Jesteś tutaj:HOME>AKTUALNOŚCI>AKTUALNOŚCI 1 LIGA>AKTUALNOŚCI 1 LIGA - Liga Bobra - amatorska liga szóstek

BadBoys Ostrówek Mistrzem I Ligi! Wyróżniony

20 listopad 2019 Relacje 1 liga 659 odsłon

No i stało się! Bad Boys Ostrówek, czarny koń naszej ligi zdobył tytuł mistrza I ligi i awansuje do ESA Ligi Bobra! Mecze pełne goli, szybkich akcji i walki do końca. Tak charakteryzowała się ostatnia - 9. kolejka - I Ligi w 16 Edycji Ligi Bobra! Zapraszamy na ostatni skrót meczy tej edycji.

Czytaj dalej...

Zwycięstwa pretendentów Wyróżniony

13 listopad 2019 Relacje 1 liga 667 odsłon

To już przedostatnia kolejka zmagań ligowych na boisku w Ostrówku. Pretendenci do mistrza I Ligi nie zawiedli w ten weekend i odnoszą zwycięstwa po zaciętej walce do ostatnich minut. Już za tydzień w bezpośrednim meczu pomiędzy Bad Boys Ostrówek, a Puchate Wilki wyłonimy mistrza. Kto podniesie puchar? O tym już za tydzień, a dziś zapraszamy na skrót 8. kolejki I Ligi !

Czytaj dalej...

Potknięcia w drodze do tytułu Wyróżniony

05 listopad 2019 Relacje 1 liga 416 odsłon

Pierwsza niedziela listopadowych rozgrywek w naszej lidze przyniosła wiele niespodzianek, między innymi ekipy AutoSzyb oraz Puchatych Wilków po raz pierwszy w naszych rozgrywkach nie odnotowały kompletu punktów. Po więcej informacji na ten temat zapraszamy do relacji z 7. kolejki I ligi rozgrywanej na boisku w Ostrówku.

Czytaj dalej...

O krok od niespodzianki Wyróżniony

29 październik 2019 Relacje 1 liga 479 odsłon

Ostatnia niedziela października zapowiadała się bardzo ciekawie. Powodem jednak nie była handlowa niedziela a półmetek rozgrywek I ligi w XVI edycji Ligi Bobra. Wszystko wskazywało, że Puchate Wilki i Autoszyby.com umocnią się w czołówce tabeli.

Czytaj dalej...

Czy ktoś pokona Puchate Wilki? Wyróżniony

22 październik 2019 Relacje 1 liga 651 odsłon

Kolejna słoneczna niedziela to znak, że rozegraliśmy 5. kolejkę I ligi w XVI edycji. Ta niedziela obfitowała w naprawdę zacięte widowiska. Pierwsze spotkania na bardzo wyrównanym poziomie, ostatnie zaś to kompletne dominacje nad przeciwnikiem. Po większą ilość informacji odnośnie tej kolejki zapraszamy do przeczytania poniższej relacji.

Czytaj dalej...

Kolejka dla Adriana

08 październik 2019 Relacje 1 liga 577 odsłon

Trzecia kolejka pierwszej ligi to mecze pod hasłem “Adrian, jesteśmy z Tobą!”. Wszystkie spotkania zaczynaliśmy pamiątkową fotką wspierając Adriana w ciężkiej kontuzji i wszyscy czekamy na jego powrót na boisko. Kolejka obfitowała w bramki, szybkie akcje oraz mecze na wysokim poziomie! Czy powoli możemy zacząć typować mistrza? Zapraszamy na skrót 3. kolejki I ligi!

Czytaj dalej...

W drużynie siła! Wyróżniony

01 październik 2019 Relacje 1 liga 537 odsłon

Po decyzji kapitanów I liga swoje mecze rozgrywa na orliku w Ostrówku. Zmiana boiska nie przysparza im problemów. A jak ligowcom poszło w 2. kolejce? Sami sprawdźcie!

Czytaj dalej...

Bad Boys - RDK Szewnica w piątek o 19:00

24 wrzesień 2019 Informacje 1 liga 340 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Informujemy, że pierwszy mecz 1 kolejki został przez organizatorów uznany za nieodbyty. Został anulowany walkower. Obie ekipy „dogadały” termin rozegrania spotkania w terminie odpowiadającym obu zespołom. Z tego miejsca dziękujemy Bad Boys Ostrówek za postawę fair play w stosunku do RDK Szewnica. Zawodników z Szewnicy natomiast upominamy by na bieżąco śledzili wiadomości ligowe.

Czytaj dalej...

Zawodnicy na start! Wyróżniony

24 wrzesień 2019 Relacje 1 liga 416 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

22 września 2019 oficjalnie rozpoczeliśmy rozgrywki 16 edycji LB! Nastały zmiany, pierwsza liga przeniosła się do Ostrówka, aby właśnie tam walczyć o tytuł mistrza oraz awans do Ekstraklasy Ligi Bobra! Zapraszamy na skrót 1. kolejki!

Czytaj dalej...
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok