poniedziałek, 15 kwiecień 2019 06:26

Bramkostrzelna niedziela w I lidze! - relacje z 3 kolejki Wyróżniony

Napisane przez Radek

Wszystkie niedzielne spotkania w I lidze zapowiadały się dość ciekawie, szczególnie pierwszy mecz. PrefBud Tulewo znamy z gry do ostatniego gwizdka, za to Autoszyby.com wspominamy bardzo dobrze z turnieju na turfie, którego chłopaki wygrali. Kolejne spotkania m.in WFC vs Nemezis to mecz w którym mogło iskrzeć. Zapraszamy na relacje meczowe z 3 kolejki I ligi!

Autoszyby.com - PrefBud Tulewo

W pierwszym niedzielnym starciu trzeciej kolejki Ligi Bobra spotkały się drużyny, które wygrały swoje poprzednie mecze, czyli Autoszyby.com oraz PreBud Tulewo. Można było spodziewać się dobrego widowiska i takie też miało miejsce. Świetny początek spotkania zanotowała drużyna Tulewa, która w pierwszych ośmiu minutach strzeliła dwie bramki. Zawodnicy Autoszyb po słabszym początku spotkania szybko wyciągnęli wnioski i zaczęli przeprowadzać groźne ataki, strzelając kontaktową bramkę pod koniec pierwszej połowy. W drugiej części spotkania nie brakowało emocji. Było wiele ciekawych akcji, obie drużyny grały bardzo ciekawy, dobry futbol. O sporym pechu mogą mówić zawodnicy Tulewa, ponieważ po ich strzałach kilkukrotnie odbijała się od słupka bądź poprzeczki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

Tiger Team - Młode Wilki

Drugim niedzielnym spotkaniem było starcie drużyn Tiger Team oraz Młodych Wilków. Pierwsza część spotkania, a zwłaszcza jej początek należał do drużyny Młodych Wilków. W przeciągu pierwszych dziesięciu minut spotkania Młode Wilki dzięki bramkom Damiana Wawryło wyszły na prowadzenie 2-0. Przez pozostałą część czasu pierwszej połowy spotkania ataki Młodych Wilków nie ustawały, jednak nie udało im się strzelić kolejnych bramek. Druga połowa spotkania to już duża poprawa gry drużyny Tiger Team, których zawodnicy zaczęli przeprowadzać wiele ciekawych akcji, które jednak neutralizowane były przez dobrze dysponowaną tego dnia defensywę Młodych Wilków. Gracze TigerTeam jednak wykorzystali dwie sytuacje i doprowadzili do remisu 2-2. Na sam koniec spotkania Młode Wilki przeprowadziły udaną akcję, dzięki czemu ich zawodnicy mogli cieszyć się ze zwycięstwa 3-2.

Hydro-Styl - RDK Szewnica

Kolejne spotkanie to pojedynek drużyn Hydro-Styl oraz RDK Szewnica. Pierwsza połowa była wyrównana, obie drużyny przeprowadziły podobną liczbę akcji. Defensywy obu drużyn w pierwszej połowie grały solidne zawody, obrońcy wystrzegali się błędów i dzięki temu na przerwę drużyny schodziły tracąc tylko po jednej bramce. Druga połowa spotkania to był już popis drużyny Hydro-Styl, a zwłaszcza ich napastnika, Sebastiana Nadaja, który w drugiej połowie strzelił aż 5 goli. Zawodnicy RDK Szewnica próbowali odpowiedzieć na bramki Sebastiana Nadaja, jednak przez całe spotkanie dobrą formę utrzymywała defensywa Hydro-Styl i spotkanie zakończyło się wynikiem 6-2.

Nemezis - WFC

Czwartym spotkaniem 1 kolejki Ligi Bobra był mecz drużyn Nemezis oraz WFC. Od początku spotkania przeważała drużyna WFC szybko wychodząc na prowadzenie. Zawodnicy WFC oddawali dużą liczbę strzałów, bardzo dobry mecz rozgrywał pomocnik Damian Matuszewski, który już w pierwszej połowie popisał się hat trickiem. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:1 dla WFC. Druga połowa podobnie do pierwszej obfitowała w dużą liczbę bramek, gracze obu drużyn postawili na grę ofensywną dzięki czemu w drugich 25 minutach spotkania strzeliły po 5 goli. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 9:6 dla WFC.

RKS Równe - AGD Marking

Ostatnim niedzielnym pojedynkiem było spotkanie pomiędzy drużynami RKS Równe, a AGD Marking. Początek spotkania przebiegał spokojnie, obie drużyny wyprowadzały podobną liczbę akcji. Każda z ekip oddała kilka celnych strzałów na bramkę, a pierwsza część spotkania zakończyła się remisem 2-2. Druga część spotkania miała podobny przebieg. Żadna z drużyn nie osiągnęła wyraźnej przewagi, spotkanie było wyrównane. Pozytywem było to, że RKS równe oraz ich rywal, AGD Marking postawiły na ofensywny futbol co dodawało jakości w grze. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 5-4 dla zespołu AGD Marking.

Czytany 727 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 maj 2019 08:47