All Stars Jasienica 7 - 2
3 16/09/2012 12:00    PSB MAR-ZET PSB - KRL KRÓLEWSCY 7 - 7
3 16/09/2012 13:00    Wolni Strzelcy WOL - ZAB GS Zabrodziaczek 0 - 8
4 23/09/2012 14:00    PLAY4FUN P4F - KRL KRÓLEWSCY 6 - 5
4 23/09/2012 15:00    All Stars Jasienica ALL - PSB PSB MAR-ZET 0 - 3
4 23/09/2012 16:00    ABRILUX DYSKWALIFIKACJA ABR - WOL Wolni Strzelcy 2 - 3
4 23/09/2012 17:00    Victoria Ostrówek VIC - ZAB GS Zabrodziaczek 8 - 2
4 23/09/2012 18:00    Balcerak Skład BSK - FCT FC TU-TU 7 - 9
4 23/09/2012 19:00    MediaTRY MED - GSZ GS ZABRODZIE 4 - 2
5 30/09/2012 08:00    All Stars Jasienica ALL - MED MediaTRY 2 - 1
5 30/09/2012 09:00    GS Zabrodziaczek ZAB - PSB PSB MAR-ZET 2 - 7
5 30/09/2012 10:00    Bad Boys Ostrówek BAD - FCT FC TU-TU 5 - 4
5 30/09/2012 11:00    PLAY4FUN P4F - GSZ GS ZABRODZIE 5 - 5
5 30/09/2012 12:00    Balcerak Skład BSK - ABR ABRILUX DYSKWALIFIKACJA 2 - 3
5 30/09/2012 13:00    Victoria Ostrówek VIC - WOL Wolni Strzelcy 4 - 1
6 07/10/2012 14:00    Balcerak Skład BSK - P4F PLAY4FUN 4 - 1
6 07/10/2012 15:00    Victoria Ostrówek VIC - BAD Bad Boys Ostrówek 14 - 3
6 07/10/2012 16:00    GS Zabrodziaczek ZAB - ALL All Stars Jasienica 0 - 2
6 07/10/2012 17:00    KRÓLEWSCY KRL - ABR ABRILUX DYSKWALIFIKACJA 4 - 2
6 07/10/2012 18:00    PSB MAR-ZET PSB - FCT FC TU-TU 3 - 5
6 07/10/2012 19:00    Wolni Strzelcy WOL - GSZ GS ZABRODZIE 4 - 4
7 14/10/2012 08:00    Balcerak Skład BSK - BAD Bad Boys Ostrówek 2 - 1
7 14/10/2012 08:00    PLAY4FUN P4F - ALL All Stars Jasienica 2 - 2
7 14/10/2012 08:00    Victoria Ostrówek VIC - ABR ABRILUX DYSKWALIFIKACJA 7 - 1
7 14/10/2012 08:00    GS Zabrodziaczek ZAB - MED MediaTRY 6 - 0
7 14/10/2012 08:00    KRÓLEWSCY KRL - FCT FC TU-TU 11 - 6
7 14/10/2012 08:00    PSB MAR-ZET PSB - WOL Wolni Strzelcy 4 - 0
8 21/10/2012 12:00    Balcerak Skład BSK - ALL All Stars Jasienica 0 - 1
8 21/10/2012 15:00    Bad Boys Ostrówek BAD - ABR ABRILUX DYSKWALIFIKACJA 0 - 5
8 21/10/2012 16:00    PLAY4FUN P4F - MED MediaTRY 9 - 2
8 21/10/2012 17:00    KRÓLEWSCY KRL - WOL Wolni Strzelcy 4 - 3
8 21/10/2012 18:00    Victoria Ostrówek VIC - FCT FC TU-TU 9 - 4
8 21/10/2012 19:00    GS Zabrodziaczek ZAB - GSZ GS ZABRODZIE 3 - 1
9 28/10/2012 08:00    GS Zabrodziaczek ZAB - P4F PLAY4FUN 3 - 2
9 28/10/2012 09:00    PSB MAR-ZET PSB - ABR ABRILUX DYSKWALIFIKACJA 8 - 3
9 28/10/2012 10:00    GS ZABRODZIE GSZ - FCT FC TU-TU 2 - 5
9 28/10/2012 11:00    Wolni Strzelcy WOL - MED MediaTRY 3 - 3
9 28/10/2012 12:00    KRÓLEWSCY KRL - BAD Bad Boys Ostrówek 9 - 6
9 28/10/2012 13:00    Balcerak Skład BSK - VIC Victoria Ostrówek 8 - 5
10 04/11/2012 14:00    GS Zabrodziaczek ZAB - KRL KRÓLEWSCY 5 - 6
10 04/11/2012 15:00    ABRILUX DYSKWALIFIKACJA ABR - FCT FC TU-TU 1 - 3
10 04/11/2012 16:00    All Stars Jasienica ALL - GSZ GS ZABRODZIE 5 - 3
10 04/11/2012 17:00    Bad Boys Ostrówek BAD - WOL Wolni Strzelcy 1 - 2
10 04/11/2012 18:00    PLAY4FUN P4F - PSB PSB MAR-ZET 0 - 4
10 04/11/2012 19:00    Balcerak Skład BSK - MED MediaTRY 17 - 1
11 10/11/2012 09:00    KRÓLEWSCY KRL - VIC Victoria Ostrówek 10 - 3
11 10/11/2012 10:00    PSB MAR-ZET PSB - BAD Bad Boys Ostrówek 7 - 1
11 10/11/2012 11:00    Wolni Strzelcy WOL - ALL All Stars Jasienica 1 - 1
11 10/11/2012 12:00    GS ZABRODZIE GSZ - ABR ABRILUX DYSKWALIFIKACJA 2 - 7
11 10/11/2012 13:00    FC TU-TU FCT - MED MediaTRY 12 - 6
11 10/11/2012 19:00    Balcerak Skład BSK - ZAB GS Zabrodziaczek 2 - 0
12 18/11/2012 14:00    Balcerak Skład BSK - GSZ GS ZABRODZIE 4 - 0
12 18/11/2012 15:00    MediaTRY MED - PSB PSB MAR-ZET 2 - 24
12 18/11/2012 16:00    All Stars Jasienica ALL - KRL KRÓLEWSCY 4 - 3
12 18/11/2012 17:00    Bad Boys Ostrówek BAD - ZAB GS Zabrodziaczek 2 - 6
12 18/11/2012 18:00    PLAY4FUN P4F - VIC Victoria Ostrówek 2 - 4
12 18/11/2012 19:00    FC TU-TU FCT - WOL Wolni Strzelcy 3 - 2
13 25/11/2012 09:00    MediaTRY MED - KRL KRÓLEWSCY 3 - 11
13 25/11/2012 10:00    ABRILUX DYSKWALIFIKACJA ABR - ZAB GS Zabrodziaczek 2 - 6
13 25/11/2012 11:00    Bad Boys Ostrówek BAD - P4F PLAY4FUN 2 - 4
13 25/11/2012 12:00    GS ZABRODZIE GSZ - PSB PSB MAR-ZET 0 - 6
13 25/11/2012 13:00    All Stars Jasienica ALL - VIC Victoria Ostrówek 3 - 2
13 25/11/2012 14:00    Balcerak Skład BSK - WOL Wolni Strzelcy 6 - 1
14 14/04/2013 08:00    Balcerak Skład BSK - KRL KRÓLEWSCY 5 - 4
14 14/04/2013 09:00    PSB MAR-ZET PSB - ZAB GS Zabrodziaczek 3 - 2
14 14/04/2013 10:00    Wolni Strzelcy WOL - VIC Victoria Ostrówek 4 - 0
14 14/04/2013 11:00    GS ZABRODZIE GSZ - P4F PLAY4FUN 3 - 4
14 14/04/2013 12:00    FC TU-TU FCT - BAD Bad Boys Ostrówek 3 - 6
14 14/04/2013 13:00    MediaTRY MED - ALL All Stars Jasienica 2 - 10
15 21/04/2013 14:00    Balcerak Skład BSK - ZAB GS Zabrodziaczek 2 - 7
15 21/04/2013 15:00    KRÓLEWSCY KRL - VIC Victoria Ostrówek 11 - 2
15 21/04/2013 16:00    GS ZABRODZIE GSZ - ALL All Stars Jasienica 2 - 11
15 21/04/2013 17:00    Wolni Strzelcy WOL - BAD Bad Boys Ostrówek 4 - 1
15 21/04/2013 18:00    PSB MAR-ZET PSB - P4F PLAY4FUN 5 - 1
15 21/04/2013 19:00    FC TU-TU FCT - MED MediaTRY 6 - 0
16 28/04/2013 08:00    Wolni Strzelcy WOL - GSZ GS ZABRODZIE 1 - 1
16 28/04/2013 09:00    Balcerak Skład BSK - P4F PLAY4FUN 3 - 2
16 28/04/2013 10:00    GS Zabrodziaczek ZAB - ALL All Stars Jasienica 3 - 3
16 28/04/2013 11:00    Victoria Ostrówek VIC - BAD Bad Boys Ostrówek 2 - 6
16 28/04/2013 12:00    PSB MAR-ZET PSB - FCT FC TU-TU 7 - 4
16 28/04/2013 13:00    KRÓLEWSCY KRL - MED MediaTRY 15 - 4
17 05/05/2013 14:00    Victoria Ostrówek VIC - ZAB GS Zabrodziaczek 2 - 6
17 05/05/2013 15:00    MediaTRY MED - GSZ GS ZABRODZIE 2 - 4
17 05/05/2013 16:00    PLAY4FUN P4F - KRL KRÓLEWSCY 2 - 6
17 05/05/2013 17:00    All Stars Jasienica ALL - WOL Wolni Strzelcy 2 - 1
17 05/05/2013 18:00    Bad Boys Ostrówek BAD - PSB PSB MAR-ZET 1 - 9
17 05/05/2013 19:00    Balcerak Skład BSK - FCT FC TU-TU 8 - 3
18 12/05/2013 08:00    Bad Boys Ostrówek BAD - ZAB GS Zabrodziaczek 2 - 3
18 12/05/2013 09:00    FC TU-TU FCT - WOL Wolni Strzelcy 7 - 2
18 12/05/2013 10:00    All Stars Jasienica ALL - KRL KRÓLEWSCY 6 - 5
18 12/05/2013 11:00    MediaTRY MED - PSB PSB MAR-ZET 0 - 18
18 12/05/2013 12:00    PLAY4FUN P4F - VIC Victoria Ostrówek 2 - 3
18 12/05/2013 14:00    Balcerak Skład BSK - GSZ GS ZABRODZIE 3 - 2
19 19/05/2013 14:00    MediaTRY MED - ZAB GS Zabrodziaczek 1 - 15
19 19/05/2013 15:00    All Stars Jasienica ALL - VIC Victoria Ostrówek 4 - 1
19 19/05/2013 16:00    Bad Boys Ostrówek BAD - P4F PLAY4FUN 4 - 7
19 19/05/2013 17:00    FC TU-TU FCT - KRL KRÓLEWSCY 4 - 5
19 19/05/2013 18:00    GS ZABRODZIE GSZ - PSB PSB MAR-ZET 3 - 5
19 19/05/2013 19:00    Balcerak Skład BSK - WOL Wolni Strzelcy 9 - 2
20 26/05/2013 08:00    PSB MAR-ZET PSB - WOL Wolni Strzelcy 4 - 0
20 26/05/2013 09:00    GS Zabrodziaczek ZAB - FCT FC TU-TU 1 - 1
20 26/05/2013 10:00    KRÓLEWSCY KRL - GSZ GS ZABRODZIE 5 - 3
20 26/05/2013 11:00    PLAY4FUN P4F - ALL All Stars Jasienica 1 - 6
20 26/05/2013 12:00    Victoria Ostrówek VIC - MED MediaTRY 7 - 4
20 26/05/2013 13:00    Balcerak Skład BSK - BAD Bad Boys Ostrówek 8 - 2
21 02/06/2013 14:00    GS Zabrodziaczek ZAB - KRL KRÓLEWSCY 7 - 1
21 02/06/2013 15:00    Victoria Ostrówek VIC - PSB PSB MAR-ZET 3 - 6
21 02/06/2013 16:00    Bad Boys Ostrówek BAD - GSZ GS ZABRODZIE 3 - 5
21 02/06/2013 17:00    Balcerak Skład BSK - MED MediaTRY 12 - 2
21 02/06/2013 18:00    PLAY4FUN P4F - WOL Wolni Strzelcy 6 - 4
21 02/06/2013 19:00    All Stars Jasienica ALL - FCT FC TU-TU 5 - 0
22 16/06/2013 08:00    Victoria Ostrówek VIC - GSZ GS ZABRODZIE 0 - 5
22 16/06/2013 09:00    GS Zabrodziaczek ZAB - WOL Wolni Strzelcy 7 - 2
22 16/06/2013 10:00    PLAY4FUN P4F - FCT FC TU-TU 10 - 2
22 16/06/2013 11:00    KRÓLEWSCY KRL - PSB PSB MAR-ZET 3 - 4
22 16/06/2013 12:00    Bad Boys Ostrówek BAD - MED MediaTRY 15 - 2
22 16/06/2013 13:00    Balcerak Skład BSK - ALL All Stars Jasienica 0 - 8
23 23/06/2013 14:00    Balcerak Skład BSK - PSB PSB MAR-ZET 1 - 3
23 23/06/2013 15:00    GS ZABRODZIE GSZ - ZAB GS Zabrodziaczek 2 - 3
23 23/06/2013 16:00    FC TU-TU FCT - VIC Victoria Ostrówek 6 - 3
23 23/06/2013 17:00    Wolni Strzelcy WOL - KRL KRÓLEWSCY 5 - 0
23 23/06/2013 18:00    All Stars Jasienica ALL - BAD Bad Boys Ostrówek 5 - 2
23 23/06/2013 19:00    MediaTRY MED - P4F PLAY4FUN 0 - 5
24 30/06/2013 08:00    Wolni Strzelcy WOL - MED MediaTRY 9 - 5
24 30/06/2013 09:00    KRÓLEWSCY KRL - BAD Bad Boys Ostrówek 7 - 1
24 30/06/2013 10:00    GS ZABRODZIE GSZ - FCT FC TU-TU 6 - 4
24 30/06/2013 15:00    GS Zabrodziaczek ZAB - P4F PLAY4FUN 7 - 1
24 30/06/2013 17:00    Balcerak Skład BSK - VIC Victoria Ostrówek 9 - 1
24 30/06/2013 19:00    PSB MAR-ZET PSB - ALL All Stars Jasienica 2 - 2
 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok