Jesteś tutaj:HOME>Terminarz>Terminarz: Wszystkie zespoły | 1 liga VII Edycja
Terminarz: Wszystkie zespoły | 1 liga VII Edycja


KOL Data Godz. Gospodarz       Goście Rezultat
1 29.03.2015 15:00 h Orły Klembów - Hydro-Styl5 - 9
1 29.03.2015 16:00 h GS AKS - RUBEN5 - 2
1 29.03.2015 17:00 h Meble Elefante - FC Klonowe Liście1 - 1
1 29.03.2015 18:00 h SM Texland - AKS Husaria3 - 3
1 29.03.2015 19:00 h Znajomi Sedziego - Bad Boys Ostrówek2 - 1
1 29.03.2015 20:00 h MediaTRY DAR Alarm - FC Albatros4 - 1
1 29.03.2015 21:00 h TWWD United - Balcerak Skład2 - 3
2 12.04.2015 15:00 h GS AKS - Hydro-Styl7 - 2
2 12.04.2015 16:00 h SM Texland - RUBEN7 - 2
2 12.04.2015 17:00 h Orły Klembów - FC Klonowe Liście6 - 6
2 12.04.2015 18:00 h Znajomi Sedziego - Balcerak Skład2 - 3
2 12.04.2015 19:00 h TWWD United - FC Albatros2 - 0
2 12.04.2015 20:00 h MediaTRY DAR Alarm - FC TU-TU5 - 0
2 12.04.2015 21:00 h AKS Husaria - Bad Boys Ostrówek5 - 4
3 19.04.2015 15:00 h FC Klonowe Liście - TWWD United8 - 2
3 19.04.2015 16:00 h RUBEN - AKS Husaria3 - 3
3 19.04.2015 17:00 h FC TU-TU - Orły Klembów2 - 17
3 19.04.2015 18:00 h Balcerak Skład - SM Texland4 - 8
3 19.04.2015 19:00 h Meble Elefante - MediaTRY DAR Alarm2 - 8
3 19.04.2015 20:00 h Hydro-Styl - Znajomi Sedziego4 - 2
3 19.04.2015 21:00 h FC Albatros - GS AKS1 - 8
4 26.04.2015 15:00 h GS AKS - FC Klonowe Liście2 - 5
4 26.04.2015 16:00 h SM Texland - Hydro-Styl7 - 1
4 26.04.2015 17:00 h Orły Klembów - Meble Elefante4 - 3
4 26.04.2015 18:00 h AKS Husaria - Balcerak Skład4 - 6
4 26.04.2015 19:00 h Znajomi Sedziego - FC Albatros1 - 1
4 26.04.2015 20:00 h TWWD United - FC TU-TU0 - 4
4 26.04.2015 21:00 h Bad Boys Ostrówek - RUBEN4 - 4
5 03.05.2015 15:00 h Balcerak Skład - Bad Boys Ostrówek4 - 0
5 03.05.2015 16:00 h Meble Elefante - TWWD United4 - 3
5 03.05.2015 17:00 h Hydro-Styl - AKS Husaria2 - 1
5 03.05.2015 18:00 h FC TU-TU - GS AKS1 - 14
5 03.05.2015 19:00 h MediaTRY DAR Alarm - Orły Klembów5 - 4
5 03.05.2015 20:00 h FC Albatros - SM Texland1 - 5
5 03.05.2015 21:00 h FC Klonowe Liście - Znajomi Sedziego5 - 1
6 10.05.2015 11:00 h Bad Boys Ostrówek - Hydro-Styl3 - 7
6 10.05.2015 16:00 h SM Texland - FC Klonowe Liście7 - 1
6 10.05.2015 17:00 h GS AKS - Meble Elefante2 - 1
6 10.05.2015 18:00 h AKS Husaria - FC Albatros1 - 0
6 10.05.2015 19:00 h TWWD United - MediaTRY DAR Alarm2 - 4
6 10.05.2015 20:00 h Znajomi Sedziego - FC TU-TU3 - 4
6 10.05.2015 21:00 h RUBEN - Balcerak Skład7 - 4
7 17.05.2015 15:00 h Meble Elefante - Znajomi Sedziego4 - 1
7 17.05.2015 16:00 h FC Klonowe Liście - AKS Husaria7 - 2
7 17.05.2015 17:00 h Hydro-Styl - RUBEN5 - 4
7 17.05.2015 18:00 h MediaTRY DAR Alarm - GS AKS4 - 7
7 17.05.2015 19:00 h Orły Klembów - TWWD United7 - 3
7 17.05.2015 20:00 h FC Albatros - Bad Boys Ostrówek0 - 7
7 17.05.2015 21:00 h FC TU-TU - SM Texland3 - 3
8 24.05.2015 15:00 h Balcerak Skład - GS AKS0 - 10
8 24.05.2015 16:00 h FC Klonowe Liście - MediaTRY DAR Alarm5 - 3
8 24.05.2015 17:00 h Hydro-Styl - TWWD United2 - 1
8 24.05.2015 18:00 h RUBEN - Znajomi Sedziego4 - 1
8 24.05.2015 19:00 h Bad Boys Ostrówek - SM Texland2 - 4
8 24.05.2015 20:00 h FC TU-TU - Meble Elefante1 - 2
8 24.05.2015 21:00 h FC Albatros - Orły Klembów1 - 9
9 31.05.2015 15:00 h Orły Klembów - Znajomi Sedziego12 - 4
9 31.05.2015 16:00 h FC Albatros - Balcerak Skład1 - 3
9 31.05.2015 17:00 h MediaTRY DAR Alarm - SM Texland3 - 5
9 31.05.2015 18:00 h FC Klonowe Liście - RUBEN9 - 4
9 31.05.2015 19:00 h FC TU-TU - Bad Boys Ostrówek2 - 7
9 31.05.2015 20:00 h TWWD United - GS AKS1 - 10
9 31.05.2015 21:00 h Meble Elefante - AKS Husaria2 - 2
10 07.06.2015 15:00 h Hydro-Styl - FC Albatros10 - 2
10 07.06.2015 16:00 h AKS Husaria - MediaTRY DAR Alarm4 - 11
10 07.06.2015 17:00 h Znajomi Sedziego - TWWD United4 - 4
10 07.06.2015 18:00 h SM Texland - Orły Klembów6 - 1
10 07.06.2015 19:00 h Bad Boys Ostrówek - Meble Elefante3 - 2
10 07.06.2015 20:00 h RUBEN - FC TU-TU2 - 2
10 07.06.2015 21:00 h Balcerak Skład - FC Klonowe Liście5 - 9
11 14.06.2015 16:00 h FC TU-TU - Balcerak Skład2 - 8
11 14.06.2015 17:00 h TWWD United - SM Texland1 - 6
11 14.06.2015 18:00 h Orły Klembów - AKS Husaria8 - 2
11 14.06.2015 19:00 h MediaTRY DAR Alarm - Bad Boys Ostrówek10 - 4
11 14.06.2015 20:00 h Meble Elefante - RUBEN5 - 3
11 14.06.2015 21:00 h FC Klonowe Liście - Hydro-Styl7 - 6
11 16.06.2015 20:00 h GS AKS - Znajomi Sedziego12 - 1
12 21.06.2015 15:00 h FC Albatros - FC Klonowe Liście0 - 13
12 21.06.2015 16:00 h SM Texland - GS AKS2 - 1
12 21.06.2015 17:00 h RUBEN - MediaTRY DAR Alarm7 - 1
12 21.06.2015 18:00 h Hydro-Styl - FC TU-TU13 - 1
12 21.06.2015 19:00 h AKS Husaria - TWWD United5 - 2
12 21.06.2015 20:00 h Balcerak Skład - Meble Elefante3 - 2
12 21.06.2015 21:00 h Bad Boys Ostrówek - Orły Klembów2 - 2
13 09.06.2015 15:00 h GS AKS - AKS Husaria9 - 0
13 09.06.2015 15:00 h Meble Elefante - Hydro-Styl3 - 1
13 13.06.2015 14:00 h Znajomi Sedziego - SM Texland2 - 8
13 13.06.2015 15:00 h TWWD United - Bad Boys Ostrówek1 - 5
13 13.06.2015 16:00 h Orły Klembów - RUBEN4 - 4
13 13.06.2015 19:00 h MediaTRY DAR Alarm - Balcerak Skład7 - 2
13 17.06.2015 19:00 h FC TU-TU - FC Albatros3 - 3
14 01.05.2015 10:00 h Bad Boys Ostrówek - GS AKS2 - 5
14 01.05.2015 11:00 h FC Klonowe Liście - FC TU-TU6 - 1
14 01.05.2015 12:00 h AKS Husaria - Znajomi Sedziego2 - 1
14 01.05.2015 13:00 h FC Albatros - Meble Elefante0 - 6
14 01.05.2015 14:00 h Hydro-Styl - MediaTRY DAR Alarm3 - 6
14 01.05.2015 15:00 h RUBEN - TWWD United11 - 2
14 01.05.2015 16:00 h Balcerak Skład - Orły Klembów5 - 5
15 30.05.2015 10:00 h RUBEN - FC Albatros8 - 0
15 30.05.2015 11:00 h Balcerak Skład - Hydro-Styl3 - 2
15 30.05.2015 12:00 h GS AKS - Orły Klembów10 - 2
15 30.05.2015 13:00 h Bad Boys Ostrówek - FC Klonowe Liście7 - 3
15 30.05.2015 14:00 h Znajomi Sedziego - MediaTRY DAR Alarm5 - 5
15 30.05.2015 15:00 h SM Texland - Meble Elefante2 - 1
15 30.05.2015 16:00 h AKS Husaria - FC TU-TU2 - 4

Historia Ligi Bobra

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok