Jesteś tutaj:HOME>Terminarz>Terminarz - Liga Bobra - amatorska liga szóstek

Terminarz 4 Edycja 2 liga

MD Date Time       Result
1 02/09/2012 14:00    NANKATSU NAN - AVA Avanti 3 - 5
1 02/09/2012 15:00    FC Krusze FCK - TWW TWWD United 2 - 6
1 02/09/2012 16:00    FC Format FCF - NON NO NAME 4 - 10
1 02/09/2012 17:00    Torpedo Tłuszcz TOR - FCH FC Hornets 4 - 8
1 02/09/2012 18:00    Znajomi Sedziego ZNA - RKS RKS Równe 5 - 4
1 02/09/2012 19:00    Diagkompcar Wołomin Słoneczna DWS - FCA FC Albatros 7 - 1
2 09/09/2012 08:00    Diagkompcar Wołomin Słoneczna DWS - TOR Torpedo Tłuszcz 4 - 6
2 09/09/2012 09:00    NANKATSU NAN - FCH FC Hornets 6 - 7
2 09/09/2012 10:00    FC Format FCF - FCA FC Albatros 5 - 0
2 09/09/2012 11:00    FC Krusze FCK - RKS RKS Równe 6 - 8
2 09/09/2012 12:00    TWWD United TWW - NON NO NAME 3 - 4
2 09/09/2012 13:00    Znajomi Sedziego ZNA - AVA Avanti 5 - 4
3 16/09/2012 14:00    NANKATSU NAN - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 7 - 8
3 16/09/2012 15:00    FC Format FCF - TOR Torpedo Tłuszcz 5 - 2
3 16/09/2012 16:00    Znajomi Sedziego ZNA - FCH FC Hornets 2 - 5
3 16/09/2012 17:00    RKS Równe RKS - AVA Avanti 5 - 8
3 16/09/2012 18:00    TWWD United TWW - FCA FC Albatros 5 - 2
3 16/09/2012 19:00    FC Krusze FCK - NON NO NAME 6 - 4
4 23/09/2012 08:00    FC Format FCF - NAN NANKATSU 6 - 1
4 23/09/2012 09:00    Znajomi Sedziego ZNA - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 3 - 4
4 23/09/2012 10:00    TWWD United TWW - TOR Torpedo Tłuszcz 0 - 1
4 23/09/2012 11:00    RKS Równe RKS - FCH FC Hornets 8 - 15
4 23/09/2012 12:00    FC Krusze FCK - AVA Avanti 4 - 8
4 23/09/2012 13:00    NO NAME NON - FCA FC Albatros 6 - 1
5 30/09/2012 14:00    Znajomi Sedziego ZNA - FCF FC Format 4 - 3
5 30/09/2012 15:00    TWWD United TWW - NAN NANKATSU 4 - 4
5 30/09/2012 16:00    RKS Równe RKS - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 3 - 9
5 30/09/2012 17:00    NO NAME NON - TOR Torpedo Tłuszcz 9 - 4
5 30/09/2012 18:00    Avanti AVA - FCH FC Hornets 3 - 3
5 30/09/2012 19:00    FC Krusze FCK - FCA FC Albatros 1 - 1
6 07/10/2012 08:00    TWWD United TWW - ZNA Znajomi Sedziego 4 - 3
6 07/10/2012 09:00    RKS Równe RKS - FCF FC Format 3 - 9
6 07/10/2012 10:00    NO NAME NON - NAN NANKATSU 4 - 4
6 07/10/2012 11:00    Avanti AVA - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 1 - 5
6 07/10/2012 12:00    FC Albatros FCA - TOR Torpedo Tłuszcz 2 - 5
6 07/10/2012 13:00    FC Krusze FCK - FCH FC Hornets 4 - 5
7 14/10/2012 14:00    RKS Równe RKS - TWW TWWD United 1 - 2
7 14/10/2012 14:00    NO NAME NON - ZNA Znajomi Sedziego 6 - 0
7 14/10/2012 14:00    Avanti AVA - FCF FC Format 2 - 3
7 14/10/2012 14:00    FC Albatros FCA - NAN NANKATSU 1 - 3
7 14/10/2012 14:00    FC Hornets FCH - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 1 - 3
7 14/10/2012 14:00    FC Krusze FCK - TOR Torpedo Tłuszcz 7 - 3
8 21/10/2012 08:00    NO NAME NON - RKS RKS Równe 8 - 3
8 21/10/2012 09:00    Avanti AVA - TWW TWWD United 1 - 4
8 21/10/2012 10:00    FC Albatros FCA - ZNA Znajomi Sedziego 1 - 9
8 21/10/2012 11:00    FC Hornets FCH - FCF FC Format 1 - 4
8 21/10/2012 13:00    FC Krusze FCK - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 3 - 4
8 21/10/2012 14:00    Torpedo Tłuszcz TOR - NAN NANKATSU 8 - 4
9 18/11/2012 08:00    FC Krusze FCK - NAN NANKATSU 6 - 2
9 18/11/2012 09:00    FC Albatros FCA - RKS RKS Równe 1 - 11
9 18/11/2012 10:00    FC Hornets FCH - TWW TWWD United 2 - 1
9 18/11/2012 11:00    Torpedo Tłuszcz TOR - ZNA Znajomi Sedziego 0 - 6
9 18/11/2012 12:00    Diagkompcar Wołomin Słoneczna DWS - FCF FC Format 3 - 4
9 18/11/2012 13:00    Avanti AVA - NON NO NAME 5 - 2
10 04/11/2012 08:00    FC Albatros FCA - AVA Avanti 1 - 6
10 04/11/2012 09:00    FC Hornets FCH - NON NO NAME 6 - 4
10 04/11/2012 10:00    Torpedo Tłuszcz TOR - RKS RKS Równe 2 - 6
10 04/11/2012 11:00    Diagkompcar Wołomin Słoneczna DWS - TWW TWWD United 4 - 7
10 04/11/2012 12:00    NANKATSU NAN - ZNA Znajomi Sedziego 6 - 2
10 04/11/2012 13:00    FC Krusze FCK - FCF FC Format 2 - 5
11 10/11/2012 08:00    FC Krusze FCK - ZNA Znajomi Sedziego 1 - 0
11 10/11/2012 14:00    FC Hornets FCH - FCA FC Albatros 7 - 0
11 10/11/2012 15:00    Torpedo Tłuszcz TOR - AVA Avanti 4 - 11
11 10/11/2012 16:00    Diagkompcar Wołomin Słoneczna DWS - NON NO NAME 5 - 2
11 10/11/2012 17:00    NANKATSU NAN - RKS RKS Równe 6 - 6
11 10/11/2012 18:00    FC Format FCF - TWW TWWD United 0 - 5
12 14/04/2013 14:00    FC Albatros FCA - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 1 - 7
12 14/04/2013 15:00    Avanti AVA - NAN NANKATSU 5 - 2
12 14/04/2013 16:00    NO NAME NON - FCF FC Format 5 - 4
12 14/04/2013 17:00    RKS Równe RKS - ZNA Znajomi Sedziego 3 - 6
12 14/04/2013 18:00    TWWD United TWW - FCK FC Krusze 9 - 3
12 14/04/2013 19:00    FC Hornets FCH - TOR Torpedo Tłuszcz 7 - 1
13 21/04/2013 08:00    RKS Równe RKS - FCK FC Krusze 6 - 0
13 21/04/2013 09:00    NO NAME NON - TWW TWWD United 4 - 5
13 21/04/2013 10:00    Avanti AVA - ZNA Znajomi Sedziego 1 - 2
13 21/04/2013 11:00    FC Albatros FCA - FCF FC Format 3 - 12
13 21/04/2013 12:00    FC Hornets FCH - NAN NANKATSU 9 - 2
13 21/04/2013 13:00    Torpedo Tłuszcz TOR - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 4 - 6
14 28/04/2013 14:00    NO NAME NON - FCK FC Krusze 5 - 1
14 28/04/2013 15:00    Avanti AVA - RKS RKS Równe 6 - 4
14 28/04/2013 16:00    FC Albatros FCA - TWW TWWD United 2 - 5
14 28/04/2013 17:00    FC Hornets FCH - ZNA Znajomi Sedziego 2 - 4
14 28/04/2013 18:00    Torpedo Tłuszcz TOR - FCF FC Format 5 - 9
14 28/04/2013 19:00    Diagkompcar Wołomin Słoneczna DWS - NAN NANKATSU 9 - 3
15 05/05/2013 08:00    Avanti AVA - FCK FC Krusze 9 - 0
15 05/05/2013 09:00    FC Albatros FCA - NON NO NAME 1 - 3
15 05/05/2013 10:00    FC Hornets FCH - RKS RKS Równe 7 - 2
15 05/05/2013 11:00    Torpedo Tłuszcz TOR - TWW TWWD United 2 - 4
15 05/05/2013 12:00    Diagkompcar Wołomin Słoneczna DWS - ZNA Znajomi Sedziego 6 - 4
