Jesteś tutaj:HOME>Terminarz Grupa B>Terminarz: Wszystkie zespoły | Grupa B 8 Edycja
Terminarz: Wszystkie zespoły | Grupa B 8 Edycja


KOL Stadion Data Godz. Gospodarz       Goście Rezultat
1 Orlik Zabrodzie 06.09.2015 09:00 h Chłopaki do wzięcia - Pref-Bud Tulewo2 - 1
1 - 0
1 - 1
1 Orlik Zabrodzie 06.09.2015 10:00 h Bad Boys Ostrówek - Team Hangover3 - 2
1 - 0
2 - 2
1 Orlik Zabrodzie 06.09.2015 11:00 h Balcerak Skład - RUBEN2 - 3
2 - 1
0 - 2
1 Orlik Zabrodzie 06.09.2015 12:00 h Hydro-Styl - FC Format3 - 2
1 - 2
2 - 0
2 Orlik Tłuszcz 13.09.2015 09:00 h RUBEN - Chłopaki do wzięcia3 - 0
2 - 0
1 - 0
2 Orlik Tłuszcz 13.09.2015 10:00 h Team Hangover - Balcerak Skład1 - 5
0 - 2
1 - 3
2 Orlik Tłuszcz 13.09.2015 11:00 h Pref-Bud Tulewo - Hydro-Styl5 - 3
4 - 2
1 - 1
2 Orlik Tłuszcz 13.09.2015 12:00 h GS Zabrodziaczek - Bad Boys Ostrówek6 - 2
3 - 2
3 - 0
3 Orlik Ostrówek 20.09.2015 09:00 h RUBEN - Bad Boys Ostrówek6 - 5
3 - 2
3 - 3
3 Orlik Ostrówek 20.09.2015 10:00 h FC Format - Chłopaki do wzięcia3 - 2
1 - 0
2 - 2
3 Orlik Ostrówek 20.09.2015 11:00 h Team Hangover - GS Zabrodziaczek1 - 7
0 - 2
1 - 5
3 Orlik Ostrówek 20.09.2015 12:00 h Pref-Bud Tulewo - Balcerak Skład3 - 5
0 - 3
3 - 2
4 Orlik Zabrodzie 27.09.2015 09:00 h RUBEN - Team Hangover5 - 3
1 - 1
4 - 2
4 Orlik Zabrodzie 27.09.2015 10:00 h Hydro-Styl - Balcerak Skład3 - 4
0 - 2
3 - 2
4 Orlik Zabrodzie 27.09.2015 11:00 h Pref-Bud Tulewo - GS Zabrodziaczek2 - 4
2 - 1
0 - 3
4 Orlik Zabrodzie 27.09.2015 12:00 h FC Format - Bad Boys Ostrówek1 - 8
1 - 4
0 - 4
5 Orlik Tłuszcz 04.10.2015 09:00 h Chłopaki do wzięcia - Bad Boys Ostrówek2 - 2
5 Orlik Tłuszcz 04.10.2015 10:00 h Pref-Bud Tulewo - RUBEN3 - 4
5 Orlik Tłuszcz 04.10.2015 11:00 h FC Format - Team Hangover4 - 2
5 Orlik Tłuszcz 04.10.2015 12:00 h Hydro-Styl - GS Zabrodziaczek2 - 7
1 - 1
1 - 6
6 Orlik Ostrówek 11.10.2015 09:00 h GS Zabrodziaczek - FC Format14 - 0
4 - 0
10 - 0
6 Orlik Ostrówek 11.10.2015 10:00 h Bad Boys Ostrówek - Hydro-Styl2 - 6
1 - 4
1 - 2
6 Orlik Ostrówek 11.10.2015 11:00 h Team Hangover - Pref-Bud Tulewo3 - 7
1 - 4
2 - 3
6 Orlik Ostrówek 11.10.2015 12:00 h Balcerak Skład - Chłopaki do wzięcia3 - 6
1 - 3
2 - 3
7 Orlik Zabrodzie 18.10.2015 09:00 h Team Hangover - Hydro-Styl3 - 6
2 - 3
1 - 3
7 Orlik Zabrodzie 18.10.2015 10:00 h GS Zabrodziaczek - Chłopaki do wzięcia8 - 4
5 - 2
3 - 2
7 Orlik Zabrodzie 18.10.2015 11:00 h RUBEN - FC Format3 - 5
1 - 1
2 - 4
7 Orlik Zabrodzie 18.10.2015 12:00 h Bad Boys Ostrówek - Balcerak Skład3 - 7
0 - 5
3 - 2
8 Orlik Tłuszcz 25.10.2015 09:00 h Bad Boys Ostrówek - Pref-Bud Tulewo2 - 7
1 - 3
1 - 4
8 Orlik Tłuszcz 25.10.2015 10:00 h Balcerak Skład - FC Format8 - 1
3 - 0
5 - 1
8 Orlik Tłuszcz 25.10.2015 11:00 h GS Zabrodziaczek - RUBEN9 - 0
5 - 0
4 - 0
8 Orlik Tłuszcz 25.10.2015 12:00 h Chłopaki do wzięcia - Hydro-Styl2 - 5
0 - 1
2 - 4
9 Orlik Ostrówek 31.10.2015 09:00 h FC Format - Pref-Bud Tulewo0 - 9
0 - 4
0 - 5
9 Orlik Ostrówek 31.10.2015 10:00 h Balcerak Skład - GS Zabrodziaczek0 - 3
0 - 1
0 - 2
9 Orlik Ostrówek 31.10.2015 11:00 h Hydro-Styl - RUBEN5 - 5
2 - 2
3 - 3
9 Orlik Ostrówek 31.10.2015 12:00 h Chłopaki do wzięcia - Team Hangover13 - 1
2 - 0
11 - 1

Historia Ligi Bobra

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok