Menu

Grupa A - lekko na kacu!

Po sześciu kolejkach zapewne niektórzy mogą czuć się tak jak Pan na zdjęciu. Rozczarowanie? Kac? Niedosyt? Jak można opisać to co się dzieje w tej grupie? Mistrz rozczarowuje – PBS czaruje! Och tak! GS AKS 2 nędza, Red Bull poniżej oczekiwań, Komodo – bez komentarza, Latoszek – mogło być lepiej. Tak można w jednym zdaniu podsumować grupę A. Jednak przeczytajcie dalej co może się stać i kto ma szanse na awans.

Czytaj więcej...

Tak piszą inni!

Komodo Team - relacje

Mistrz nie próżnuje

Grupa B - ciekawość mnie zżera!

Wbrew pozorom na zdjęciu nie są uchodźcy – pewnie niektórzy z Was mogą tak zareagować wchodząc na strone. Przy rozlosowywaniu grup w tej edycji ta grupa zapowiadała się najmocniej. Ja osobiście na mecze tej grupy  czekam najbardziej. Do jednego worka zostały wrzucone drużyny o odmiennych stylach gry. Jedni lubią atakować, inni bronić! Ta grupa ma najmniejsza liczbę dotychczas strzelonych bramek. Nie jest to mała różnica w porównaniu z grupą C w której występuje ta sama liczba drużyn – 60 bramek! Kto w niej dominuje a kto dołuje? Kto może awansować? Jak wyglądały dotychczasowe spotkania? O tym już poniżej.

Czytaj więcej...

GS AKS również relacjonuje!

Team Hangover - relacje

Grupa C - oczywista oczywistość!

Sprawdzając tabele Grupy C każdy ma pewnie takie samo odczucie. Pełna dominacja Klonowych, przebłysk Tutków, niespodziewanie liderujący Wołomin i dalej nic. Na pierwszy rzut oka tak to wygląda. Wyniki w tej grupie są dość przewidywane, można je wcześniej obstawić u buka jeśli ktoś chce. Po losowaniu każdy wskazał na faworyta – Klonowych. Reszta miejsc też teoretycznie można było domniemać jak się ułoży.

Czytaj więcej...

Liga Bobra TV

TECHNOLOGICZNIE WSPIERA NAS

Majek - technologicznie wspiera Ligę Bobra

Patronat

Burmistrz Miasta i Gminy Tłuszcz