Jesteś tutaj:HOME>Terminarz>Terminarz: Wszystkie zespoły | 2 liga VII Edycja
Terminarz: Wszystkie zespoły | 2 liga VII Edycja


KOL Data Godz. Gospodarz       Goście Rezultat
1 29.03.2015 08:00 h Krzywica - Sami Swoi3 - 3
1 29.03.2015 09:00 h FC Format - Torpedo Tłuszcz0 - 4
1 29.03.2015 10:00 h RDK Szewnica - Red Bull Klembów1 - 6
1 29.03.2015 11:00 h Obrońcy Tytułu - Robcar Miedzyleś6 - 4
1 29.03.2015 12:00 h Latoszek - Rządza Kraszew5 - 3
1 29.03.2015 13:00 h Wołomin Słoneczna - Chłopaki do wzięcia2 - 4
1 29.03.2015 14:00 h PBS w Wyszkowie - RKS Równe6 - 1
2 12.04.2015 08:00 h Red Bull Klembów - RKS Równe6 - 5
2 12.04.2015 09:00 h Krzywica - Chłopaki do wzięcia1 - 2
2 12.04.2015 10:00 h RDK Szewnica - Robcar Miedzyleś11 - 3
2 12.04.2015 11:00 h Latoszek - Torpedo Tłuszcz3 - 6
2 12.04.2015 12:00 h Wołomin Słoneczna - FC Format3 - 6
2 12.04.2015 13:00 h Obrońcy Tytułu - Sami Swoi7 - 2
2 12.04.2015 14:00 h PBS w Wyszkowie - Rządza Kraszew7 - 0
3 19.04.2015 08:00 h Chłopaki do wzięcia - Latoszek3 - 1
3 19.04.2015 09:00 h Rządza Kraszew - RDK Szewnica4 - 2
3 19.04.2015 10:00 h Sami Swoi - PBS w Wyszkowie3 - 7
3 19.04.2015 11:00 h FC Format - Krzywica2 - 3
3 19.04.2015 12:00 h RKS Równe - Wołomin Słoneczna5 - 5
3 19.04.2015 13:00 h Robcar Miedzyleś - Red Bull Klembów1 - 4
3 19.04.2015 14:00 h Torpedo Tłuszcz - Obrońcy Tytułu8 - 5
4 26.04.2015 08:00 h PBS w Wyszkowie - Torpedo Tłuszcz5 - 2
4 26.04.2015 09:00 h RDK Szewnica - Sami Swoi2 - 3
4 26.04.2015 10:00 h RKS Równe - Robcar Miedzyleś6 - 3
4 26.04.2015 11:00 h Wołomin Słoneczna - Krzywica5 - 0
4 26.04.2015 12:00 h Obrońcy Tytułu - Chłopaki do wzięcia2 - 5
4 26.04.2015 13:00 h Red Bull Klembów - Rządza Kraszew3 - 1
4 26.04.2015 14:00 h Latoszek - FC Format5 - 0
5 03.05.2015 08:00 h FC Format - Obrońcy Tytułu6 - 4
5 03.05.2015 09:00 h Sami Swoi - Red Bull Klembów6 - 3
5 03.05.2015 10:00 h Torpedo Tłuszcz - RDK Szewnica3 - 2
5 03.05.2015 11:00 h Rządza Kraszew - RKS Równe1 - 6
5 03.05.2015 12:00 h Krzywica - Latoszek5 - 3
5 03.05.2015 13:00 h Robcar Miedzyleś - Wołomin Słoneczna4 - 4
5 03.05.2015 14:00 h Chłopaki do wzięcia - PBS w Wyszkowie1 - 4
6 10.05.2015 08:00 h Robcar Miedzyleś - Rządza Kraszew1 - 5
6 10.05.2015 09:00 h Wołomin Słoneczna - Latoszek5 - 5
6 10.05.2015 10:00 h Obrońcy Tytułu - Krzywica3 - 5
6 10.05.2015 12:00 h RDK Szewnica - Chłopaki do wzięcia2 - 4
6 10.05.2015 13:00 h Red Bull Klembów - Torpedo Tłuszcz5 - 0
6 10.05.2015 14:00 h PBS w Wyszkowie - FC Format5 - 1
6 10.05.2015 15:00 h RKS Równe - Sami Swoi2 - 3
7 17.05.2015 08:00 h Rządza Kraszew - Wołomin Słoneczna1 - 5
7 17.05.2015 09:00 h Sami Swoi - Robcar Miedzyleś9 - 0
7 17.05.2015 10:00 h FC Format - RDK Szewnica1 - 5
7 17.05.2015 11:00 h Latoszek - Obrońcy Tytułu5 - 5
7 17.05.2015 12:00 h Krzywica - PBS w Wyszkowie0 - 3
7 17.05.2015 13:00 h Torpedo Tłuszcz - RKS Równe2 - 7
7 17.05.2015 14:00 h Chłopaki do wzięcia - Red Bull Klembów3 - 2
8 24.05.2015 08:00 h Red Bull Klembów - FC Format2 - 3
8 24.05.2015 09:00 h RKS Równe - Chłopaki do wzięcia2 - 4
8 24.05.2015 10:00 h RDK Szewnica - Krzywica8 - 7
8 24.05.2015 11:00 h Robcar Miedzyleś - Torpedo Tłuszcz8 - 4
8 24.05.2015 12:00 h PBS w Wyszkowie - Latoszek3 - 4
8 24.05.2015 13:00 h Rządza Kraszew - Sami Swoi3 - 7
8 24.05.2015 14:00 h Wołomin Słoneczna - Obrońcy Tytułu5 - 10
9 31.05.2015 08:00 h Obrońcy Tytułu - PBS w Wyszkowie2 - 11
9 31.05.2015 09:00 h Torpedo Tłuszcz - Rządza Kraszew2 - 1
9 31.05.2015 10:00 h FC Format - RKS Równe5 - 4
9 31.05.2015 11:00 h Krzywica - Red Bull Klembów3 - 2
9 31.05.2015 12:00 h Chłopaki do wzięcia - Robcar Miedzyleś9 - 1
9 31.05.2015 13:00 h Latoszek - RDK Szewnica6 - 1
9 31.05.2015 14:00 h Sami Swoi - Wołomin Słoneczna7 - 5
10 07.06.2015 08:00 h RDK Szewnica - Obrońcy Tytułu7 - 4
10 07.06.2015 09:00 h Robcar Miedzyleś - FC Format0 - 2
10 07.06.2015 10:00 h Rządza Kraszew - Chłopaki do wzięcia2 - 15
10 07.06.2015 11:00 h Red Bull Klembów - Latoszek4 - 1
10 07.06.2015 12:00 h Sami Swoi - Torpedo Tłuszcz2 - 1
10 07.06.2015 13:00 h RKS Równe - Krzywica2 - 4
10 07.06.2015 14:00 h Wołomin Słoneczna - PBS w Wyszkowie1 - 10
11 14.06.2015 08:00 h Torpedo Tłuszcz - Wołomin Słoneczna1 - 11
11 14.06.2015 09:00 h Latoszek - RKS Równe5 - 6
11 14.06.2015 10:00 h FC Format - Rządza Kraszew2 - 7
11 14.06.2015 11:00 h Obrońcy Tytułu - Red Bull Klembów4 - 7
11 14.06.2015 12:00 h Chłopaki do wzięcia - Sami Swoi1 - 2
11 14.06.2015 13:00 h PBS w Wyszkowie - RDK Szewnica7 - 5
11 14.06.2015 14:00 h Krzywica - Robcar Miedzyleś8 - 0
12 21.06.2015 08:00 h Robcar Miedzyleś - Latoszek0 - 5
12 21.06.2015 09:00 h Rządza Kraszew - Krzywica7 - 3
12 21.06.2015 10:00 h RKS Równe - Obrońcy Tytułu5 - 2
12 21.06.2015 11:00 h Sami Swoi - FC Format5 - 0
12 21.06.2015 12:00 h Red Bull Klembów - PBS w Wyszkowie1 - 2
12 21.06.2015 13:00 h Torpedo Tłuszcz - Chłopaki do wzięcia2 - 11
12 21.06.2015 14:00 h Wołomin Słoneczna - RDK Szewnica4 - 4
13 13.06.2015 09:00 h Red Bull Klembów - Wołomin Słoneczna2 - 5
13 13.06.2015 10:00 h Robcar Miedzyleś - PBS w Wyszkowie1 - 22
13 13.06.2015 11:00 h Sami Swoi - Latoszek4 - 4
13 13.06.2015 12:00 h Rządza Kraszew - Obrońcy Tytułu4 - 3
13 13.06.2015 13:00 h Chłopaki do wzięcia - FC Format4 - 1
13 13.06.2015 17:00 h RKS Równe - RDK Szewnica7 - 9
13 13.06.2015 18:00 h Torpedo Tłuszcz - Krzywica3 - 4

Historia Ligi Bobra

Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.