15 05/05/2013 13:00    NANKATSU NAN - FCF FC Format 1 - 14
16 12/05/2013 13:00    FC Albatros FCA - FCK FC Krusze 3 - 3
16 12/05/2013 15:00    NANKATSU NAN - TWW TWWD United 1 - 11
16 12/05/2013 16:00    Torpedo Tłuszcz TOR - NON NO NAME 3 - 4
16 12/05/2013 17:00    Diagkompcar Wołomin Słoneczna DWS - RKS RKS Równe 6 - 8
16 12/05/2013 18:00    FC Hornets FCH - AVA Avanti 8 - 2
16 12/05/2013 19:00    FC Format FCF - ZNA Znajomi Sedziego 6 - 4
17 19/05/2013 08:00    FC Hornets FCH - FCK FC Krusze 22 - 0
17 19/05/2013 09:00    Torpedo Tłuszcz TOR - FCA FC Albatros 1 - 6
17 19/05/2013 10:00    Diagkompcar Wołomin Słoneczna DWS - AVA Avanti 4 - 4
17 19/05/2013 11:00    NANKATSU NAN - NON NO NAME 3 - 5
17 19/05/2013 12:00    FC Format FCF - RKS RKS Równe 10 - 3
17 19/05/2013 13:00    Znajomi Sedziego ZNA - TWW TWWD United 3 - 4
18 26/05/2013 14:00    Torpedo Tłuszcz TOR - FCK FC Krusze 2 - 5
18 26/05/2013 15:00    Diagkompcar Wołomin Słoneczna DWS - FCH FC Hornets 3 - 7
18 26/05/2013 16:00    Znajomi Sedziego ZNA - NON NO NAME 3 - 0
18 26/05/2013 17:00    TWWD United TWW - RKS RKS Równe 4 - 1
18 26/05/2013 18:00    FC Format FCF - AVA Avanti 4 - 5
18 26/05/2013 19:00    NANKATSU NAN - FCA FC Albatros 2 - 5
19 02/06/2013 08:00    Diagkompcar Wołomin Słoneczna DWS - FCK FC Krusze 13 - 6
19 02/06/2013 09:00    NANKATSU NAN - TOR Torpedo Tłuszcz 7 - 4
19 02/06/2013 10:00    FC Format FCF - FCH FC Hornets 7 - 4
19 02/06/2013 11:00    Znajomi Sedziego ZNA - FCA FC Albatros 6 - 7
19 02/06/2013 12:00    RKS Równe RKS - NON NO NAME 8 - 3
19 02/06/2013 13:00    TWWD United TWW - AVA Avanti 0 - 4
20 16/06/2013 14:00    TWWD United TWW - FCH FC Hornets 4 - 6
20 16/06/2013 15:00    RKS Równe RKS - FCA FC Albatros 5 - 0
20 16/06/2013 16:00    NO NAME NON - AVA Avanti 2 - 7
20 16/06/2013 17:00    Znajomi Sedziego ZNA - TOR Torpedo Tłuszcz 10 - 3
20 16/06/2013 18:00    FC Format FCF - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 5 - 8
20 16/06/2013 19:00    NANKATSU NAN - FCK FC Krusze 1 - 7
21 23/06/2013 08:00    Znajomi Sedziego ZNA - NAN NANKATSU 6 - 2
21 23/06/2013 09:00    NO NAME NON - FCH FC Hornets 6 - 10
21 23/06/2013 10:00    RKS Równe RKS - TOR Torpedo Tłuszcz 11 - 4
21 23/06/2013 11:00    FC Format FCF - FCK FC Krusze 5 - 0
21 23/06/2013 12:00    TWWD United TWW - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 4 - 5
21 23/06/2013 13:00    Avanti AVA - FCA FC Albatros 3 - 4
22 30/06/2013 11:00    Znajomi Sedziego ZNA - FCK FC Krusze 11 - 1
22 30/06/2013 12:00    FC Albatros FCA - FCH FC Hornets 1 - 2
22 30/06/2013 13:00    RKS Równe RKS - NAN NANKATSU 10 - 0
22 30/06/2013 14:00    Avanti AVA - TOR Torpedo Tłuszcz 8 - 7
22 30/06/2013 16:00    NO NAME NON - DWS Diagkompcar Wołomin Słoneczna 0 - 5
22 30/06/2013 18:00    TWWD United TWW - FCF FC Format 2 - 4
 

Sponsor tytularny

Sponsorzy

Partnerzy

Sponsorswall - a AGMedia.de Extension

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok