Z gry w Pucharze Ligi wycofały się ekipy:
- FC Klonowe Liście (1 liga)
- Hydro-Styl (1 liga)
- GKS Klembów (1 liga)
- Bad Boys Ostrówek (1 liga)
- Nieznani Sprawcy (2 liga)
- RKS Równe (2 liga)
Do Pucharu zgłosiła się jedna nowa drużyna:
- Młody Team
W miejsce wykluczonej ekipy WEST Wołomin wchodzi ekipa Nauki Jazdy u Sławka 2 (drużyna rezerw).
Faza grupowa (9.06.2018 - sobota)
Spotkania trwają 10 minut. Drużyny mogą rozegrać dwie połowy po pięć minut lub jedną dziesięciominutową.
Grupa A - Tłuszcz
Terminarz: | Wynik | ||||
1 | 11:00 | 11:15 | Nauka Jazdy u Sławka 1 | Tiger Team | 4-0 |
2 | 11:15 | 11:30 | LSFC | Młody Team | 4-0 |
3 | 11:30 | 11:45 | Nauka Jazdy u Sławka 1 | Młody Team | 5-0 |
4 | 11:45 | 12:00 | LSFC | Tiger Team | 1-0 |
5 | 12:00 | 12:15 | Tiger Team | Młody Team | 0-2 |
6 | 12:15 | 12:30 | Nauka Jazdy u Sławka 1 | LSFC | 0-0 |
Awans: A1- Nauka Jazdy u Sławka 1; A2- LSFC;
Strzelcy:
Nauka Jazdy u Sławka:
Radek Gąsiorowski -
Kamil Nowak -
Mateusz Wróbel -
Mateusz Marcinkiewicz -
Dawid Jeznach -
Osakar Powała -
LSFC:
Damian Książak -
Paweł Bryl -
Marcin Kowalczyk -
Patryk Grzybowski -
Młody Team:
Kamil Wielgo -
Patryk Bereda -
Grupa B - Tłuszcz
Terminarz: | Wynik | ||||
1 | 12:30 | 12:45 | SM Texland | FC Tu-Tu | 3-1 |
2 | 12:45 | 13:00 | RUBEN | SHOW Team | 0-0 |
3 | 13:00 | 13:15 | SM Texland | SHOW Team | 3-1 |
4 | 13:15 | 13:30 | RUBEN | FC Tu-Tu | 1-1 |
5 | 13:30 | 13:45 | FC Tu-Tu | SHOW Team | 1-0 |
6 | 13:45 | 14:00 | SM Texland | RUBEN | 1-4 |
Awans: B1- SM Texland; B2- RUBEN;
Strzelcy:
SM Texland:
Krzysiek Król -
Konrad Kupiec -
Kamil Melcher -
Patryk Skrajny -
Show Team:
Przemek Matusiak -
FC Tu-Tu:
Maciek Jurkowski -
Marcin Sędziak -
Piotr Winiarczyk -
Ruben:
Adrian Rozbicki -
Tomasz Sasin -
Adam Królik -
Emil Rozbicki -
Grupa C - Ostrówek
Terminarz: | Wynik | ||||
1 | 11:00 | 11:15 | Latoszek | TEAM Hangover | 1-1 |
2 | 11:15 | 11:30 | RDK Szewnica | Nowy Team | 3-1 |
3 | 11:30 | 11:45 | Latoszek | Nowy Team | 3-0 |
4 | 11:45 | 12:00 | RDK Szewnica | TEAM Hangover | 0-0 |
5 | 12:00 | 12:15 | TEAM Hangover | Nowy Team | 3-0 |
6 | 12:15 | 12:30 | Latoszek | RDK Szewnica | 3-0 |
Awans: C1- Latoszek; C2- TEAM Hangover;
Strzelcy:
Latoszek:
Damian Komorowski -
Robert Sztachelski -
Mateusz Karp -
Team Hangover:
Maciej Gałązka -
Igor Grajner -
Kuba Wójcik -
Nowy Team:
Norbert Borkowski -
RDK Szewnica:
Adam Michalik -
Paweł Michalik -
Grupa D - Ostrówek
Terminarz: | Wynik | ||||
1 | 12:30 | 12:45 | Nauka Jazdy u Sławka 2 | Łobuzy | 0-2 |
2 | 12:45 | 13:00 | Glasspro/PrefBUD | FC Spectare | 2-0 |
3 | 13:00 | 13:15 | Nauka Jazdy u Sławka 2 | FC Spectare | 1-0 |
4 | 13:15 | 13:30 | Glasspro/PrefBUD | Łobuzy | 2-0 |
5 | 13:30 | 13:45 | Łobuzy | FC Spectare | 2-0 |
6 | 13:45 | 14:00 | Nauka Jazdy u Sławka 2 | Glasspro/PrefBUD | 0-0 |
Awans: D1- Glsspro/PrefBUD; D2- Łobuzy;
Strzelcy:
Glasspro/Prefbud:
Damian Matuszewski -
Łobuzy:
Łukasz Kamiński -
Kamil Komorowski -
Mateusz Balcerak -
Nauka Jazdy u Sławka 2:
Michał Łapiński -
Faza Pucharowa (10.06.2018 - niedziela)
Spotkania trwają 20 minut. Drużyny rozgrywają dwie połowy po dziesięć minut.
Ćwierćfinały
14:00 | Nauka Jazdy u Sławka | vs | TEAM Hangover | 1-0 (0-0) | |
Mateusz Wróbel | |||||
14:30 | LSFC | vs | Latoszek | 0-0 (0-0) 5-6 rzuty karne |
|
15:00 | SM TEXLAND | vs | Łobuzy | 3-1 (2-1) | |
Krzysztof Król Marek Piekut (s) Konrad Kupiec |
Kamil Komorowski | ||||
15:30 | Ruben | vs | Glasspro/PrefBUD | 3-0 (0-0) | |
Jarek Rozbicki Michał Kur Hubert Kosowski |
Półfinały
16:00 | Nauka Jazdy u Sławka | vs | SM TEXLAND | 3-2 (1-2) | |
Mateusz Wróbel Mateusz Marcinkiewicz Mateusz Wróbel |
Konrad Kupiec
|
||||
16:30 | RUBEN | vs | Latoszek | 1-0 (1-0) | |
Jarosław Rozbicki |
Finał
17:15 | Nauka Jazdy u Sławka | vs | Ruben | 1-3 (0-1) | |
Bartosz Jankowski |
Emil Rozbicki Adrian Rozbicki Sebastian Sasin |
Nagrody indywidualne:
MVP Pucharu Ligi - Łukasz Mietlicki (Ruben)
Najlepszy bramkarz Pucharu Ligi - Mariusz Trojanek (Ruben)