Jesteś tutaj:HOME>Terminarz Grupa C>Terminarz: Wszystkie zespoły | Grupa C 8 Edycja
Terminarz: Wszystkie zespoły | Grupa C 8 Edycja


KOL Stadion Data Godz. Gospodarz       Goście Rezultat
1 Orlik Ostrówek 06.09.2015 09:00 h Krzywica - MICHA(L) Team Jasienica8 - 3
4 - 2
4 - 1
1 Orlik Ostrówek 06.09.2015 10:00 h FC TU-TU - Promil Wola4 - 3
3 - 2
1 - 1
1 Orlik Ostrówek 06.09.2015 11:00 h FC Lipiny - Rządza Kraszew5 - 1
3 - 0
2 - 1
1 Orlik Ostrówek 06.09.2015 12:00 h FC Albatros - Wołomin Słoneczna2 - 3
0 - 1
2 - 2
2 Zabrodzie 13.09.2015 09:00 h Rządza Kraszew - FC TU-TU2 - 4
0 - 1
2 - 3
2 Zabrodzie 13.09.2015 10:00 h Wołomin Słoneczna - FC Lipiny5 - 4
0 - 0
5 - 4
2 Zabrodzie 13.09.2015 11:00 h Promil Wola - Krzywica6 - 3
3 - 1
3 - 2
2 Zabrodzie 13.09.2015 12:00 h FC Klonowe Liście - FC Albatros8 - 1
7 - 0
1 - 1
3 Tłuszcz 20.09.2015 09:00 h MICHA(L) Team Jasienica - Promil Wola2 - 10
2 - 4
0 - 6
3 Tłuszcz 20.09.2015 10:00 h FC Lipiny - FC Klonowe Liście2 - 16
0 - 5
2 - 9
3 Tłuszcz 20.09.2015 11:00 h Krzywica - Rządza Kraszew7 - 4
1 - 1
6 - 3
3 Tłuszcz 20.09.2015 12:00 h FC TU-TU - Wołomin Słoneczna3 - 5
1 - 1
2 - 4
4 Orlik Ostrówek 27.09.2015 09:00 h Wołomin Słoneczna - Krzywica4 - 3
3 - 1
1 - 2
4 Orlik Ostrówek 27.09.2015 10:00 h FC Klonowe Liście - FC TU-TU11 - 5
5 - 2
6 - 3
4 Orlik Ostrówek 27.09.2015 11:00 h Rządza Kraszew - MICHA(L) Team Jasienica3 - 5
0 - 1
2 - 4
4 Orlik Ostrówek 27.09.2015 12:00 h FC Albatros - FC Lipiny4 - 2
2 - 0
2 - 2
5 Zabrodzie 04.10.2015 09:00 h Promil Wola - Rządza Kraszew11 - 2
5 - 0
6 - 2
5 Zabrodzie 04.10.2015 10:00 h FC TU-TU - FC Albatros3 - 1
0 - 1
3 - 0
5 Zabrodzie 04.10.2015 11:00 h MICHA(L) Team Jasienica - Wołomin Słoneczna5 - 11
3 - 5
2 - 6
5 Zabrodzie 04.10.2015 12:00 h Krzywica - FC Klonowe Liście2 - 9
2 - 4
0 - 5
6 Tłuszcz 11.10.2015 09:00 h FC Klonowe Liście - MICHA(L) Team Jasienica11 - 5
7 - 2
4 - 3
6 Tłuszcz 11.10.2015 10:00 h FC Albatros - Krzywica2 - 5
1 - 3
1 - 2
6 Tłuszcz 11.10.2015 11:00 h Wołomin Słoneczna - Promil Wola4 - 2
2 - 1
2 - 1
6 Tłuszcz 11.10.2015 12:00 h FC Lipiny - FC TU-TU4 - 7
3 - 1
1 - 6
7 Orlik Ostrówek 18.10.2015 09:00 h Rządza Kraszew - Wołomin Słoneczna3 - 7
3 - 4
0 - 3
7 Orlik Ostrówek 18.10.2015 10:00 h Krzywica - FC Lipiny3 - 2
1 - 1
2 - 1
7 Orlik Ostrówek 18.10.2015 11:00 h Promil Wola - FC Klonowe Liście2 - 3
1 - 2
1 - 1
7 Orlik Ostrówek 18.10.2015 12:00 h MICHA(L) Team Jasienica - FC Albatros10 - 2
7 - 0
3 - 2
8 Zabrodzie 25.10.2015 09:00 h FC Klonowe Liście - Rządza Kraszew13 - 3
5 - 2
8 - 1
8 Zabrodzie 25.10.2015 10:00 h FC Lipiny - MICHA(L) Team Jasienica6 - 7
4 - 4
2 - 3
8 Zabrodzie 25.10.2015 11:00 h FC Albatros - Promil Wola2 - 13
1 - 3
1 - 10
8 Zabrodzie 25.10.2015 12:00 h FC TU-TU - Krzywica8 - 4
5 - 1
3 - 3
9 Tłuszcz 31.10.2015 09:00 h Wołomin Słoneczna - FC Klonowe Liście0 - 8
0 - 3
0 - 5
9 Tłuszcz 31.10.2015 10:00 h MICHA(L) Team Jasienica - FC TU-TU0 - 5
9 Tłuszcz 31.10.2015 11:00 h Rządza Kraszew - FC Albatros0 - 5
9 Tłuszcz 31.10.2015 12:00 h Promil Wola - FC Lipiny10 - 6
3 - 3
7 - 3

Historia Ligi Bobra

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok