wtorek, 04 grudzień 2018 07:17

Ta ostatnia jesienna niedziela... - 11 kolejka I liga Wyróżniony

RDK Szewnica - Hydro-Styl

Spotkanie otwierające ostatnią kolejkę 14 edycji Ligi Bobra! Obie drużyny chciałby zamknąć sezon "na plusie". Od pierwszego gwizdka nie było miejsca na bezproduktywną grę, a zaangażowanie zawodników było na niespotykanym poziomie. 25 minut zaciętej gry, przyniósł nieznaczną lecz zauważalną przewagę Hydraulików, bowiem tablica pokazywała wynik 4:5. Druga odsłona spotkania to kolejne akcje opierające się na ataku pozycyjnym piłkarzy w niebieskich trykotach, którzy dołożyli jeszcze jedną bramkę za sprawą Roberta Lechowskiego. Minutę przed końcem po szybkiej kontrze, do remisu doprowadził Kamil Brewczuk, rozdzielając punkty pomiędzy obie drużyny.

Sm Texland - FC Spectare

Spotkanie na papierze mogło się wydawać bardzo jednostronnie. Boisko jednak pokazało zupełnie inny przebieg. FC Spectare po kilku przeciętnych kolejkach, pokazało solidną pracę zarówno w defensywie jak również w ofensywie. Na szczęście dla SM Texland, kilkukrotnie nie potrafili wykorzystać wypracowanych okazji. I połowa zakończyła się wynikiem 3:1. Doświadczona ekipa jaką jest drużyna SM Texland zdołała strzelić kolejne dwie bramki w drugiej połowie, uspokajając grę oraz doprowadzając do zdobycia 3 punktów oraz 3 miejsca w 14 edycji LB.

Tiger Team - Latoszek

Drużyna Latoszka ciągle miała nie tylko nadzieję, ale również szansę na zdobycie upragnionego mistrza LB. Warunek był ten co zawsze - zdobycie 3 punktów oraz oczekiwanie na potknięcie się przez Klonowych. Jak wszyscy kibice przewidywali, Latoszek zagrał bardzo efektowe spotkanie, gdzie Tiger Team nie miał zbyt dużo do powiedzenia. Bardzo dobra gra Krzysztofa Maciaka oraz Jacka Markowskiego przyniosła wynik 2:12. Tiger Team niestety w 14 edycji nie rozwinął skrzydeł w 1 lidze, ale zdobyte doświadczenie w meczach z najlepszymi ekipami, na pewno pomoże walczyć już na wiosnę w nowej odsłonie rozgrywek Ligi Bobra!

FC Klonowe Liście - Team Hangover

Jeden krok od kolejnego tytułu. Na przeciwko Team Hangover, który kilkukrotnie pokazał przeciwnikowi, jak potrafi zmenić plany i założenia na spotkanie. Pierwszy gwizdek sędziego i zaczęli! Klonowa jak najlepsza orkiestra symfoniczna, nuta po nucie, zawodnik po zawodniku oraz bramka za bramką! Już po 25 minutach mieliśmy 6:1, co zapowiadało dwucyfrówkę w ostatnim meczu 14 edycji LB. Licznik zatrzymał się na 15, a gra Adama Matejaka oraz Tomasza Domańskiego w kooperacji z Łukaszem Bogusiewiczem oraz Konradem Bylakiem była wspaniałym zwięczeniem całej edycji. Panowie, swoją grą na pamięć, pewnością, spokojem oraz niesamowitym doświadczeniem pokazali kto rządził w tej edycji. Ogromne gratulacje oraz podziękowania dla Klonowych za udział!

Nie wiem jak Wy ale my już czekamy na nowe rozgrywki, gdzie przygotowaliśmy coś zupełnie nowego dla każdego poziomu rozgrywkowego!

Czytany 1534 razy Ostatnio zmieniany sobota, 08 grudzień 2018 16:46