niedziela, 19 maj 2019 20:40

Deszcz goli! - 6. kolejka I ligi Wyróżniony

Napisane przez Mateusz

Ogromna liczba goli strzelonych w tej kolejce zweryfikowała, że na meczach I ligi nie da się po prostu nudzić! Liczne bramki w składach, walka do ostatniego gwizdka. To i wiele innych zwrotów akcji dostarczyła nam 6. kolejka I Ligi Bobra. Gorąco zapraszamy na relację!

Młode Wilki - PrefBud Tulewo

To już 6. kolejka naszej I ligi i o godzinie 11 mecz otwarcia stoczyły ze sobą Młode Wilki i PrefBud Tulewo. Mecz typowo jednostronny. Wąska kadra dzisiejszego dnia ekipy Młodych Wilków poskutkowała wysoką porażką 2:16. Panowie z Tulewa nie dali cienia wątpliwości kto jest faworytem tego spotkania i bez żadnych skrupułów zmiażdżyli przeciwnika. Swój dzień miał Przemysław Wojtkowski, który zaliczył w tym meczu 7 trafień oraz 3 asysty. Ogromne brawa za postawę w tym meczu dla Przemka!

Tiger Team - AGD Marking

Drugie spotkanie dzisiejszego dnia to mecz pomiędzy drużyną Tiger Team, a AGD Marking. Mecz stosunkowo wyrównany, zarówno jedna jak i druga drużyna oddawała liczne strzały na bramkę przeciwnika. Tego dnia jednak większą skutecznością popisała się ekipa AGD Marking, głównie za sprawą Adriana Zawadzkiego. Adrian w dzisiejszym spotkaniu notuje na swoim koncie hattricka i to właśnie dzięki niemu AGD notuje na swoim koncie dodatkowego trzy punkty. Gratulujemy!

RKS Równe - NEMEZIS

Trzecie spotkanie dzisiejszego dnia to mecz ekip RKS Równe i NEMEZIS. Pierwsza połowa spotkania zapowiadała gładkiego zwycięstwo drużyny NEMEZIS, ponieważ to właśnie oni w pierwszej połowie prowadzili z drużyną z Równego 5:0! Druga połowa to odwrócenie spotkania do góry nogami! A to głównie za sprawą dwóch zawodników z RKSu. Obrońca Karol Kalinowski odnotowuje hattricka i uwaga! Bramkarz ekipy RKS Równe - Dominik Konarzewski - dzięki swoim dalekim wznowieniom z bramki odnotowuje na swoim koncie dwie, tak dwie bramki! Mecz nie zapowiadał się na tak znakomite widowisko i walkę do końca! Kto nie był, niech żałuje! Brawo Równe za znakomitą drugą połowę!

RDK Szewnica - WFC

Przedostatnie spotkanie dzisiejszego dnia to starcie RDK Szewnica i WFC. Mecz głównie pod dyktando drużyny WFC. Pewne rozgrywanie piłki w środku pola, duża ilość strzałów na bramkę przeciwnika zaowocowało wygraną drużyny WFC 8:3. Dzisiejsze spotkanie to zdecydowanie dzień Przemysława Jastrzębskiego! To właśnie Przemek notuje na swoim koncie 5 trafień, ale niestety również w tym spotkaniu na jego konto trafia żółta kartka oraz kara dwóch minut. Spotkanie pełne emocji dla WFC, kolejne trzy punkty na koncie drużyny oraz zawodnik do TOP 6! To był dobry dzień dla ekipy WFC!

Hydro-Styl - Autoszyby.com

Ostatnie spotkanie dzisiejszego dnia to mecz pomiędzy drużyną Hydro-Styl, a Autoszyby.com. Kolejne spotkanie kolejki, które niestety poprzez problem z wąską ławką zakończył się bardzo jednostronnie. Autoszyby wygrywają to spotkanie 7:1, a zawodnikiem meczu zostaje Michał Krawczyk, który na potrzeby spotkania opuścił bramkę i grając w polu notuje na swoim koncie hattricka! Może to znak dla Michała, że jednak powinien oddać rękawice koledze i kontynuować swoją grę w polu. Na wyróżnienie zasługuje również Damian Piwko, który bardzo mocno na początku pociągnął grę swojej drużyny, lecz ze względu na sytuacje w jakiej znalazł się Michał, właśnie on trafia do TOP 6 kolejki! Michał, gratulacje!

Przemek Wojtkowski z drużyny PrefBud Tulewo, w kilku słowach po wygranym spotkaniu:

Czytany 865 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 maj 2019 08:41