Jesteś tutaj:HOME>Terminarz>Terminarz: Wszystkie zespoły | 2 liga 5 Edycja
Terminarz: Wszystkie zespoły | 2 liga 5 Edycja


';
KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   Rezultat   Goście
1 Kolejka 1 08.09.2013 16:00 h FC Albatros 6 - 0
3 - 0
3 - 0
Torpedo Tłuszcz
1 Kolejka 1 08.09.2013 18:00 h Bad Boys Ostrówek 3 - 5
2 - 1
1 - 4
TWWD United
1 Kolejka 1 08.09.2013 19:00 h MediaTRY DAR Alarm 5 - 6
1 - 2
4 - 4
RKS Równe
1 Kolejka 1 08.09.2013 20:00 h Znajomi Sedziego 1 - 3
1 - 3
0 - 0
Meble Elefante
2 Kolejka 2 15.09.2013 12:00 h TWWD United 4 - 1
1 - 0
3 - 1
FC Albatros
2 Kolejka 2 15.09.2013 13:00 h Rządza Kraszew 3 - 8
0 - 2
3 - 6
MediaTRY DAR Alarm
2 Kolejka 2 15.09.2013 14:00 h Meble Elefante 3 - 1
2 - 0
1 - 1
Bad Boys Ostrówek
2 Kolejka 2 15.09.2013 15:00 h RKS Równe 5 - 9
2 - 4
3 - 5
Znajomi Sedziego
3 Kolejka 3 22.09.2013 15:00 h MediaTRY DAR Alarm 2 - 8
1 - 3
1 - 5
Torpedo Tłuszcz
3 Kolejka 3 22.09.2013 16:00 h FC Albatros 0 - 5
0 - 3
0 - 2
Meble Elefante
3 Kolejka 3 22.09.2013 19:00 h RKS Równe 10 - 3
3 - 1
7 - 2
Rządza Kraszew
3 Kolejka 3 22.09.2013 20:00 h Znajomi Sedziego 4 - 3
1 - 1
3 - 2
Bad Boys Ostrówek
4 Kolejka 4 29.09.2013 11:00 h TWWD United 8 - 4
3 - 3
5 - 1
MediaTRY DAR Alarm
4 Kolejka 4 29.09.2013 13:00 h Torpedo Tłuszcz 4 - 3
4 - 2
0 - 1
RKS Równe
4 Kolejka 4 29.09.2013 14:00 h Bad Boys Ostrówek 2 - 2
1 - 0
1 - 2
FC Albatros
4 Kolejka 4 29.09.2013 15:00 h Rządza Kraszew 1 - 2
1 - 0
0 - 2
Znajomi Sedziego
5 Kolejka 5 06.10.2013 16:00 h MediaTRY DAR Alarm 0 - 9
0 - 2
0 - 7
Meble Elefante
5 Kolejka 5 06.10.2013 17:00 h RKS Równe 0 - 4
0 - 3
0 - 1
TWWD United
5 Kolejka 5 06.10.2013 19:00 h Rządza Kraszew 4 - 7
2 - 2
2 - 5
Torpedo Tłuszcz
5 Kolejka 5 06.10.2013 20:00 h Znajomi Sedziego 1 - 2
1 - 1
0 - 1
FC Albatros
6 Kolejka 6 13.10.2013 11:00 h Bad Boys Ostrówek 8 - 3
2 - 1
6 - 2
MediaTRY DAR Alarm
6 Kolejka 6 13.10.2013 13:00 h Meble Elefante 7 - 3
2 - 2
5 - 1
RKS Równe
6 Kolejka 6 13.10.2013 14:00 h TWWD United 7 - 1
1 - 1
6 - 0
Rządza Kraszew
6 Kolejka 6 13.10.2013 15:00 h Torpedo Tłuszcz 3 - 1
2 - 1
1 - 1
Znajomi Sedziego
7 Kolejka 7 20.10.2013 17:00 h Rządza Kraszew 0 - 6
0 - 5
0 - 1
Meble Elefante
7 Kolejka 7 20.10.2013 18:00 h RKS Równe 1 - 4
1 - 4
0 - 0
Bad Boys Ostrówek
7 Kolejka 7 20.10.2013 19:00 h Torpedo Tłuszcz 2 - 5
1 - 2
1 - 3
TWWD United
7 Kolejka 7 20.10.2013 20:00 h MediaTRY DAR Alarm 5 - 4
2 - 3
3 - 1
FC Albatros
8 Kolejka 8 27.10.2013 10:00 h FC Albatros 5 - 2
2 - 2
3 - 0
RKS Równe
8 Kolejka 8 27.10.2013 11:00 h Bad Boys Ostrówek 7 - 1
4 - 1
3 - 0
Rządza Kraszew
8 Kolejka 8 27.10.2013 12:00 h Meble Elefante 5 - 0
2 - 0
3 - 0
Torpedo Tłuszcz
8 Kolejka 8 27.10.2013 14:00 h TWWD United 4 - 1
2 - 0
2 - 1
Znajomi Sedziego
9 Kolejka 9 03.11.2013 15:00 h Torpedo Tłuszcz 0 - 7
0 - 3
0 - 4
Bad Boys Ostrówek
9 Kolejka 9 03.11.2013 16:00 h Znajomi Sedziego 3 - 0
0 - 0
3 - 0
MediaTRY DAR Alarm
9 Kolejka 9 03.11.2013 18:00 h TWWD United 1 - 2
0 - 2
1 - 0
Meble Elefante
9 Kolejka 9 03.11.2013 19:00 h Rządza Kraszew 1 - 1
0 - 1
1 - 0
FC Albatros
10 Kolejka 10 30.03.2014 09:00 h Torpedo Tłuszcz 2 - 5
0 - 3
2 - 2
FC Albatros
10 Kolejka 10 30.03.2014 10:00 h TWWD United 7 - 2
3 - 1
4 - 1
Bad Boys Ostrówek
10 Kolejka 10 30.03.2014 11:00 h RKS Równe 6 - 8
3 - 5
3 - 3
MediaTRY DAR Alarm
10 Kolejka 10 30.03.2014 12:00 h Meble Elefante 5 - 0
1 - 0
4 - 0
Znajomi Sedziego
11 Kolejka 11 06.04.2014 09:00 h Znajomi Sedziego 3 - 1
1 - 0
2 - 1
TWWD United
11 Kolejka 11 06.04.2014 10:00 h RKS Równe 3 - 5 FC Albatros
11 Kolejka 11 06.04.2014 11:00 h Rządza Kraszew 2 - 1
0 - 0
2 - 1
Bad Boys Ostrówek
11 Kolejka 11 06.04.2014 14:00 h Torpedo Tłuszcz 0 - 4
0 - 2
0 - 2
Meble Elefante
12 Kolejka 12 13.04.2014 09:00 h Meble Elefante 5 - 0
2 - 0
3 - 0
Rządza Kraszew
12 Kolejka 12 13.04.2014 12:00 h FC Albatros 4 - 9
2 - 6
2 - 3
MediaTRY DAR Alarm
12 Kolejka 12 13.04.2014 14:00 h TWWD United 22 - 3
7 - 1
15 - 2
Torpedo Tłuszcz
12 Kolejka 12 13.04.2014 15:00 h Bad Boys Ostrówek 4 - 3
2 - 0
2 - 3
RKS Równe
13 Kolejka 13 27.04.2014 10:00 h MediaTRY DAR Alarm 2 - 5
1 - 4
1 - 1
Bad Boys Ostrówek
13 Kolejka 13 27.04.2014 11:00 h Rządza Kraszew 1 - 6
1 - 3
0 - 3
TWWD United
13 Kolejka 13 27.04.2014 12:00 h Znajomi Sedziego 1 - 1
0 - 1
1 - 0
Torpedo Tłuszcz
13 Kolejka 13 27.04.2014 15:00 h RKS Równe 0 - 8
0 - 3
0 - 5
Meble Elefante
14 Kolejka 14 11.05.2014 10:00 h Torpedo Tłuszcz 1 - 9
1 - 3
0 - 6
Rządza Kraszew
14 Kolejka 14 11.05.2014 11:00 h FC Albatros 2 - 1
1 - 0
1 - 1
Znajomi Sedziego
14 Kolejka 14 11.05.2014 12:00 h Meble Elefante 7 - 2
2 - 1
5 - 1
MediaTRY DAR Alarm
14 Kolejka 14 11.05.2014 14:00 h TWWD United 2 - 5
1 - 2
1 - 3
RKS Równe
15 Kolejka 15 18.05.2014 11:00 h RKS Równe 5 - 2
1 - 0
4 - 2
Torpedo Tłuszcz
15 Kolejka 15 18.05.2014 12:00 h FC Albatros 2 - 1
1 - 0
1 - 1
Bad Boys Ostrówek
15 Kolejka 15 18.05.2014 13:00 h MediaTRY DAR Alarm 6 - 7
2 - 5
4 - 2
TWWD United
15 Kolejka 15 18.05.2014 15:00 h Znajomi Sedziego 4 - 3
1 - 2
3 - 1
Rządza Kraszew
16 Kolejka 16 25.05.2014 09:00 h Rządza Kraszew 7 - 3
4 - 1
 - 
RKS Równe
16 Kolejka 16 25.05.2014 10:00 h Meble Elefante 5 - 2
3 - 2
 - 
FC Albatros
16 Kolejka 16 25.05.2014 11:00 h Torpedo Tłuszcz 2 - 8
1 - 3
 - 
MediaTRY DAR Alarm
16 Kolejka 16 25.05.2014 14:00 h Bad Boys Ostrówek 2 - 5
0 - 2
 - 
Znajomi Sedziego
17 Kolejka 17 01.06.2014 09:00 h Bad Boys Ostrówek 2 - 2
2 - 0
 - 
Meble Elefante
17 Kolejka 17 01.06.2014 10:00 h MediaTRY DAR Alarm 2 - 1
2 - 1
 - 
Rządza Kraszew
17 Kolejka 17 01.06.2014 11:00 h Znajomi Sedziego 2 - 1
2 - 0
 - 
RKS Równe
17 Kolejka 17 01.06.2014 12:00 h FC Albatros 3 - 3
2 - 3
 - 
TWWD United
18 Kolejka 18 08.06.2014 09:00 h MediaTRY DAR Alarm 3 - 7
2 - 3
1 - 4
Znajomi Sedziego
18 Kolejka 18 08.06.2014 10:00 h FC Albatros 4 - 1
4 - 0
 - 
Rządza Kraszew
18 Kolejka 18 08.06.2014 11:00 h Bad Boys Ostrówek 7 - 0
6 - 0
 - 
Torpedo Tłuszcz
18 Kolejka 18 08.06.2014 12:00 h Meble Elefante 5 - 0 TWWD United

Historia Ligi Bobra

Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.