Menu

LIGOWY TYPER - LIGA BOBRA BET 5 KOLEJKA

Po trzech kolejkach niestety nikomu nie udało się trafić choć jednego dobrego wyniku. Zatem musimy delikatnie zmodyfikać zabawę. Do standardowych pytań o wyniki w tej kolejce mamy zestaw pytań pomocniczncyh, które co kolejka będa takie same. Zasady gry są proste - albo wytypujesz dobry wynik i dostaniesz od nas ligowy gadżet albo... pokonasz w pytaniach pomocniczych konkurenta z 2 ligi i zgarniesz ligowy gadżet:) Prostę? Pytania pomocnicze są podobne do tych z Wygraj Kopa - konkursu prowadzonego przez kibiców Legii Warszawa. 

Czytaj więcej...

Ligowy typer - Liga Bobra bet 4 kolejka

Przed czwartą partą gier w lidze, postawiliśmy pytania o wyniki kolejnym dwóm śmiałkom. W role typerów wcielili się Michał Wróblewski z GKS Klembów i Sebastian Geski z Wyszków FC. Zobaczcie jakie wyniki i uzasadnienia podali obaj panowie.

Czytaj więcej...

LIGOWY TYPER - LIGA BOBRA BET 3 KOLEJKA

W poprzednim tygodniu żaden z Mateuszów nie wytypował prawidłowego wyniku. MOże tym razem będzie inaczej? O typy zapytaliśmy ponownie kapitanów 1 i 2 ligi. W tych rolach odpowiednieo Rafał Zygartowicz z Chłopaków do wzięcia oraz Bartka Jankowskiego Nauka Jazdy u Sławka. Przeczytajcie sami co koledzy mają do powiedzenia na temat najlbliższych gier.
Czytaj więcej...

Ligowy Typer - Liga Bobra BET 2 kolejka

Na pierwszą kolejkę się nie wyrobiliśmy...niestety... Za dużo na głowe sobie wzieliśmy:) Jednak przed druga turą gier zdążyliśmy wysłać zapytania o wyniki do dwóch naszych zawodników:) Przeczytajcie co do powiedzenia mają zawodnicy z 1 i 2 ligi. Zapytaliśmy o wyniki odpowiednio:

Mateusza Rasałę z Wołomin Słoneczna oraz Matusza Gościckiego z Team Hangover.

Czytaj więcej...

TECHNOLOGICZNIE WSPIERA NAS

Majek - technologicznie wspiera Ligę Bobra

Patronat

Burmistrz Miasta i Gminy Tłuszcz