Jesteś tutaj:HOME>XIII Edycja Ligi Bobra>Relacje 2 liga>Sobotnie granie na nowym boisku - 10 kolejka 2 liga

Sobotnie granie na nowym boisku - 10 kolejka 2 liga

04 czerwiec 2018 Relacje 2 liga 766 odsłon

Tym razem pogoda nie pokrzyżowała nam planów i udało się rozegrać zaplanowaną kolejkę planowo – w sobotę. Miejsce konfrontacji – Wola Rasztowska. Pogoda – ok 20 stopni, pochmurno. Wcześniej drobne opady deszczu. Boisko idealnie przygotowane do piłkarskiego święta jakim niewątpliwie jest LB. Boisko w Woli pachnie jeszcze nowością, granulat idealnie rozsypany po murawie – jeszcze nie wyniesiony w butach:) Zaczynamy przedostania kolejkę 2 ligi.

Łobuzy vs. Team Hangover Wyrównane spotkanie, dużo celnych strzałów. W pierwszej połowie obydwie ekipy oddały po 9 strzałów. Jedyna różnica to taka, że w drużynie Łobuzów gra „Komar”, który daje swojemu zespołowi dwubramkowe prowadzenie do przerwy. W drugiej połowie Team zaczął nadrabiać straty. Jedną bramkę dobył Kuba Wojtyra i dwie Kuba Wójcik, z czego drugą w ostatnich sekundach meczu co dało remis 3-3.

Tiger Team vs. FC Tu-Tu FC Tu-Tu szybko zdobyli przewagę w meczu. Po strzale Leszka Czarkowskiego Piłka odbiła się od słupka następnie od pleców bramkarza i wpadła do siatki. Do remisu w 7 minucie doprowadził Damian Wawryło. Na następne bramki czekaliśmy do 20 minuty, a zdobyli je Damian Krywicki i po raz drugi Damian Wawryło. Wynik do przerwy 3-1 dla zespołu Tiger Team. W drugiej połowie mimo prób Tu-Tu nie udało im się dorównać rywalom. Wynik zakończył się dużą różnicą (5-1). Bramki dla Tiger Team strzelili Damian Krzywicki i Szczepan Lewandowski.

RDK Szewnica vs. Nowy Team

Mecz pod dyktando RDK Szewnicy. Drużyna walcząca o puchar w tym sezonie rozgromiła Nowy Team wygrywając 10-2. Dzięki tej wygranej mają bardzo duże szanse na triumf w tym sezonie ! bramki dla Nowego Teamu zdobyli Eryk Maniecki i Bartek Waślicki, natomiast dla RDK 3x Paweł Michalik , 3x Adam Michalik 2x Adrian Szmidt, a także Adam Pietkiewicz i Mateusz Białek.

Show Team vs. Nieznani Sprawcy

Mecz wyrównany. Obydwie ekipy miały duże szanse na zdobycie bramek, brakowało wykończenia. Bombardowanie bramek i strzały albo w ręce bramkarza albo też poza światło bramki. Bramki dla Nieznanych Sprawców dobył Paweł Malinowski, natomiast dla Show Team 2x Przemek Matusiak i Kacper Kostro. Wynik końcowy 3-2 dla Show Team.

FC Spectare vs. RKS Równe

W ostatnim meczu tej kolejki również widzieliśmy fajną grę. W tym meczu do samego końca nie widzieliśmy faworyta do wygranej. Do przerwy rezultat 1-1. W drugiej części tego spotkania drużynie Równego udało się odskoczyć na dwubramkowe prowadzenie i mimo prób doprowadzenia do remisu RKS nie daje się presji rywala i wychodzi zwycięsko tego spotkania. Bramki dla FC Spectare zdobyli Ivan Dubovskyi, Taras Dubovskyi i Volodymyr Levytskyi, a dla RKS-u 2x Jakub Bereda, Sebastian Polikatus i Karol Kalinowski.

Kacper Prusak

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Sponsor tytularny

Sponsorzy

Partnerzy

Sponsorswall - a AGMedia.de Extension

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok