Jesteś tutaj:HOME>XIII Edycja Ligi Bobra>Informacje>Nowa strona Ligi Bobra

Nowa strona Ligi Bobra

27 marzec 2018 Informacje 347 odsłon

Pierwsza premiera tego tygodnia!

Nowa odsłona naszej strony internetowej. Od 13 edycji przesiadamy się na zupełnie nową stronę. Prace trwały kilka miesięcy a jej efekty możecie ocenić sami wchodząc na: http://ligabobra.pl

Za całością prac stało kilka osób oraz nasi partnerzy, którzy wspierali nas w każdym momencie oraz pomagali we wdrożeniu.

Byli to pracownicy firm:

  • BTKSYSTEMS,
  • Majek
  • T1nsel.

Z tego miejsca chcemy im serdecznie podziękować i oczywiście Wam zareklamować!

Co zostało w nowej stronie zmieniony?

Począwszy od silnika zasilającego całą witrynę, po przenoszenie danych, nową szatę graficzną, grafiki oraz nową architekturę informacji.

Nowa strona ma w większości funkcjonalności naszej poprzedniej witryny jednak z uwagi na brak wsparcia dla wielu rozwiązań zdecydowaliśmy się na zmianę. Wiemy, że na pierwszy rzut oka będzie ciężko cokolwiek znaleźć ale po jakimś czasie wiemy że się przyzwyczaicie i będzie to zmiana na plus. Wszystkie sugestie dotyczące witryny możecie wysyłać do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l

Kamil Laskowski

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok