Menu

Wywiad z Patrykiem Rosa - Stonoga Team

  • Opublikowano w Wywiady

Po dłuższej nieobecności, wracamy do naszego cyklu wywiadów. Tym razem nasz mikrofon powędrował do chłopaka, który trenował zupełnie inną dyscyplinę sportową. Grał w kasku i całym osprzęcie chroniącym barki i klatkę piersiową. Swoją przygodę ze sportem zaczął od futbolu amerykańskiego. Dzisiaj biega po naszym boisku i jest kapitanem ekipy, która jest na dobrej drodze by osiągnąć coś niezwykłego w lidze – wygrać z mistrzem i wicemistrzem ligi i nie awansować wyżej. Poznajcie Patryka Rosa z Stonoga Team.

Czytaj więcej...

Wywiad z kapitanem lidera 2 ligi - Nauka Jazdy u Sławka - Bartek Jankowski

  • Opublikowano w Wywiady

Z racji tego, że na boiskach pierwszoligowych zrobiliśmy już kilka wywiadów, teraz pora na zaplecze 1 ligi. Patrząc na tabelę i klasyfikację dosłownie roi się tutaj od gwiazd. 2 liga w tym sezonie zrobiła się niespodziewanie silna. Spadek Bad Boysów i Meritum(dawna Iskra Jasienica) podniosły poziom sportowy ligi. Dodatkowo niektóre ekipy „zatrudniły” lepszych zawodników i w taki oto sposób mamy całkiem ciekawy start rozgrywek. Start w którym tylko jedna drużyna nie poczuła smaku porażki. Zatem dzisiaj w wywiadzie czas na lidera klasyfikacji asystentów i kapitana lidera 2 ligi – przed Państwem Bartek Jankowski.

Czytaj więcej...

Wywiad - Maciek Białek, bramkarz FC Klonowe Liście

  • Opublikowano w Wywiady

Maciek Białek – szerszej publiczności znany jako Messi. Ówczesny bramkarz FC Klonowe Liście – najbardziej utytułowanej ekipy LB. Jaki jest Messi? Komu kibicuje? Jak zaczęła się jego przygoda z nasza amatorską piłką? Na te pytanie oraz wiele innych dowiecie się w naszym wywiadzie.

Czytaj więcej...

Wywiad z kapitanem Latoszka - Robert Sztachelski

  • Opublikowano w Wywiady

Brak ich udziału w 11 Edycji jest chyba największym zaskoczeniem z jakim przyszło się nam - Organizatorom zmierzyć. Odebraliśmy naprawdę wiele telefonów i maili z pytaniem „Gdzie Latoszek?”. Po kilku próbach i prośbach jakie kierowałem do Roberta – kapitana Latoszka udało się go namówić na chwile rozmowy. Mieliśmy dżentelmeński układ – nie będzie pytań o udział Latoszka w 11 Edycji! Jesteście ciekawi jak się buduje drużynę, która w debiucie zdobywa brąz LB? W rozmowie padło również kilka pytań o zawodników Latoszka – m.in. o Reniewicza i Komara! Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej...

Wywiad z kapitanem Wyszków FC - Sebastian Geski

  • Opublikowano w Wywiady

Druga odsłona naszej nowej serii i drugi zawodnik, którego bliżej Wam zaprezentuje. Tym razem poszukałem głębiej w naszej lidze i wyszukałem Sebastiana z ekipy WFC. Jak można na krótko scharakteryzować Sebastiana i jego ekipę? Hmmm… jedna z dynamiczniej rozwijających się drużyn naszej ligi – świadczy o tym ilość posiadanych sponsorów, klubowe dresy, stroje no i … autobus! Co lepsze to nie koniec – ekipa planuje podbój kolejnych boisk! Takie podejście lubimy! Jak brać to wszystko! Profesjonalizm w każdym calu, poziom organizacji drużyny - jeden z najwyższych w naszej lidze. Gra na kilku frontach. 5 miejsce w poprzedniej edycji. Mistrzostwo 2 ligi. A co do powiedzenia ma sam Sebastian? Kto według niego jest najmocniejszy w lidze? Kto spadnie?

Czytaj więcej...

Wywiad z kapitanem Mistrzów 10 Edycji - Krzysiek Król

  • Opublikowano w Wywiady

Po dwóch latach przerwy wracamy z wywiadami!  Na pierwszy ogień nie mógł iść nikt inny jak on – twórca sukcesów All Stars Kati Kominki. Przypominajmy, że w nadchodzącym sezonie Kominkowi powalczą o obronę trofeum zdobyte na jesienni minionego roku. Krzysiu w swojej rozmowie opowie m.in. o przygotowaniach do nadchodzącego sezonu oraz wzmocnieniach jakie poczynił. Nie mogło również zabraknąć wątku Klonowych w naszej rozmowie. Zatem będzie ciekawie!

Czytaj więcej...

TECHNOLOGICZNIE WSPIERA NAS

Majek - technologicznie wspiera Ligę Bobra

Patronat

Burmistrz Miasta i Gminy Tłuszcz