Terminarz grupy A – Orlik Tłuszcz
|
Wynik spotkania |
||
9:00 |
LSFC |
PrefBud Tulewo |
0-5 walkower |
9:10 |
OSAS |
AGD Marking |
0-1 |
9:20 |
PrefBud Tulewo |
AGD Marking |
0-0 |
9:30 |
OSAS |
PrefBud Tulewo |
0-5 |
9:40 |
AGD Marking |
LSFC |
5-0 walkower |
9:50 |
LSFC |
OSAS |
0-5 walkower |
Awans:
1. PrefBud Tulewo
2. AGD Marking
Terminarz grupy B – Orlik Tłuszcz
|
Wynik spotkania |
||
10:00 |
Fc Spectare |
Coco Jambo Tłuszcz |
0-5 walkower |
10:10 |
PBS w Wyszkowie |
The Naturat |
0-5 walkower |
10:20 |
Coco Jambo Tłuszcz |
The Naturat |
1-0 |
10:30 |
PBS w Wyszkowie |
Coco Jambo Tłuszcz |
0-5 walkower |
10:40 |
The Naturat |
Fc Spectare |
5-0 walkower |
10:50 |
Fc Spectare |
PBS w Wyszkowie |
--------------------------- |
Awans:
1. Coco Jambo Tłuszcz
2. The Naturat
Terminarz grupy C – Orlik Tłuszcz
|
Wynik spotkania |
||
11:00 |
Team Hangover |
WFC |
2-3 |
11:10 |
Fc Wyszków |
Tiger Team |
2-1 |
11:20 |
WFC |
Tiger Team |
2-0 |
11:30 |
FC Wyszków |
WFC |
1-1 |
11:40 |
Tiger Team |
Team Hangover |
0-1 |
11:50 |
Team Hangover |
Fc Wyszków |
1-0 |
Awans:
1. WFC
2. Team Hangover
Terminarz grupy D – Orlik Tłuszcz
|
Wynik spotkania |
||
12:00 |
T&D Prawko |
BadBoys Ostrówek |
0-5 walkower |
12:10 |
Pomel Wyszków |
Krzywica |
0-5 walkower |
12:20 |
BadBoys Ostrówek |
Krzywica |
0-1 |
12:30 |
Pomel Wyszków |
BadBoys Ostrówek |
0-5 walkower |
12:40 |
Krzywica |
T&D Prawko |
5-0 walkower |
12:50 |
T&D Prawko |
Pomel Wyszków |
--------------------------- |
Awans:
1. Krzywica
2. BadBoys Ostrówek
Terminarz grupy E – Orlik w Zabrodziu
|
Wynik spotkania |
||
9:00 |
Autoszyby.com |
Show Team |
5-0 walkower |
9:10 |
RUBEN |
Show Team |
5-0 walkower |
9:20 |
RUBEN |
Autoszyby.com |
|
Awans:
1. RUBEN
2. Autoszyby.com
Terminarz grupy F – Orlik w Zabrodziu
|
Wynik spotkania |
||
9:30 |
SM Texland |
Iskra Jasienica |
5-0 walkower |
9:40 |
RKS Równe |
Fc Ultimatum Wyszków |
-------------------------- |
9:50 |
Iskra Jasienica |
Fc Ultimatum Wyszków |
-------------------------- |
10:10 |
RKS Równe |
Iskra Jasienica |
-------------------------- |
10:20 |
Fc Ultimatum Wyszków |
SM Texland |
0-5 walkower |
10:30 |
SM Texland |
RKS Równe |
5-0 walkower |
Awans:
1. SM Texland
2. Joker Team - ekipa przeniesiona z grupy G
Terminarz grupy G – Orlik w Zabrodziu
|
Wynik spotkania |
||
10:40 |
Joker Team |
StoGram Fc |
2-1 |
10:50 |
RDK Szewnica |
Młode Wilki |
1-2 |
11:10 |
RDK Szewnica |
StoGram Fc |
5-0 |
11:20 |
StoGram Fc |
Młode Wilki |
1-2 |
11:30 |
Młode Wilki |
Joker Team |
1-0 |
11:40 |
Joker Team |
RDK Szewnica |
1-1 |
Awans:
1. Młode Wilki
2. RDK Szewnica
Terminarz grupy H – Orlik w Zabrodziu
|
Wynik spotkania |
||
11:50 |
Pascal Fc Widelec |
Osiedle Błotna Wołomin |
5-0 walkower |
12:00 |
NEMEZIS |
Orlik Zabrodzie |
0-5 walkower |
12:10 |
Orlik Zabrodzie |
Osiedle Błotna Wołomin |
5-0 walkower |
12:20 |
NEMEZIS |
Osiedle Błotna Wołomin |
-------------------------- |
12:30 |
Orlik Zabrodzie |
Pascal Fc Widelec |
0-1 |
12:40 |
Pascal Fc Widelec |
NEMEZIS |
5-0 walkower |
Awans:
1. Pascal Fc Widelec
2. Orlik Zabrodzie
Faza pucharowa - Orlik Tłuszcz, od godz. 14:00
Pary ćwierćfinałowe
14:00 PrefBud Tulewo - The Naturat
14:15 WFC - BadBoys Ostrówek
14:30 Coco Jambo Tłuszcz - AGD Marking
14:45 Krzywica - Team Hangover
15:00 RUBEN - Joker Team
15:15 Młode Wilki - Orlik Zabrodzie
15:30 SM Texland - Autoszyby.com
15:45 Pascal FC Widelec - RDK Szewnica