Jesteś tutaj:HOME>AKTUALNOŚCI>AKTUALNOŚCI Ekstraklasa>AKTUALNOŚCI Ekstraklasa - Liga Bobra - amatorska liga szóstek

Tekstówka z 10. kolejki ESA Wyróżniony

26 listopad 2019 Relacje Ekstraklasa 801 odsłon

Już wszystko jasne! Do godziny 19:00 musieliśmy oczekiwać na ostateczne ułożenie ekip w tabeli. WFC w ostatnich minutach wywalczyło miejsce na podium, a Team Hangover modliło się o porażkę PrefBud Tulewo, by móc wskoczyć na trzecie miejsce na pudle. Ostatnia kolejka Ekstraklasy była chyba najciekawszą w całym sezonie. Kto nie dotarł na orlik, niech żałuje! Zachęcamy do przeczytania tekstówki.

Czytaj dalej...

Każdy punkt na wagę złota Wyróżniony

20 listopad 2019 Relacje Ekstraklasa 704 odsłon

Przedostatnia tekstówka z Ekstraklasy w XVI edycji! Gdy kurz po wczorajszym meczu Reprezentacji Polski ze Słowenią opadł, czas na relację z najwyższej klasy rozgrywkowej w Lidze Bobra.

Czytaj dalej...

Fc Klonowe Liście Mistrzem! Wyróżniony

13 listopad 2019 Relacje Ekstraklasa 715 odsłon

Ósma kolejka Ekstraklasy Ligi Bobra przyniosła wiele ciekawych dla układu tabeli rezultatów. Najbardziej istotną informacją tej kolejki jest jednak to, że drużyna FC Klonowe Liście obroniła tytuł. Zapraszamy do śledzenia relacji!

Czytaj dalej...

Coraz bliżej rozstrzygnięć Wyróżniony

05 listopad 2019 Relacje Ekstraklasa 378 odsłon

Ekstraklasa Ligi Bobra powoli zmierza ku końcowej fazie. W tej kolejce nie brakowało ważnych dla układu tabeli spotkań, każdy zespół ma o co grać. Zachęcamy do przeczytania relacji!

Czytaj dalej...

Czas na rewanże! Wyróżniony

29 październik 2019 Relacje Ekstraklasa 379 odsłon

Szósta kolejka Ekstraklasy Ligi Bobra rozpoczęła serię rewanży drużyn grających w najwyższej klasie rozgrywkowej LB. Nie brakowało bramek, emocji, a najciekawszym wydarzeniem tej kolejki był mecz Klonowe liście - Allstars Jasienica. Zapraszamy na relację z 6 kolejki!

Czytaj dalej...

WFC z chęcią zwycięstwa, ale nie tym razem... Wyróżniony

22 październik 2019 Relacje Ekstraklasa 654 odsłon

W 5. partii rozgrywek, dwa spotkania ESA zapowiadały się bardzo ciekawie. Pierwsze z nich WFC vs PrefBud Tulewo, to spotkanie ekip które dość mocno rywalizowały ze sobą w I lidze, wtedy to WFC musiało uznać wyższość drużyny Rafała Kowalczyka. Drugie ze spotkań, to mecz AllStars Jasienica vs Team Hangover, rywalizacja drużyn które walczą do ostatnich minut i nigdy nie odpuszczają szansy na bramkę. 5. kolejka zapowiadała się iście imponująco, a jak przebiegła? zapraszamy na skrót.

Czytaj dalej...

Stary mistrz ciągle niedościgniony Wyróżniony

15 październik 2019 Relacje Ekstraklasa 396 odsłon

Jak na siedmiokrotnego Mistrza Ligi Bobra przystało, nawet w XVI edycji zespół Fc Klonowe Liście w żadnym meczu nie odpuszcza. Każde spotkanie to nowe doświadczenia. Po meczu zamieniłem kilka słów z zawodnikiem Klonowych Liści - Łukaszem Bogusiewiczem, który na moje gratulacje za kolejny dobry mecz, odpowiedział: ,,Powolutku do przodu, robimy swoje''. Cenne słowa jak na mistrza. Zapewne wiele ekip z Ekstraklasy chce urwać punkty Klonowej, czy im się to uda? Sprawdzimy za kilka tygodni! Tymczasem zapraszamy na tekstówkę z 4. kolejki ESA.

Czytaj dalej...

Każdy punkt jest na wagę złota Wyróżniony

08 październik 2019 Relacje Ekstraklasa 344 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

W minionej kolejce, drużyna AllStars Jasienica musiała wygrać, po prostu.. Ekipa Krzyśka Króla przegrała już dwa spotkania, a trzecia porażka byłaby przysłowiowym ''gwoździem do trumny''. W 3. kolejce podejmowali nie lada przeciwnika - PrefBud Tulewo, mistrz I ligi XV edycji. Jak przebiegło to spotkanie? oraz jak wyglądały spotkania w Ekstraklasie, znajdziecie w poniższej tekstówce.

Czytaj dalej...

Wyrównana walka na najwyższym poziomie!

01 październik 2019 Relacje Ekstraklasa 428 odsłon

Liga Bobra z edycji na edycję staje się coraz bardziej potężna, ale to co aktualnie dzieje się w w najwyższej klasie rozgrywkowej ociera się już o szczyt jakości rozgrywek! Wszystkich nieobecnych na meczach kibiców zapraszamy na skrót z 2. kolejki ESA. Kibicu. Żałuj, że Cię nie było!

Czytaj dalej...

Fc Klonowe Liście vs AllStars Jasienica we wtorek o 20:00 Wyróżniony

30 wrzesień 2019 Informacje Ekstraklasa 201 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

Informujemy, że jutro zostanie rozegrane spotkanie z 1 kolejki Ekstraklasy.

Czytaj dalej...

Debiutanci górą! Wyróżniony

24 wrzesień 2019 Relacje Ekstraklasa 393 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

Spotkania w Ekstraklasie czas zacząć! Po wiosennych rozgrywkach i wakacyjnych rotacjach, do jesiennego sezonu w Ekstraklasie przystąpiło 2 nowe drużyny, które stanęły na pudle na koniec 15 edycji w I lidze - PrefBud Tulewo i WFC. Jak poszło beniaminkom podczas 1 kolejki w najwyższej klasie rozgrywkowej? sprawdźcie sami!

Czytaj dalej...
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok