Jesteś tutaj:HOME>Terminarz>Terminarz: Wszystkie zespoły | 1 Liga 9 Edycja
Terminarz: Wszystkie zespoły | 1 Liga 9 Edycja


  KOL Stadion Data Godz. Gospodarz       Goście Rezultat
events.png 1 Zabrodzie 03.04.2016 10:00 RUBEN - SM Texland1 - 6
0 - 4
1 - 2
events.png 1 Zabrodzie 03.04.2016 11:00 Klonowa - FC TU-TU12 - 3
5 - 0
7 - 3
events.png 1 Zabrodzie 03.04.2016 12:00 Bad Boys - Sami Swoi2 - 6
0 - 3
2 - 3
events.png 1 Zabrodzie 03.04.2016 13:00 Hydro-Styl - GS AKS1 - 2
1 - 1
0 - 1
events.png 1 Zabrodzie 03.04.2016 14:00 Balceraki - PBS Wyszków2 - 6
1 - 4
1 - 2
events.png 1 Zabrodzie 03.04.2016 15:00 Chłopaki - MediaTRY2 - 3
2 - 3
0 - 0
events.png 2 Zabrodzie 10.04.2016 10:00 Sami Swoi - Balceraki2 - 2
1 - 0
1 - 2
events.png 2 Zabrodzie 10.04.2016 12:00 PBS Wyszków - Chłopaki2 - 0
1 - 0
1 - 0
events.png 2 Zabrodzie 10.04.2016 13:00 SM Texland - Bad Boys5 - 3
3 - 1
2 - 2
events.png 2 Zabrodzie 10.04.2016 14:00 FC TU-TU - RUBEN2 - 3
events.png 2 Zabrodzie 10.04.2016 15:00 GS AKS - Klonowa2 - 2
0 - 1
2 - 1
events.png 2 Zabrodzie 10.04.2016 16:00 MediaTRY - Hydro-Styl5 - 11
2 - 7
3 - 4
events.png 3 Zabrodzie 17.04.2016 10:00 FC TU-TU - GS AKS5 - 10
4 - 4
1 - 6
events.png 3 Zabrodzie 17.04.2016 11:00 Balceraki - SM Texland3 - 3
1 - 0
2 - 3
events.png 3 Zabrodzie 17.04.2016 12:00 Chłopaki - Sami Swoi4 - 0
2 - 0
2 - 0
events.png 3 Zabrodzie 17.04.2016 13:00 Hydro-Styl - PBS Wyszków2 - 2
0 - 1
2 - 1
events.png 3 Zabrodzie 17.04.2016 14:00 Klonowa - MediaTRY8 - 2
3 - 0
5 - 2
events.png 3 Zabrodzie 17.04.2016 15:00 RUBEN - Bad Boys3 - 4
3 - 2
0 - 2
events.png 4 Zabrodzie 24.04.2016 10:00 Sami Swoi - Hydro-Styl2 - 8
2 - 4
0 - 4
events.png 4 Zabrodzie 24.04.2016 11:00 PBS Wyszków - Klonowa3 - 5
1 - 1
2 - 4
events.png 4 Zabrodzie 24.04.2016 12:00 SM Texland - Chłopaki3 - 2
1 - 2
2 - 0
events.png 4 Zabrodzie 24.04.2016 13:00 MediaTRY - FC TU-TU10 - 5
4 - 3
6 - 2
events.png 4 Zabrodzie 24.04.2016 14:00 Bad Boys - Balceraki1 - 3
1 - 1
0 - 2
events.png 4 Zabrodzie 24.04.2016 15:00 GS AKS - RUBEN7 - 1
4 - 0
3 - 1
events.png 5 Zabrodzie 08.05.2016 10:00 RUBEN - Balceraki6 - 4
3 - 1
3 - 3
events.png 5 Zabrodzie 08.05.2016 11:00 GS AKS - MediaTRY8 - 5
3 - 2
5 - 3
events.png 5 Zabrodzie 08.05.2016 12:00 Chłopaki - Bad Boys1 - 1
0 - 1
1 - 0
events.png 5 Zabrodzie 08.05.2016 13:00 FC TU-TU - PBS Wyszków4 - 3
1 - 2
3 - 1
events.png 5 Zabrodzie 08.05.2016 14:00 Hydro-Styl - SM Texland0 - 4
0 - 1
0 - 3
events.png 5 Zabrodzie 08.05.2016 15:00 Klonowa - Sami Swoi12 - 3
7 - 1
5 - 2
events.png 6 Tłuszcz 15.05.2016 09:00 Sami Swoi - FC TU-TU4 - 5
3 - 3
1 - 2
events.png 6 Tłuszcz 15.05.2016 10:00 Bad Boys - Hydro-Styl2 - 7
1 - 4
1 - 3
events.png 6 Tłuszcz 15.05.2016 11:00 PBS Wyszków - GS AKS1 - 5
1 - 2
0 - 3
events.png 6 Tłuszcz 15.05.2016 12:00 Balceraki - Chłopaki2 - 5
0 - 3
2 - 2
events.png 6 Tłuszcz 15.05.2016 13:00 MediaTRY - RUBEN7 - 3
2 - 1
5 - 2
events.png 6 Tłuszcz 15.05.2016 14:00 SM Texland - Klonowa1 - 7
0 - 6
1 - 1
events.png 7 Tłuszcz 22.05.2016 09:00 Hydro-Styl - Balceraki5 - 1
1 - 0
4 - 1
events.png 7 Tłuszcz 22.05.2016 10:00 MediaTRY - PBS Wyszków5 - 4
1 - 1
4 - 3
events.png 7 Tłuszcz 22.05.2016 11:00 GS AKS - Sami Swoi9 - 0
4 - 0
5 - 0
events.png 7 Tłuszcz 22.05.2016 12:00 Klonowa - Bad Boys13 - 6
6 - 1
7 - 5
events.png 7 Tłuszcz 22.05.2016 13:00 RUBEN - Chłopaki1 - 9
0 - 2
1 - 7
events.png 7 Tłuszcz 22.05.2016 14:00 FC TU-TU - SM Texland5 - 4
1 - 1
4 - 3
events.png 8 Tłuszcz 29.05.2016 09:00 PBS Wyszków - RUBEN4 - 2
2 - 1
2 - 1
events.png 8 Tłuszcz 29.05.2016 10:00 Chłopaki - Hydro-Styl6 - 6
3 - 1
3 - 5
events.png 8 Tłuszcz 29.05.2016 11:00 Sami Swoi - MediaTRY4 - 5
2 - 2
2 - 3
events.png 8 Tłuszcz 29.05.2016 12:00 Bad Boys - FC TU-TU3 - 1
1 - 0
2 - 1
events.png 8 Tłuszcz 29.05.2016 13:00 SM Texland - GS AKS2 - 7
1 - 4
1 - 3
events.png 8 Tłuszcz 29.05.2016 14:00 Balceraki - Klonowa2 - 5
1 - 1
 - 
events.png 9 Tłuszcz 05.06.2016 09:00 GS AKS - Bad Boys2 - 2
1 - 2
1 - 0
events.png 9 Tłuszcz 05.06.2016 10:00 FC TU-TU - Balceraki4 - 7
1 - 3
3 - 4
events.png 9 Tłuszcz 05.06.2016 11:00 MediaTRY - SM Texland3 - 9
1 - 4
2 - 5
events.png 9 Tłuszcz 05.06.2016 12:00 Klonowa - Chłopaki8 - 2
5 - 1
3 - 1
events.png 9 Tłuszcz 05.06.2016 13:00 PBS Wyszków - Sami Swoi7 - 3
3 - 2
4 - 1
events.png 9 Tłuszcz 05.06.2016 14:00 RUBEN - Hydro-Styl5 - 7
3 - 3
2 - 4
events.png 10 Orlik Ostrówek 12.06.2016 09:00 Balceraki - GS AKS3 - 13
1 - 5
2 - 7
events.png 10 Orlik Ostrówek 12.06.2016 10:00 Bad Boys - MediaTRY1 - 6
0 - 2
1 - 4
events.png 10 Orlik Ostrówek 12.06.2016 11:00 Chłopaki - FC TU-TU11 - 3
3 - 0
8 - 3
events.png 10 Orlik Ostrówek 12.06.2016 12:00 SM Texland - PBS Wyszków6 - 3
2 - 1
4 - 2
events.png 10 Orlik Ostrówek 12.06.2016 13:00 Hydro-Styl - Klonowa4 - 14
2 - 8
2 - 6
events.png 10 Orlik Ostrówek 12.06.2016 14:00 Sami Swoi - RUBEN2 - 3
0 - 0
2 - 3
events.png 11 Tłuszcz 19.06.2016 09:00 FC TU-TU - Hydro-Styl5 - 12
2 - 5
3 - 7
events.png 11 Tłuszcz 19.06.2016 10:00 Sami Swoi - SM Texland2 - 8
0 - 3
2 - 5
events.png 11 Tłuszcz 19.06.2016 11:00 PBS Wyszków - Bad Boys5 - 5
1 - 1
4 - 4
events.png 11 Tłuszcz 19.06.2016 12:00 GS AKS - Chłopaki4 - 3
1 - 1
3 - 2
events.png 11 Tłuszcz 19.06.2016 13:00 RUBEN - Klonowa2 - 8
1 - 4
1 - 4
events.png 11 Tłuszcz 19.06.2016 14:00 MediaTRY - Balceraki8 - 4
3 - 3
5 - 1

Historia Ligi Bobra

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok