Menu

[1liga] ostatnie TOP6 6 Edycji

Ligowcy!

Przed Wami ostatnie zestawienie TOP6 13 kolejki. Zerknijcie kto do niego trafił! 

Przypominamy, że właśnie trwa ostatnie głosowanie na najlepszego zawodnika 13 kolejki przez internautów! Osoba z największa liczbą głosów strzyże się za "free" w Kameleonie w Tłuszczu! Odbiór nagrody na uroczystym zakończeniu 6 edycji już w ta niedziele 7.12.2014 w Hali Sportowej w Tłuszczu przy ul. Kościelnej 1. 

TOP6 13 kolejki

Czytaj więcej...

TOP6 - 10 kolejka - 1 ligi

W 1 lidze jest jeszcze więcej niespodzianek w zestawieniu TOP6. Bo do starych wyjadaczy – Nadaja z Club Mokra i Kupca z ALL Stars dołączyło aż czterech nowych zawodników których wcześniej nie gościliśmy w naszym zestawieniu! Rafał Szewczak po zmianie ekipy (transfer z Avanti do Znajomych w letnim okienku transferowym) wyszedł mu na dobre. Popularny Dosia odnalazł swoje miejsce i chyba dobrze się zadomowił wśród nowych kolegów – bo był wyróżniająca się postacią w meczu swojej nowej drużyny. Super zawody rozegrał również inny debiutant w zestawieniu – Paweł Szczapa z Bad Boys – a dzięki temu jego ekipa odnotowała zwycięstwo nad wyżej notowanym rywalem z Tłuszcza – Koroną Meble! Skład w polu TOP6 uzupełni kolejny debiutant – Adrian Dąbrowski. „Zola” do zestawienia trafi po super meczu przeciwko Balcerak Skład – jego 3 trafienia w meczu dały cenne zwycięstwo Zabrodziaczkowi w hicie kolejki…i przybliżyły zespół do długo wyczekiwanego mistrzostwa ligi! Obsadę bramki w zestawieniu pozostawiliśmy ostatniemu debiutantowi – bramkarz FC Albatros Adam Prętkiewicz – ląduje do zestawienia bo solidnym meczu z wyżej notowanym rywalem – FC Klonowe Liście.

TOP6 1 liga

Czytaj więcej...

TOP6 - 10 kolejka 2 liga

Przed wami już przedostatnie zestawienie TOP6 2 ligi – a w nim połowa to debiutanci! Niektórzy dopiero na koniec rozgrywek ukazali swój kunszt piłkarski. Pierwszy dobry mecz w lidze odnotowała ekipa Karola Kalinowskiego z Równego – wysoko wygrywając z sąsiadującym Respektem w tabeli. Na plus tego meczu zasługuje Kuba Bereda – który wskakuje do TOP6. Kolejnym debiutantem jest kapitan Orłów Klembów Radek Stańczak oraz bramkarz Latoszka – Piotr Kondracki! Druga połowa zestawienia to już starzy wyjadacze Ligi – Adam Michalik z RDK Szewnica – 5 raz w zestawieniu, Piotr Tenderenda – Sami Swoi oraz Piotr Wróblewski z Husarii! Brawo Panowie!

TOP6 2 ligi 10 kolejki

Czytaj więcej...

Zestawienie TOP6 2 ligi ostatniej 9 kolejki Ligi Bobra

W TOP6 2 ligi nowych nazwisk na próżno szukać. Co prawda pojawiły się w tym tygodniu dwie nowe postacie – bramkarz Kamil Kozoń z Obrońców Tytułu oraz Adrian Jarząbek z Sami Swoi. Wymienieni Panowie zanotowali dobre występy w barwach swoich zespołów. Jednak główne skrzypce w tej kolejce należały do starych wyjadaczy 2 ligi – Adama Michalika z Szewnicy i Adama Barana z Orłów. Do tych dwóch panów dorzucić należy Huberta Kosowskiego z Iskry który ponownie był postacią wyróżniającą się w swojej drużynie oraz Łukasza Wydryszek z Obrońców który solidnym meczem przypomniał o sobie Organizatorom LB. 

TOP6 2 ligi 9 koilejki

Czytaj więcej...

Poznaj nazwiska zawodników z TOP6 - 9 kolejki 1 ligi

W tym tygodniu po raz pierwszy do zestawienia TOP6 wskakuje bramkarz ostatniej drużyny 1 ligi – Rafał Ciok z Torpedo. Może to być dla co niektórych zaskoczeniem, ale postanowiliśmy w tej kolejce nagrodzić Rafała który dzielnie strzegł bramki Torpedowców, którzy tym razem minimalnie przegrali z MediaTRY. W zestawieniu debiutuje również jeden z organizatorów LB – Marcin Bergiel! Brawo! Dobre zawody w swoich ekipach rozegrali również panowie: Jacek Markowski – bardzo dobry mecz w hicie kolejki, Kamil Maciążek z Korony Meble  oraz po raz szósty już Sebastian Nadaj z CLUB MOKRA! Sebastian po zmianie barw w ostatniej rundzie i zaaklimatyzowaniu się w nowym otoczeniu jest wyróżniającą się postacią CLUB Mokra. To między innymi dzięki niemu panowie z Zabrodzia są wiceliderami 1 ligi i będą walczyć o mistrza do końca sezonu!

TOP6 9 kolejka 1 liga

Czytaj więcej...

TOP6 8 kolejki z 1 ligi

W zestawieniu najlepszych zawodników z 1 ligi nastąpiło dość sporo zmian w porównaniu z ostatnim tygodniem. Drugi raz do TOP6 trafił Rafał Kubuj z Bad Boysów. Musimy przypomnieć, że to głównie dzięki Rafałowi Bad Boys sprawili ogromną sensacje powstrzymując mistrza LB w zdobyciu 3 punktów. Rafał w tym dniu wybronił dwa rzuty karne. Po tygodniowej przerwie do TOP6 powraca Patryk Babańczyk z Zabrodziaczka, podobny powrót do TOP6 odnotował i tym razem Marcin Wiśniewski z ALL Stars z ta drobną różnicą że ostatni raz gościł w TOP6 podczas 5 kolejki! W tej kolejce nie zabrakło debiutantów, są nimi Paweł Głuszek z Club Mokra oraz Adam Balcerak z Balcerak Skład.

Przypominamy również o głosowaniu na najlepszego zawodnika tej kolejki! Głosy oddajemy na zawodników z obu lig w ankiecie po lewej stronie! 

TOP6 1 ligi 8 kolejkio

Czytaj więcej...

Najlepsi z 2 ligi w 8 kolejce!

Do tak zwanego TOP6 w ostatniej kolejce wpadło kilku debiutantów! Ci co byli na meczach w niedziele zapewnę nie będa dyskutować z naszym wyborem! Tym razem zabrakło miejsca dla zawodnika z Orłów Klembów - ale to tylko dzięki walkowerowi jaki podarował Respekt Skład... 

Oto nasze zestawienie na ten tydzień! A już jutro rozpocznie się głosowanie na zawodnika kolejki! 

TOP6 8 kolejki

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS

TECHNOLOGICZNIE WSPIERA NAS

Majek - technologicznie wspiera Ligę Bobra

Patronat

Burmistrz Miasta i Gminy Tłuszcz