Jesteś tutaj:HOME>Terminarz>Terminarz: Wszystkie zespoły | 1 liga VI Edycja
Terminarz: Wszystkie zespoły | 1 liga VI Edycja


KOL Data Godz. Gospodarz       Goście Rezultat
1 31.08.2014 14:00 Znajomi Sedziego - Bad Boys Ostrówek0 - 1
1 31.08.2014 20:00 FC TU-TU - GS AKS1 - 11
1 31.08.2014 18:00 Balcerak Skład - SM Texland1 - 3
1 31.08.2014 19:00 FC Klonowe Liście - Meble Elefante5 - 1
1 31.08.2014 16:00 Hydro-Styl - TWWD United7 - 4
1 31.08.2014 17:00 FC Format - MediaTRY DAR Alarm0 - 3
1 31.08.2014 15:00 FC Albatros - Torpedo Tłuszcz6 - 0
2 07.09.2014 16:00 FC TU-TU - Znajomi Sedziego3 - 3
2 07.09.2014 17:00 SM Texland - Bad Boys Ostrówek2 - 1
2 07.09.2014 19:00 GS AKS - FC Klonowe Liście3 - 2
2 07.09.2014 18:00 TWWD United - Balcerak Skład5 - 4
2 07.09.2014 15:00 Meble Elefante - FC Format2 - 0
2 07.09.2014 14:00 Torpedo Tłuszcz - Hydro-Styl0 - 16
2 07.09.2014 20:00 MediaTRY DAR Alarm - FC Albatros8 - 7
3 14.09.2014 19:00 Znajomi Sedziego - SM Texland2 - 5
3 14.09.2014 14:00 FC Klonowe Liście - FC TU-TU10 - 1
3 14.09.2014 15:00 Bad Boys Ostrówek - TWWD United3 - 0
3 14.09.2014 16:00 FC Format - GS AKS0 - 9
3 14.09.2014 17:00 Balcerak Skład - Torpedo Tłuszcz6 - 2
3 14.09.2014 18:00 FC Albatros - Meble Elefante1 - 6
3 14.09.2014 20:00 Hydro-Styl - MediaTRY DAR Alarm5 - 3
4 21.09.2014 14:00 GS AKS - Znajomi Sedziego9 - 4
4 21.09.2014 20:00 Bad Boys Ostrówek - Balcerak Skład2 - 9
4 21.09.2014 17:00 Meble Elefante - FC TU-TU4 - 1
4 21.09.2014 18:00 SM Texland - Hydro-Styl8 - 6
4 21.09.2014 19:00 MediaTRY DAR Alarm - FC Klonowe Liście3 - 5
4 21.09.2014 16:00 TWWD United - FC Albatros4 - 2
4 21.09.2014 15:00 Torpedo Tłuszcz - FC Format2 - 7
5 28.09.2014 15:00 Znajomi Sedziego - Balcerak Skład1 - 5
5 28.09.2014 19:00 GS AKS - Meble Elefante3 - 0
5 28.09.2014 14:00 Hydro-Styl - Bad Boys Ostrówek6 - 2
5 28.09.2014 16:00 FC TU-TU - MediaTRY DAR Alarm6 - 5
5 28.09.2014 17:00 FC Albatros - SM Texland4 - 6
5 28.09.2014 18:00 FC Klonowe Liście - Torpedo Tłuszcz11 - 1
5 28.09.2014 20:00 FC Format - TWWD United1 - 5
6 05.10.2014 17:00 Meble Elefante - Znajomi Sedziego1 - 2
6 05.10.2014 19:00 Balcerak Skład - Hydro-Styl1 - 6
6 05.10.2014 20:00 MediaTRY DAR Alarm - GS AKS1 - 2
6 05.10.2014 14:00 Bad Boys Ostrówek - FC Albatros4 - 0
6 05.10.2014 15:00 Torpedo Tłuszcz - FC TU-TU0 - 3
6 05.10.2014 16:00 SM Texland - FC Format5 - 1
6 05.10.2014 18:00 TWWD United - FC Klonowe Liście3 - 4
7 12.10.2014 20:00 Znajomi Sedziego - Hydro-Styl1 - 8
7 12.10.2014 18:00 Meble Elefante - MediaTRY DAR Alarm7 - 1
7 12.10.2014 14:00 FC Albatros - Balcerak Skład1 - 7
7 12.10.2014 15:00 GS AKS - Torpedo Tłuszcz18 - 2
7 12.10.2014 16:00 FC Format - Bad Boys Ostrówek3 - 5
7 12.10.2014 17:00 FC TU-TU - TWWD United3 - 2
7 12.10.2014 19:00 FC Klonowe Liście - SM Texland4 - 1
8 19.10.2014 20:00 MediaTRY DAR Alarm - Znajomi Sedziego3 - 3
8 19.10.2014 19:00 Hydro-Styl - FC Albatros7 - 2
8 19.10.2014 18:00 Torpedo Tłuszcz - Meble Elefante0 - 4
8 19.10.2014 17:00 Balcerak Skład - FC Format8 - 2
8 19.10.2014 16:00 TWWD United - GS AKS0 - 9
8 19.10.2014 15:00 Bad Boys Ostrówek - FC Klonowe Liście3 - 3
8 19.10.2014 14:00 SM Texland - FC TU-TU3 - 2
9 26.10.2014 20:00 Znajomi Sedziego - FC Albatros6 - 1
9 26.10.2014 19:00 MediaTRY DAR Alarm - Torpedo Tłuszcz6 - 5
9 26.10.2014 14:00 FC Format - Hydro-Styl2 - 8
9 26.10.2014 17:00 Meble Elefante - TWWD United6 - 0
9 26.10.2014 18:00 FC Klonowe Liście - Balcerak Skład7 - 3
9 26.10.2014 15:00 GS AKS - SM Texland11 - 3
9 26.10.2014 16:00 FC TU-TU - Bad Boys Ostrówek2 - 6
13 30.11.2014 12:00 Torpedo Tłuszcz - Znajomi Sedziego1 - 14
13 30.11.2014 13:00 FC Albatros - FC Format2 - 0
13 30.11.2014 14:00 TWWD United - MediaTRY DAR Alarm1 - 7
13 30.11.2014 18:00 Hydro-Styl - FC Klonowe Liście2 - 6
13 30.11.2014 16:00 SM Texland - Meble Elefante2 - 1
13 30.11.2014 15:00 Balcerak Skład - FC TU-TU15 - 4
13 30.11.2014 17:00 Bad Boys Ostrówek - GS AKS2 - 7
10 09.11.2014 16:00 Znajomi Sedziego - FC Format5 - 3
10 09.11.2014 15:00 Torpedo Tłuszcz - TWWD United1 - 7
10 09.11.2014 20:00 FC Klonowe Liście - FC Albatros2 - 1
10 09.11.2014 17:00 MediaTRY DAR Alarm - SM Texland1 - 6
10 09.11.2014 18:00 FC TU-TU - Hydro-Styl1 - 17
10 09.11.2014 14:00 Meble Elefante - Bad Boys Ostrówek0 - 3
10 09.11.2014 19:00 GS AKS - Balcerak Skład6 - 2
11 16.11.2014 16:00 TWWD United - Znajomi Sedziego2 - 2
11 16.11.2014 14:00 FC Format - FC Klonowe Liście2 - 10
11 16.11.2014 17:00 SM Texland - Torpedo Tłuszcz14 - 2
11 16.11.2014 20:00 FC Albatros - FC TU-TU4 - 0
11 16.11.2014 15:00 Bad Boys Ostrówek - MediaTRY DAR Alarm1 - 4
11 16.11.2014 19:00 Hydro-Styl - GS AKS4 - 5
11 16.11.2014 18:00 Balcerak Skład - Meble Elefante1 - 3
12 23.11.2014 15:00 Znajomi Sedziego - FC Klonowe Liście1 - 5
12 23.11.2014 14:00 TWWD United - SM Texland2 - 6
12 23.11.2014 13:00 FC TU-TU - FC Format6 - 3
12 23.11.2014 12:00 Torpedo Tłuszcz - Bad Boys Ostrówek4 - 5
12 23.11.2014 18:00 GS AKS - FC Albatros10 - 1
12 23.11.2014 17:00 MediaTRY DAR Alarm - Balcerak Skład3 - 6
12 23.11.2014 16:00 Meble Elefante - Hydro-Styl4 - 1

Historia Ligi Bobra

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok