Jesteś tutaj:HOME>Terminarz>Terminarz: Wszystkie zespoły | 2 liga VI Edycja
Terminarz: Wszystkie zespoły | 2 liga VI Edycja


KOL Data Godz. Gospodarz       Goście Rezultat
1 31.08.2014 08:00 h Wołomin Słoneczna - AKS Husaria3 - 5
1 31.08.2014 09:00 h Orły Klembów - RDK Szewnica9 - 4
1 31.08.2014 10:00 h RUBEN - Sami Swoi8 - 3
1 31.08.2014 11:00 h Latoszek - Robcar Miedzyleś8 - 6
1 31.08.2014 12:00 h Respekt Skład - Rządza Kraszew2 - 4
1 31.08.2014 13:00 h Obrońcy Tytułu - RKS Równe3 - 2
2 07.09.2014 08:00 h Sami Swoi - Respekt Skład3 - 4
2 07.09.2014 09:00 h Robcar Miedzyleś - Obrońcy Tytułu3 - 9
2 07.09.2014 10:00 h Rządza Kraszew - Latoszek7 - 1
2 07.09.2014 11:00 h RDK Szewnica - Wołomin Słoneczna4 - 6
2 07.09.2014 12:00 h RKS Równe - Orły Klembów5 - 8
2 07.09.2014 13:00 h AKS Husaria - RUBEN4 - 2
3 14.09.2014 08:00 h Obrońcy Tytułu - Rządza Kraszew7 - 2
3 14.09.2014 09:00 h Orły Klembów - Robcar Miedzyleś5 - 0
3 14.09.2014 10:00 h Latoszek - Sami Swoi1 - 6
3 14.09.2014 11:00 h Respekt Skład - AKS Husaria8 - 9
3 14.09.2014 12:00 h Wołomin Słoneczna - RUBEN0 - 7
3 14.09.2014 13:00 h RDK Szewnica - RKS Równe5 - 5
4 21.09.2014 08:00 h Robcar Miedzyleś - RDK Szewnica6 - 6
4 21.09.2014 09:00 h RUBEN - Respekt Skład5 - 3
4 21.09.2014 10:00 h Sami Swoi - Obrońcy Tytułu3 - 11
4 21.09.2014 11:00 h RKS Równe - Wołomin Słoneczna1 - 1
4 21.09.2014 12:00 h AKS Husaria - Latoszek1 - 4
4 21.09.2014 13:00 h Rządza Kraszew - Orły Klembów0 - 7
5 28.09.2014 08:00 h Latoszek - RUBEN1 - 8
5 28.09.2014 09:00 h RKS Równe - Robcar Miedzyleś3 - 4
5 28.09.2014 10:00 h Wołomin Słoneczna - Respekt Skład4 - 3
5 28.09.2014 11:00 h RDK Szewnica - Rządza Kraszew7 - 2
5 28.09.2014 12:00 h Obrońcy Tytułu - AKS Husaria3 - 5
5 28.09.2014 13:00 h Orły Klembów - Sami Swoi14 - 3
6 05.10.2014 08:00 h Respekt Skład - Latoszek0 - 5
6 05.10.2014 09:00 h Sami Swoi - RDK Szewnica3 - 5
6 05.10.2014 10:00 h Robcar Miedzyleś - Wołomin Słoneczna3 - 3
6 05.10.2014 11:00 h Rządza Kraszew - RKS Równe4 - 3
6 05.10.2014 12:00 h RUBEN - Obrońcy Tytułu6 - 2
6 05.10.2014 13:00 h AKS Husaria - Orły Klembów3 - 14
7 12.10.2014 08:00 h RDK Szewnica - AKS Husaria5 - 4
7 12.10.2014 09:00 h Obrońcy Tytułu - Respekt Skład12 - 3
7 12.10.2014 10:00 h RKS Równe - Sami Swoi1 - 7
7 12.10.2014 11:00 h Orły Klembów - RUBEN5 - 3
7 12.10.2014 12:00 h Robcar Miedzyleś - Rządza Kraszew0 - 8
7 12.10.2014 13:00 h Wołomin Słoneczna - Latoszek2 - 6
8 19.10.2014 08:00 h Respekt Skład - Orły Klembów0 - 5
8 19.10.2014 09:00 h RUBEN - RDK Szewnica3 - 2
8 19.10.2014 10:00 h AKS Husaria - RKS Równe6 - 2
8 19.10.2014 11:00 h Sami Swoi - Robcar Miedzyleś5 - 3
8 19.10.2014 12:00 h Rządza Kraszew - Wołomin Słoneczna3 - 2
8 19.10.2014 13:00 h Latoszek - Obrońcy Tytułu5 - 5
9 26.10.2014 08:00 h RDK Szewnica - Respekt Skład15 - 5
9 26.10.2014 09:00 h Rządza Kraszew - Sami Swoi2 - 5
9 26.10.2014 10:00 h Robcar Miedzyleś - AKS Husaria2 - 5
9 26.10.2014 11:00 h Wołomin Słoneczna - Obrońcy Tytułu4 - 7
9 26.10.2014 12:00 h Orły Klembów - Latoszek6 - 3
9 26.10.2014 13:00 h RKS Równe - RUBEN3 - 7
10 09.11.2014 08:00 h RUBEN - Robcar Miedzyleś9 - 2
10 09.11.2014 09:00 h Sami Swoi - Wołomin Słoneczna12 - 1
10 09.11.2014 10:00 h Respekt Skład - RKS Równe2 - 12
10 09.11.2014 11:00 h AKS Husaria - Rządza Kraszew5 - 0
10 09.11.2014 12:00 h Latoszek - RDK Szewnica3 - 2
10 09.11.2014 13:00 h Obrońcy Tytułu - Orły Klembów2 - 4
11 16.11.2014 08:00 h RDK Szewnica - Obrońcy Tytułu10 - 11
11 16.11.2014 09:00 h RKS Równe - Latoszek2 - 4
11 16.11.2014 10:00 h Wołomin Słoneczna - Orły Klembów12 - 8
11 16.11.2014 11:00 h Robcar Miedzyleś - Respekt Skład5 - 0
11 16.11.2014 12:00 h Sami Swoi - AKS Husaria2 - 6
11 16.11.2014 13:00 h Rządza Kraszew - RUBEN3 - 7

Historia Ligi Bobra

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok