poniedziałek, 07 maj 2018 12:45

Niespodzianka na początek dnia! 5 kolejka 1 liga

Aż zawrzało na sam koniec dnia przy Łąkowej w Tłuszczu. Wiele słów już popłynęło do kapitanów ale jak widać nic nie trafia. Wszystkie swoje bóle i troski trzeba wyładowywać na człowieku, który ma gwizdek w ręku. Co najgorsze w tym wszystkim? Że jak zwykle nie ma winnego, nie ma osoby która powie że zachowała się źle. Wszyscy upierają się, że się uparliśmy na nich. Sebastian Laskowski z Nauki Jazdy u Sławka po dyskwalifikacji nawet słowa nie powiedział do nas, tylko przeprosił p. Zbigniewa. Można? Okazuje się, że tak. Sędziowie byli, są i będą zawsze krytykowani. Sami to wiecie oglądając mecze swoich ulubionych drużyn w ESA czy LM. Reasumując mamy nadzieje, że jeszcze ktoś będzie chciał ze związku odwiedzać Ligę Bobra. My stoimy i stać będziemy murem za sędzią.

Nauka Jazdy u Sławka vs. FC Klonowe Liście

Pierwszy  mecz 1 ligi w 5 kolejce to spotkanie dwóch dobrze grających ekip, a mowa o Nauce Jazdy u Sławka i Klonowych Liściach. Obydwie drużyny pokazują klasę w swojej grze, w tym meczu nie było inaczej. Już w 3 minucie widzieliśmy bramkę dobytą przez zawodnika Nauki, strzelcem był Mateusz Marcinkiewicz  asysty Mateusza Wróbla, a już minutę później ten sam zawodnik lobem przenosi piłkę do siatki i mamy 2-0. W 6 minucie gola kontaktowego zdobywa Adrian Frąckiewicz. 8 minuta i 3-1 dla Nauki autorem Mateusz Wróbel, asystował mu Mateusz Marcinkiewicz. Do remisu na przerwę doprowadził Konrad Bylak, obydwie bramki zdobyte z rzutów wolnych, w 17 a także 20 minucie. W drugiej połowie mimo prób i mnóstwa sytuacji żadna z drużyn nie zdobyła bramki. Wynik końcowy 3-3. Do TOP 6 trafiają Mateusz Marcinkiewicz, a także Konrad Bylak.

GKS Klembów vs. Bad Boys Ostrówek

Mecz derbowy gminy Klembów, Bad Boys Ostrówek vs GKS Klembów. Mecz pod dyktando GKS-u. Chłopaki prowadzili całą grę. Pierwszą bramkę zdobył Marcel Chojnowski w 10 minucie z asysty Adriana Roguskiego. Drugą bramkę 4 minuty przed końcem połowy zdobył ten sam zawodnik. Wynik do przerwy 2-0 dla GKS-u. W 31 minucie bramkę kontaktową strzelił Michał Szczapa. 35 minuta i bramkę na 3-1 strzela Adrian Roguski, Bad Boys tuż po rozpoczęciu gry ze środka strzela ostatnią swoją bramkę w tym meczu, autorem bramki jest Radosław Stańczak. Na 4-1 bramkę zdobywa Norbert Marcinkiewicz w 39 minucie, minutę później gola na hat-tricka strzela Marcel Chojnowski, a wisienkę na torcie minutę przed końcem spotkania stawia Kamil Roguski zdobywając bramkę na 6-2 dla GKS-u Klembów. TOP 6 dla Marcela Chojnowskiego.

Hydro-Styl vs. LSFC

Mecz dwóch drużyn  górnej części tabeli. LSFC od początku spotkania narzuciło tempo gry, już w 1 minucie bramkę zdobył Łukasz Szymański, a minutę później bramkę samobójczą Tomek Pietrzykowski. Praktycznie do końca połowy żadna  drużyn nie mogła przełamać obrony przeciwnika, minutę przed końcem połowy 2 bramki dla LSFC zdobyli Paweł Bryl i Patryk Grzybowski, wynik do przerwy 5-0. W 27 minucie pierwszą bramkę dla Hydro-Stylu zdobył Damian Giza, a tuż po rozpoczęciu od środka drugą swoją bramkę strzela Paweł Bryl. Ostatnią bramkę w tym meczu strzela również Paweł Bryl. Rezultat końcowy 7-1 dla LSFC

RUBEN vs. SM Texland

Mecz między Rubenem a SM Texland bardo wyrównany. Wszyscy wiedzieli, że nie bedzie tutaj dużo bramek. Dużo strzałów, mnóstwo sytuacji, a tylko jedną bramkę oglądaliśmy w pierwszej połowie, zdobytą przez SM Texland a autorem był Konrad Kupiec, asystował Wiktor Gajewski. W drugiej części spotkania na 2-0 podnosi po raz kolejny Konrad Kupiec, a w 38 minucie z ładnego podania od Konrada Kupca, bramkę zdobywa Michał Wiśniewski. Mimo prób obydwu drużyn nie widzieliśmy więcej bramek. Najlepszym zawodnikiem tego meczu był Konrad Kupiec, Który trafia do TOP 6. Brawa !

Glasspro/PrefBUD (Tulewo) – Latoszek

Ostatni mecz tej kolejki to spotkanie Latoszka z Glasspro/PrefBud (Tulewo). Mistrz tamtego sezonu nie dał cienia szans, ani wątpliwości kto był lepszy w tym spotkaniu. Już w 1 minucie Dawid Tryc daje Latoszkowi prowadzenie. Do remisu doprowadza Tomasz Jezierski ,a dwie minuty później Robert Sztachelski i Dawid Pokraśniewicz dają Latoszkowi trzy bramkowe prowadzenie do szatni, wynik 4-1 . 31 minuta i bramka dla Tulewa, autorem Marcin Szymański, na 5-2 podnosi Jacek Markowski ,uderzając fenomenalnie z rzutu wolnego! Bramka kolejki ! W tej samej minucie ten sam zawodnik podnosi wynik na 6-2. Ostatnią bramkę dla Tulewa zdobył Tomasz Jezierski, dalej to już sam popis Latoszka. 41 minuta i bramka Damiana Sztachelskiego, 43 minuta i piłkę w siatce umieszcza Damian Komorowski, ostatnią bramkę i trzecią w wykonaniu tego zawodnika zdobył Jacek Markowski, który trafia do TOP 6 tej kolejki. Po meczu dyskwalifikację na jeden mecz otrzymali Damian Matuszewski oraz Rafał Kowalczyk (Tulewo).

Czytany 1224 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 07 maj 2018 12:50