Jesteś tutaj:HOME>Terminarz Grupa A>Terminarz: Wszystkie zespoły | Grupa A 8 Edycja
Terminarz: Wszystkie zespoły | Grupa A 8 Edycja


KOL Stadion Data Godz. Gospodarz       Goście Rezultat
1 Tłuszcz 06.09.2015 09:00 h Sami Swoi - SM Texland3 - 5
0 - 4
3 - 1
1 Tłuszcz 06.09.2015 10:00 h MediaTRY DAR Alarm - PBS w Wyszkowie3 - 4
1 - 2
2 - 2
1 Tłuszcz 06.09.2015 11:00 h GS AKS II - RKS Równe1 - 1
0 - 0
1 - 1
1 Tłuszcz 06.09.2015 12:00 h Latoszek - RDK Szewnica5 - 1
4 - 0
1 - 1
1 Tłuszcz 06.09.2015 13:00 h Komodo Team - Red Bull Klembów3 - 4
2 - 2
1 - 2
2 Orlik Ostrówek 13.09.2015 09:00 h PBS w Wyszkowie - Sami Swoi6 - 1
3 - 1
3 - 0
2 Orlik Ostrówek 13.09.2015 10:00 h SM Texland - GS AKS II7 - 4
4 - 3
3 - 1
2 Orlik Ostrówek 13.09.2015 11:00 h RDK Szewnica - MediaTRY DAR Alarm3 - 7
1 - 2
2 - 5
2 Orlik Ostrówek 13.09.2015 12:00 h RKS Równe - Komodo Team4 - 4
3 - 3
1 - 1
2 Orlik Ostrówek 13.09.2015 13:00 h Red Bull Klembów - Latoszek3 - 3
3 - 3
0 - 0
3 Zabrodzie 20.09.2015 09:00 h Komodo Team - SM Texland1 - 2
0 - 1
1 - 1
3 Zabrodzie 20.09.2015 10:00 h Sami Swoi - GS AKS II4 - 1
2 - 1
2 - 0
3 Zabrodzie 20.09.2015 11:00 h PBS w Wyszkowie - RDK Szewnica10 - 2
4 - 1
6 - 1
3 Zabrodzie 20.09.2015 12:00 h MediaTRY DAR Alarm - Red Bull Klembów5 - 5
3 - 3
2 - 2
3 Zabrodzie 20.09.2015 13:00 h Latoszek - RKS Równe1 - 2
1 - 2
0 - 0
4 Tłuszcz 27.09.2015 09:00 h RKS Równe - MediaTRY DAR Alarm4 - 8
2 - 3
2 - 5
4 Tłuszcz 27.09.2015 10:00 h SM Texland - Latoszek4 - 1
1 - 0
3 - 1
4 Tłuszcz 27.09.2015 11:00 h GS AKS II - Komodo Team8 - 1
1 - 1
7 - 0
4 Tłuszcz 27.09.2015 12:00 h Red Bull Klembów - PBS w Wyszkowie2 - 7
4 Tłuszcz 27.09.2015 13:00 h RDK Szewnica - Sami Swoi3 - 8
1 - 4
2 - 4
5 Orlik Ostrówek 04.10.2015 09:00 h RDK Szewnica - Red Bull Klembów7 - 4
5 Orlik Ostrówek 04.10.2015 10:00 h Latoszek - GS AKS II0 - 4
5 Orlik Ostrówek 04.10.2015 11:00 h Sami Swoi - Komodo Team5 - 2
5 Orlik Ostrówek 04.10.2015 12:00 h PBS w Wyszkowie - RKS Równe3 - 1
5 Orlik Ostrówek 04.10.2015 14:15 h MediaTRY DAR Alarm - SM Texland2 - 1
6 Zabrodzie 11.10.2015 09:00 h Komodo Team - Latoszek2 - 8
0 - 4
2 - 4
6 Zabrodzie 11.10.2015 10:00 h RKS Równe - RDK Szewnica7 - 2
4 - 1
3 - 1
6 Zabrodzie 11.10.2015 11:00 h GS AKS II - MediaTRY DAR Alarm3 - 6
0 - 2
3 - 4
6 Zabrodzie 11.10.2015 12:00 h SM Texland - PBS w Wyszkowie3 - 4
1 - 2
2 - 2
6 Zabrodzie 11.10.2015 13:00 h Red Bull Klembów - Sami Swoi3 - 9
1 - 3
2 - 6
7 Tłuszcz 18.10.2015 09:00 h Sami Swoi - Latoszek4 - 7
2 - 4
2 - 3
7 Tłuszcz 18.10.2015 10:00 h Red Bull Klembów - RKS Równe0 - 6
0 - 2
0 - 4
7 Tłuszcz 18.10.2015 11:00 h MediaTRY DAR Alarm - Komodo Team8 - 4
5 - 1
3 - 3
7 Tłuszcz 18.10.2015 12:00 h RDK Szewnica - SM Texland0 - 5
7 Tłuszcz 18.10.2015 13:00 h PBS w Wyszkowie - GS AKS II2 - 6
1 - 2
1 - 4
8 Orlik Ostrówek 25.10.2015 09:00 h Latoszek - MediaTRY DAR Alarm6 - 8
3 - 3
3 - 5
8 Orlik Ostrówek 25.10.2015 10:00 h SM Texland - Red Bull Klembów9 - 2
3 - 0
6 - 2
8 Orlik Ostrówek 25.10.2015 11:00 h Komodo Team - PBS w Wyszkowie2 - 7
2 - 3
0 - 4
8 Orlik Ostrówek 25.10.2015 12:00 h RKS Równe - Sami Swoi3 - 4
1 - 3
2 - 1
8 Tłuszcz 25.10.2015 13:00 h GS AKS II - RDK Szewnica7 - 2
3 - 0
4 - 2
9 Zabrodzie 31.10.2015 09:00 h Sami Swoi - MediaTRY DAR Alarm3 - 6
1 - 2
2 - 4
9 Zabrodzie 31.10.2015 10:00 h RKS Równe - SM Texland1 - 2
0 - 0
1 - 2
9 Zabrodzie 31.10.2015 11:00 h PBS w Wyszkowie - Latoszek5 - 1
2 - 0
3 - 2
9 Zabrodzie 31.10.2015 12:00 h Red Bull Klembów - GS AKS II0 - 5
9 Zabrodzie 31.10.2015 13:00 h RDK Szewnica - Komodo Team5 - 5
4 - 3
1 - 2

Historia Ligi Bobra

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok