Menu

Podsumowanie 10 kolejki w 1lidze

Balcerak Skład – GS AKS 3 – 13 (1:5)
Pierwsze spotkanie podczas przed ostatniej kolejki w I lidze 9 Edycji Ligii Bobra! BSK wciąż walczy o utrzymanie, po tym meczu nadal Balceraki znajdują się na krytycznej pozycji… Ten mecz był dla GS AKS na otarcie łez, chłopaki zagrali ‘’swój mecz’’ wiele asyst, sporo dobrych akcji co przełożyło się na dość spory wynik! Kolejny dobry występ duetu Adriana Rakowskiego oraz Piotrka Połodziuka! W Balcerak Skład dość wyróżniającą się postacią postacią był Dominik Balcerak, który asystował przy bramkach kolegów! Brawo Panowie!
BadBoys Ostrówek – MediaTRY Dar-Alarm 1 – 6 (0:2)
Pierwsza porażka BadBoys-ów od ostatnich 3 kolejek… W tym meczu u ‘’złych chłopców’’ czegoś zabrakło… Co doskonale wykorzystali zawodnicy MediaTRY . W tym meczu wystąpił Adam Baran, który jest dość rzadko widywany ale jeśli już wstawi się na meczu, potrafi wiele na mieszać – hat-trick! Chłopaki z Wołomina mają spore szanse na brąz w klasyfikacji końcowej, jednak muszą liczyć na porażkę chłopaków z AllStars, czy tak się stanie? Dowiemy się za tydzień!
Chłopaki do wzięcia – Fc TuTu 11 – 3 (3:0)
Zawodnicy z Radzymina w trakcie tego sezonu bardzo się zmienili i to bardzo na plus! Z meczu na mecz, stają się coraz mocniejsi co można usłyszeć nawet od kibiców oglądających ich spotkania! Kolejny dobry występ Kamila Żmudy, który w tym meczu dosłownie ‘’dziurawił siatkę’’ Tutków! 8 bramek! Co można powiedzieć o grze Tutków… Kolejny mecz, w którym Fc TuTu odnosi porażkę, w ataku bardzo widoczny był Marek Pietrzak jednak on sam meczu nie wygra!
AllStars Kati Kominki – Polski Bank Spółdzielczy w Wyszkowie 6 – 3 (2:1)
Bardzo dobry występ oby dwu drużyn! Chłopaki bardzo się postarali, aby to spotkanie było emocjonujące! Po raz kolejny zabłysnął Rafał Radomski, który zdobył hat-trick’a! Chłopaki z Jasienicy po tym meczu, mogą walczyć o podium na koniec edycji, a pozostała jeszcze tylko jedna kolejka!
Club Mokra – Fc Klonowe Liście 4 – 14 (2:8)
Do tego spotkania bardzo mocno przygotowywała się drużyna Grzesia Szymańskiego – walczyli o utrzymaniu na podium! Jednak prawie 100% Mistrz 9 Edycji pokazał swoją klasę! W tym meczu zagrało wszystko i wszyscy! Kolejne 8 oczek do klasyfikacji strzelców możemy dopisać Adasiowi Matejakowi, który torpedował bramkę Clubu Mokra! Hat-trick trafia na konto Konrada Bylaka! Nie możemy zapomnieć również o asystentach – Łukasz Bogusiewicz 3 asysty oraz osoba Jasia Wiśniewskiego, który dwoił się i troił w środkowej części boiska – 2 asysty! W Clubie Mokra kolejny dobry mecz zagrał Marcin Perzanowski, który dwukrotnie trafił do bramki Messiego – Maćka Białka!
Sami Swoi – Iskra Jasienica 2 – 3 (0:0)
Mecz, po którym Swojaki na pewno spadają do II ligi… Iskra Jasienica wyszła z tego meczu z 3 pkt, dzięki którym spadek do II ligi nie jest im straszny! Kolejny dobry występ Huberta Kosowskiego, dzięki głównie któremu Iskra zawdzięcza sobie zwycięstwo! Nie mogę zapomnieć o zawodniku Swojaków a dokładnie o Radku Przybyszu – który w tym spotkaniu spełnił 100% normy w defensywie! Brawo!

Czytaj więcej...

Wyniki poszły w miasto!

Podsumowanie 9 kolejki 1 ligi

Zmiana warty w 1 lidze? /relacje z 7 kolejki

Totalna dominacja w meczu na szczycie 6 kolejki - relacje z 1 ligi

Trzech liderów - relacja 5 kolejki

Zapowiedź 4 kolejki 1 ligi

Hit na remis - relacja podsumowująca 2 kolejkę 1 ligi

Relacje z 1 kolejki 1 ligi

Podsumowanie 10 kolejki w 2 lidze

Zmagania w 2 lidze weszły w ostatnią fazę. Każde potknięcie, zwłaszcza z teoretycznie słabszymi drużynami, może okazać się bardzo bolesne. Awansu gratulujemy drużynie Wyszków FC, która przez ostatnie tygodnie grała najrówniej ze wszystkich drużyn! Kolejne miejsce premiowane bezpośrednim awansem nadal jest w zasiegu 4 drużyn. 4 zawodników stoczy ciekawy pojedynek o koronę króla strzelców! Zapowiada się zacięta walka w samej końcówce rozgrywek.

Czytaj więcej...

Podsumowanie 9 kolejki 2 ligi

Ścisk w czubie tabli - cenne zwycięstwo Znajomych /relacje 7 kolejki

Chwilowa zadyszka lidera 2 ligi - relacje z 6 kolejki/Zabrodzie

5 kolejka – II liga!

Wyszków i Latoszek na plus - relacje z 2 kolejki 2 ligi

Relacje z 1 kolejki 2 ligi

TECHNOLOGICZNIE WSPIERA NAS

Majek - technologicznie wspiera Ligę Bobra

Patronat

Burmistrz Miasta i Gminy Tłuszcz