Jesteś tutaj:HOME>AKTUALNOŚCI>AKTUALNOŚCI 2 LIGA>AKTUALNOŚCI 2 LIGA - Liga Bobra - amatorska liga szóstek

Black Dragons Team z awansem! Wyróżniony

19 listopad 2019 Relacje 2 liga 718 odsłon

Ostatnia kolejka drugiej klasy rozgrywkowej była dla kibiców bardzo interesująca. Nierozstrzygnięta była kwestia drugiej drużyny, która w przyszłym sezonie zagra w pierwszej lidze. Emocji było bardzo dużo. Zapraszamy do relacji!

Czytaj dalej...

Mocny kandydat na lidera tabeli z kolejną porażką Wyróżniony

13 listopad 2019 Relacje 2 liga 742 odsłon

Spotkanie HandyMan Elewacje vs Fc Ultimatum Wyszków, które miało zadecydować kto zostanie liderem tabeli, kolejny remis Tiger Team oraz zaskakujące zwycięstwo chłopaków z Iskry Jasienica - właśnie to m.in działo się podczas 8. kolejki II ligi na orliku w Tłuszczu. Zachęcamy do przeczytania tekstówki.

Czytaj dalej...

Tiger Team wyrwało punkty liderowi Wyróżniony

05 listopad 2019 Relacje 2 liga 546 odsłon

Podczas przeglądania relacji live z 7. kolejki zapewne dla wszystkich zaskoczeniem był końcowy wynik meczu Tiger Team vs Fc Ultimatum Wyszków. Tiger Team często ma chaos na boisku, braki kadrowe do XVI edycji podchodzi bardzo poważnie, do spotkania z liderem tabeli również. Remis w tym meczu tworzy lekkie zachwianie w punktacji lidera, ale dzięki temu liga robi się coraz bardziej ciekawsza! Zapraszamy na tekstówkę z II ligi.

Czytaj dalej...

Black Dragons Team utrącili punkty v-ce liderowi

29 październik 2019 Relacje 2 liga 523 odsłon

Tekstówka z 6. partii rozgrywek. Miłej lektury!

Czytaj dalej...

Powiało nudą w II lidze Wyróżniony

22 październik 2019 Relacje 2 liga 685 odsłon

5 tygodni rozgrywek za nami. Do końca sezonu jesiennego pozostało 4 kolejki, w najniższej klasie rozgrywkowej na fotelu lidera umacniają się Fc Ultimatum Wyszków oraz HandyMan Elewacje. Ekipa Krzyśka Smolika (HandyMan) z drużyną Michała Śliwki (Fc Ultimatum WWY) przegrywa tylko bilansem bramkowym, w którym Ultimatum prowadzi o 9 oczek. Ostateczne rozstrzygnięcia w najbliższych kolejkach, kto zostanie mistrzem II ligi? sami jesteśmy bardzo ciekawi! Tymczasem... zapraszamy na skrót minionej kolejki.

Czytaj dalej...

Fc Ultimatum na mistrza? Wyróżniony

15 październik 2019 Relacje 2 liga 524 odsłon

Słoneczna niedziela, piękna pogoda na spacery, wycieczki rowerowe oraz doskonała pogoda na grę w piłkę! Wszystkich kibiców, którzy niestety nie mieli szans dotrzeć na boisko w Tłuszczu zapraszamy na skrót, a w nim - kolejne zwycięstwo FC Ultimatum Wyszków, zaskakująca gra Iskry oraz czy Damian Gałązka zostanie MVP II Ligi? Te i inne tematy przeczytacie w tym skrócie z rozgrywek 4. kolejki II ligi. Zapraszamy!

Czytaj dalej...

Walka do samego końca

08 październik 2019 Relacje 2 liga 571 odsłon

W trzeciej kolejce druga liga pokazała pazur. Większość spotkań zakończyła się na granicy remisu, tylko Fc Ultimatum trochę odskoczyło z wynikiem. A jak zagrali Wasi faworyci? Zapraszamy na tekstówkę z niedzielnej partii rozgrywek.

Czytaj dalej...

Wygrywa ten, który potrafi wykorzystać słabości przeciwnika Wyróżniony

01 październik 2019 Relacje 2 liga 561 odsłon

2. kolejka II ligi to zbiór błędów drużyn. Wygrał ten, który popełnił tych błędów mniej, bądź skutecznie je wykorzystał. Zapraszamy wszystkich kibiców oraz zawodników na skrót niedzielnych spotkań!

Czytaj dalej...

Testy nowych ekip Wyróżniony

24 wrzesień 2019 Relacje 2 liga 439 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

Po wakacyjnej przerwie na ligowe boiska wracają drużyny z Ligi Bobra. Do II ligi w sezonie jesiennym zgłosiło się aż 5 nowych drużyn! Jak zagrali podczas 1 kolejki? Przeczytajcie relacje z wczorajszej partii rozgrywek!

Czytaj dalej...
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok