piątek, 01 czerwiec 2018 05:52

Po burzy wychodzi słonce - 9 kolejka 2 ligi

Po perturbacjach i zamieszaniach z rozgrywaniem spotkań w drugiej lidze wracamy. Boisko wyschło o sobotniej ulewie, która uniemożliwiła nam rozegranie dodatkowych spotkań w ramach nadrabiania 2 ligi.

Pierwszy mecz kolejki rozpoczął się starciem pomiędzy Łobuzami, a  ekipą z Szewnicy. Mecz był bardzo wyrównany. RDK Szewnica była bardziej skuteczna i wykorzystała więcej sytuacji, dzięki czemu wygrali całe spotkanie 7:4. Łobuzy pomimo podobnego posiadania piłki i dużej ilości oddanych strzałów nie byli w stanie dogonić rywali.

W tym meczu emocje zaczęły się już od pierwszych minut. FC TU TU strzelając bramkę już w 3 minucie wyszło na prowadzenie. W 8 minucie bramka kontaktowa, a od13 minuty ponownie tutki wychodzą na prowadzenie i utrzymują przewagę aż do ostatniego gwizdka. Mecz kończy się wynikiem 6:4 dla FC TU TU.

Jeden z lepszych meczów jakie rozegrali chłopaki z Ukrainy w LB. Od samego początku dyktowali warunki. Bardzo dobrze rozgrywali piłkę, dzięki czemu nie mieli problemu ze strwożeniem sytuacji podbramkowych, które zamienili na 7 goli. Nowy Team grał dobrze, ale nieskutecznie. Zabrakło im celności i wykończenia. Bardzo dobry mecz rozegrał Ivan Dubovskyi strzelając 4 bramki.

Spotkanie pod warunkami dyktowanymi przez RKS. Drużyna z Równego od początku mocno napierała na bramkę Nieznanych Sprawców i wypracowała sobie dużą przewagę  już w pierwszej połowie spotkania po której było już 6:1. W drugiej połowie Nieznani Sprawcy ruszyli do odrabiania strat, ale RKS  skutecznie odpierał atak na bramkę. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 9:3 i 3 punkty trafiają na konto drużyny z Równego.

Ten mecz był najlepszym spotkaniem dzisiejszego dnia w 2 lidze. Mocna i zdecydowana postawa obu zespołów przełożyła się na wspaniałe widowisko. Dużo walki w środku pola, dużo strzałów i akcji miało przełożenie na bramki. Spotkanie zakończyło się remisem 5:5. Wielkie brawa dla zespołu z Ukrainy który rozegrał dziś aż 2 mecze na pełnym słońcu.