Jesteś tutaj:HOME>Asystenci>Ranking Wydarzeń - Asysta: 2 liga 5 Edycja
Ranking Wydarzeń - Asysta: 2 liga 5 Edycja


Pozycja Nazwa Zespół Asysta
1 Daniel Sokulski FC Albatros 11
2 Hubert Borowiecki TWWD United  7
- Tomasz Świerczyński MediaTRY DAR Alarm  7
- Robert Rozbicki TWWD United  7
5 Igor Grajner Torpedo Tłuszcz  6
6 Daniel Kruk FC Albatros  5
- Grzegorz Kurek Bad Boys Ostrówek  5
- Tomasz Malczewski Meble Elefante  5
- Daniel Suchocki Torpedo Tłuszcz  5
- Karol Kalinowski RKS Równe  5
11 Krystian Dłuski TWWD United  4
- Robert Czajkowski Bad Boys Ostrówek  4
- Krzysztof Rozbicki MediaTRY DAR Alarm  4
- Jarosław Kosiński RKS Równe  4
15 Damian Napłoszek Rządza Kraszew  3
- Mateusz Strąk Meble Elefante  3
- Przemysław Południkiewicz FC Albatros  3
- Dariusz Dziecioł FC Albatros  3
- Maciej Ferdyn Bad Boys Ostrówek  3
- Marcin Bergiel MediaTRY DAR Alarm  3
- Maciej Denoch Znajomi Sedziego  3
22 Kamil Grzelak Rządza Kraszew  2
- Norbert Michalski Meble Elefante  2
- Tomasz Iwański TWWD United  2
- Radosław Orzechowski Meble Elefante  2
- Bartosz Jarzębak TWWD United  2
- Mateusz Szymaniak TWWD United  2
- Kamil Falkenberg TWWD United  2
- Konrad Bulik Bad Boys Ostrówek  2
- Wojciech Kaska TWWD United  2
- Krzysztof Sasin Znajomi Sedziego  2
- Przemysław Szyszko MediaTRY DAR Alarm  2
- Ireneusz Pazio Znajomi Sedziego  2
- Jan Siennicki FC Albatros  2
- Piotr Miszczak Rządza Kraszew  2
- Damian Chudy TWWD United  2
- Mateusz Orlicz RKS Równe  2
- Kuba Piotrowski Rządza Kraszew  2
- Patryk Maliszewski MediaTRY DAR Alarm  2
40 Rafał Rolek TWWD United  1
- Krystian Szóstak MediaTRY DAR Alarm  1
- Kacper Prusak Znajomi Sedziego  1
- Adam Prętkiewicz FC Albatros  1
- Łukasz Wytrykowski Znajomi Sedziego  1
- Przemysław Lipiński Znajomi Sedziego  1
- Przemysław Sokołowski FC Albatros  1
- Rafał Klocek FC Albatros  1
- Rafał Kryszczak Torpedo Tłuszcz  1
- Paweł Michalik Meble Elefante  1
- Andrzej Stryjek Bad Boys Ostrówek  1
- Maciej Białek Meble Elefante  1
- Mateusz Frąckiewicz Bad Boys Ostrówek  1
- Grzegorz Kieszonkowski Torpedo Tłuszcz  1
- Dariusz Sokulski Torpedo Tłuszcz  1
- Marcin Morawski Meble Elefante  1
- Łukasz Więch Meble Elefante  1
- Daniel Domański Meble Elefante  1
- Emil Wiśniewski Rządza Kraszew  1
- Paweł Mikołajek TWWD United  1
- Andrzej Sulewski Rządza Kraszew  1
- Michał Sokołowski Rządza Kraszew  1
- Rafał Januszewski RKS Równe  1
- Mariusz Rozbicki TWWD United  1
- Tomasz Rydzewski MediaTRY DAR Alarm  1
- Paweł Szczapa Bad Boys Ostrówek  1
- Maciej Jurkowski Znajomi Sedziego  1
- Rafał Zbrzeźniak RKS Równe  1
- Jakub Bereda RKS Równe  1
- Artur Dziecioł FC Albatros  1
- Kamil Ciak FC Albatros  1
- Piotr Stojczyk MediaTRY DAR Alarm  1
- Adrian Rozbicki Meble Elefante  1


Historia Ligi Bobra

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok