czwartek, 02 listopad 2017 10:26

"wodne zawody" 7 kolejka

Sportowe WWL Sportowe WWL

Młode wilki - Team Hangover
Pierwsza połowa wyrównana, świetne interwencje bramkarza Teamu uchroniły ich przed utratą kilku bramek. Do przerwy 0:0. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 37 minuty. Do remisu doprowadził Daniel Kostrzewa i była to pierwsza i ostatnia bramka Teamu w tym meczu. Na 2:1 dla Młodych Wilków bramkę zdobył Norbert Gawryś, następnie w 45 min. Mariusz Wawra umieszcza piłkę w siatce, 47 min. i bramka Dominika Szczotki, a wynik w ostatniej minucie ustalił Marcel Chojnowski zdobywając bramkę na 5:1.

LSFC - Bear Team
Kolejny mecz tej niedzieli to mecz na szczycie, a mianowicie lider LSFC mierzył się z 3 drużyną w tabeli Bear Team. Tak jak się można było spodziewać wyrównane spotkanie, mnóstwo akcji. Już w 4 min. Damian Berliński wyprowadził Bear Team na prowadzenie, lecz 2 minuty później do remisu doprowadził kapitan LSFC Paweł Bryl. Na zejście do szatni w 25 min. piękną bramkę z rzutu wolnego zdobył Konrad Matejak i po pierwszej połowie wynik 2:1 dla Bear Team! W 3 minucie drugiej połowy na 3:1 bramkę zdobył Kuba Mordasiewicz, a minutę później na 3:2 po raz drugi Paweł Bryl. Znakomity mecz, było na co popatrzeć ! A w tabeli robi się bardzo ciasno! Do końca edycji będzie ciekawie !!!
Łobuzy - RKS Równe
Kolejne spotkanie tym razem drużyn ze środka tabeli. Skuteczna, indywidualna akcja Czarka Podgórskiego i w 4 min wynik 1:0 dla Łobuzów. Na kolejną bramkę czekaliśmy do 17 minuty, kiedy to Kuba Bereda doprowadza do remisu. W 27 minucie bramke na 2-1 dla RKS-u również strzela Kuba Bereda, a 5 minut później do remisu doprowadza kapitan Łobuzów Mateusz Balcerak. 35 minuta i rzut karny dla RKS ! Do piłki podchodzi Karol Kalinowski, strzał i ... i mamy bramkę na 3:2, a 2 minuty później 4:2 gdzie bramkę również zdobywa Karol z asysty Norberta Januszewskiego. Na bramkę kontaktową piłkę w siatkę pakuje Czarek Podgórski w 40 minucie. A w 44 min. Końcowy wynik ustala Norbert Januszewski, trafiając na 5:3.
GKS - TWWD
Ostatni mecz tej kolejki był najciekawszy ze wszystkich. Przez pierwsze 5 minut zawodnicy TWWD grali o jednego zawodnika mniej, wykorzystał to GKS i zdobył bramkę, której autorem był Mateusz Marcinkiewicz. Na 2:0 w 12 minucie trafił Piotr Rakowski z asysty Piotrka Jachacego. W 14 min z dystansu ładna bramkę zdobywa Mateusz Kowalczyk i mamy 2:1. Na 3:1 dla chłopaków z Klembowa bramkę zdobywa Michał Łapiński, a minute później 2 bramki dla TWWD, których autorami byli Mateusz Kowalczyk i Krzysiek Rozbicki (3:3). W drugiej połowie szybko zdobyte 2 bramki przez TWWD (2x Krzysiek Rozbicki) i festiwal strzelecki uspokoił się na 8 minut, bramkę kontaktową w 35 minucie zdobył Michał Łapiński. 37 min bramkę na 5:5 trafia Mateusz Marcinkiewicz. Bramkę na prowadzenie TWWD zdobył Tomasz Świerczyński, lecz prowadzenie nie trwało długo, bo 3 minuty później Norbert Marcinkiewicz pakuje piłkę w siatkę. 47 minuta ten sam zawodnik na 7:6 dla GKS-u, a minute później wynik ostateczny ustalił Michał Łapiński zdobywając 3 bramkę w tym meczu i ustalając wynik końcowy na 8-6 dla GKS-u !

Czytany 1087 razy Ostatnio zmieniany piątek, 09 marzec 2018 10:14