Menu

TOP6 - 8 kolejka

  • Opublikowano w TOP6

Tradycyjnie przy piątkowym wieczorze publikujemy zestawienie TOP6 8 kolejki. W 1 lidze było ciężko z wytypowaniem osób bo mieliśmy do dyspozycji tylko trzy spotkania. Rozegraliśmy cztery ale w związku z walkowerem dla Klonowych nie będziemy nagradzać nikogo z tego meczu – a pretendenci byli.

Czytaj więcej...

TOP6 - 7 kolejka

  • Opublikowano w TOP6

Krystalizuje się powoli najlepsza szóstka ligi w 12 edycji. Coraz częściej trafiają do niej dobrze znani zawodnicy z naszych boisk. To cieszy, że forma wróciła. Cieszy również fakt, że co rusz w zestawieniach pojawiają się nowe postacie. Zerknijcie kto w zeszłą niedziele błysnął na tyle by znaleźć się w Top6. 

Czytaj więcej...

TOP6 - 6 kolejka

  • Opublikowano w TOP6

Liga wkroczyła już w decydującą fazę. Każde zwycięstwo jest na wagę „podium”.  W pierwszej lidze ostał się tylko jeden zespół, który w rubryce – porażka – ma okrągłe zero. Podobnie jest w drugiej lidze, gdzie taką samą sytuację mają ligowi debiutanci LSFC. Po szóstym tygodniu gry, zgodnie z tradycją wrzucamy TOP6. Oczywiście ponownie prosimy Was o wyrozumiałość przy naszych wyborach. Tym razem na bramce w 2 lidze w TOP6 postawiliśmy na zawodnika, który nominalnie gra w pomocy. Czemu? Ato temu że w ostatnim meczu zmuszony był stanąć na bramce i zagrał tam super zawody! Niby puścił osiem bramek ale przyczynił się do końcowego triumfu.

1 liga:

TOP6 1 liga 6 kolejka

2 liga:

TOP6 2 liga 6 kolejka

Czytaj więcej...

TOP6 - 5 kolejka

  • Opublikowano w TOP6

Zgodnie z przyjęta praktyką - na koniec tygodnia prezentujemy zestawienia TOP6. Zaznaczam, że są to nasze typy zawodników którzy w ostatniej kolejce wyróżnili się na boisku. Nie zawsze strzelenie kilkunastu bramek daje pewność trafienia tutaj. Często patrzycie tylko na swoich zawodników przez pryzmat Waszego meczu. My natomiast siedzimy na boisku kilka godzin i oglądamy wszystkie spotkania. 

1 liga:

TOP6 1 ligi 5 kolejka

2 liga:

TOP6 2 ligi 5 kolejka

 
Czytaj więcej...

TOP6 - 4 kolejka

  • Opublikowano w TOP6

Zgodnie z planem - na sam koniec tygodnia prezentujemy zestawienia najlepszych szóstek kolejki. Dzisiaj postawiliśmy na ultra ofensywne zestawienia - zwłaszcza w 1 lidze. Gdzie praktycznie nie ma nominalnego obrońcy.

Czytaj więcej...

TOP6 - 3 kolejka

  • Opublikowano w TOP6

Z małym poślizgiem – za co przepraszamy, publikujemy zestawienie TOP6 3 kolejki. Sprawdźcie kto tym razem rzucił się nam w oczy i kogo postanowiliśmy wyróżnić!

1 liga

TOP6 1 liga 3 kolejka

2 liga

TOP6 2 liga 3 kolejka

 

 

 
Czytaj więcej...

TOP6 - 2 kolejka

  • Opublikowano w TOP6

Druga kolejka przebiegła bez problemów organizacyjnych. Wszyscy przybyli prawie w pełnych składach. Kilka spotkań było bardzo emocjonujących. W 2 lidze super meczycho otworzyło kolejkę. Młode Wilki są tylko młode z nazwy. To silna i obiecująca ekipa. Mimo niekorzystnego wyniku do przerwy potrafili odmienić losy meczu i roztrzygnąć go na swoją korzyść. W pierwszej lidzę mieliśmy prawidzwy el clasico na sam koniec. Latoszek przegrywał 2-0 do przerwy by ostatecznie wygrać 3-2 z mistrzem 11 edycji. Dało to nam wiele możliwości przy wyborach. 

1 liga

TOP6 2 kolejka 1 liga

2 liga

2 kolejka 2 liga

 
Czytaj więcej...

TOP6 1 kolejka

  • Opublikowano w TOP6

Jesteśmy po pierwszej kolejce LB. Dzisiaj wysłaliśmy do kapitanów maila dotyczącego terminarza. My jednak zalegamy jeszcze wszystkim z bardzo ważnym zestawieniem – najlepsi zawodnicy 1 kolejki.

Czy do zestawienia trafili zawodnicy nowi w LB czy stali bywalcy? Zerknijcie sami i zobaczcie! 

Czytaj więcej...

TECHNOLOGICZNIE WSPIERA NAS

Majek - technologicznie wspiera Ligę Bobra

Patronat

Burmistrz Miasta i Gminy Tłuszcz