Jesteś tutaj:HOME>Terminarz>Terminarz: Wszystkie zespoły | 1 liga 5 Edycja
Terminarz: Wszystkie zespoły | 1 liga 5 Edycja


KOL Data Godz. Gospodarz       Goście Rezultat
1 08.09.2013 11:00 h Victoria Ostrówek - Wołomin Słoneczna14 - 3
1 08.09.2013 12:00 h FC Hornets - SM Texland1 - 5
1 08.09.2013 13:00 h FC Format - Balcerak Skład5 - 10
1 08.09.2013 14:00 h FC TU-TU - GS AKS5 - 7
1 08.09.2013 15:00 h FC Klonowe Liście - Hydro-Styl9 - 3
2 15.09.2013 16:00 h Wołomin Słoneczna - FC Format2 - 11
2 15.09.2013 17:00 h Balcerak Skład - FC Hornets8 - 1
2 15.09.2013 18:00 h Hydro-Styl - FC TU-TU2 - 1
2 15.09.2013 19:00 h SM Texland - FC Klonowe Liście3 - 2
2 15.09.2013 20:00 h GS AKS - Victoria Ostrówek10 - 1
3 22.09.2013 11:00 h FC Hornets - Wołomin Słoneczna5 - 6
3 22.09.2013 12:00 h Victoria Ostrówek - FC Format5 - 4
3 22.09.2013 13:00 h GS AKS - Hydro-Styl4 - 1
3 22.09.2013 14:00 h FC TU-TU - SM Texland2 - 5
3 22.09.2013 17:00 h FC Klonowe Liście - Balcerak Skład2 - 2
4 29.09.2013 16:00 h Balcerak Skład - FC TU-TU5 - 5
4 29.09.2013 17:00 h Hydro-Styl - Victoria Ostrówek5 - 2
4 29.09.2013 18:00 h FC Format - FC Hornets3 - 5
4 29.09.2013 19:00 h SM Texland - GS AKS0 - 3
4 29.09.2013 20:00 h Wołomin Słoneczna - FC Klonowe Liście3 - 6
5 06.10.2013 11:00 h Hydro-Styl - SM Texland2 - 4
5 06.10.2013 12:00 h Victoria Ostrówek - FC Hornets3 - 7
5 06.10.2013 13:00 h FC TU-TU - Wołomin Słoneczna5 - 4
5 06.10.2013 14:00 h FC Klonowe Liście - FC Format10 - 2
5 06.10.2013 15:00 h GS AKS - Balcerak Skład6 - 1
6 13.10.2013 16:00 h FC Format - FC TU-TU4 - 4
6 13.10.2013 18:00 h SM Texland - Victoria Ostrówek6 - 0
6 13.10.2013 19:00 h Wołomin Słoneczna - GS AKS2 - 14
6 13.10.2013 20:00 h FC Hornets - FC Klonowe Liście3 - 7
6 13.10.2013 21:00 h Balcerak Skład - Hydro-Styl7 - 3
7 20.10.2013 11:00 h GS AKS - FC Format14 - 0
7 20.10.2013 12:00 h FC TU-TU - FC Hornets5 - 5
7 20.10.2013 13:00 h Victoria Ostrówek - FC Klonowe Liście0 - 5
7 20.10.2013 14:00 h Hydro-Styl - Wołomin Słoneczna2 - 8
7 20.10.2013 15:00 h SM Texland - Balcerak Skład3 - 2
8 27.10.2013 15:00 h FC Klonowe Liście - FC TU-TU10 - 1
8 27.10.2013 16:00 h Wołomin Słoneczna - SM Texland2 - 5
8 27.10.2013 17:00 h FC Format - Hydro-Styl0 - 10
8 27.10.2013 18:00 h Balcerak Skład - Victoria Ostrówek8 - 5
8 27.10.2013 19:00 h FC Hornets - GS AKS2 - 4
9 03.11.2013 10:00 h SM Texland - FC Format4 - 2
9 03.11.2013 11:00 h Balcerak Skład - Wołomin Słoneczna7 - 6
9 03.11.2013 12:00 h Victoria Ostrówek - FC TU-TU3 - 16
9 03.11.2013 13:00 h Hydro-Styl - FC Hornets5 - 2
9 03.11.2013 14:00 h GS AKS - FC Klonowe Liście2 - 2
10 30.03.2014 13:00 h SM Texland - FC TU-TU6 - 3
10 30.03.2014 14:00 h Balcerak Skład - FC Format10 - 0
10 30.03.2014 15:00 h Hydro-Styl - FC Klonowe Liście3 - 6
11 06.04.2014 12:00 h GS AKS - Hydro-Styl3 - 4
11 06.04.2014 13:00 h SM Texland - Balcerak Skład0 - 2
11 06.04.2014 15:00 h FC TU-TU - FC Klonowe Liście3 - 6
12 13.04.2014 10:00 h GS AKS - FC TU-TU6 - 2
12 13.04.2014 11:00 h FC Format - SM Texland1 - 10
12 13.04.2014 13:00 h FC Klonowe Liście - Balcerak Skład4 - 4
13 27.04.2014 09:00 h FC Klonowe Liście - FC Format14 - 2
13 27.04.2014 13:00 h GS AKS - Balcerak Skład3 - 1
13 27.04.2014 14:00 h FC TU-TU - Hydro-Styl4 - 7
14 11.05.2014 09:00 h Balcerak Skład - Hydro-Styl4 - 4
14 11.05.2014 13:00 h SM Texland - FC Klonowe Liście2 - 3
14 11.05.2014 15:00 h FC Format - GS AKS0 - 11
15 18.05.2014 09:00 h Hydro-Styl - FC Format7 - 0
15 18.05.2014 10:00 h FC TU-TU - Balcerak Skład6 - 5
15 18.05.2014 14:00 h GS AKS - SM Texland1 - 3
16 25.05.2014 12:00 h SM Texland - Hydro-Styl3 - 3
16 25.05.2014 13:00 h FC Klonowe Liście - GS AKS5 - 0
16 25.05.2014 15:00 h FC Format - FC TU-TU3 - 7

Historia Ligi Bobra

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok