Jesteś tutaj:HOME>XV Edycja Ligi Bobra>Informacje>Terminarz godzinowy turnieju 10.03.2019

Terminarz godzinowy turnieju 10.03.2019 Wyróżniony

08 marzec 2019 Informacje 426 odsłon

Poniżej zarys godzinowy spotkań turnieju niedzielnego - 10.03.2019. Oczywiście jest to tylko zarys ponieważ przy tylu drużynach i takim oblężeniu nie ma możliwości oszacować co do minuty. Proponujemy by każda ekipa zameldowała się na boisku przynajmniej 20 minut wcześniej.

Dodatkowo dorzucamy przepisy gry.

Przypominamy również o najważniejszych kwestiach poza sportowych:

  1. Podczas turnieju obowiązują zasady zgodne z regulaminem Ligi Bobra.
  2. Proszę o przygotowanie odpowiedniego obuwia - wyłącznie turfy oraz płaska podeszwa!
  3. Za grę w nieodpowiednim obuwiu Organizator może wykluczyć zawodnika z turnieju.

Organizator Turnieju nie zapewnia piłek treningowych przed meczem.

WAŻNE!!!
Picie alkoholu, palenie papierosów oraz papierosów elektronicznych na terenie Orlika grozi dyskwalifikacją drużyny z turnieju.


Ostrówek

Terminarz grupy 1

9:00

LSFC

RDK Szewnica

9:10

OSAS

Coco Jambo Tłuszcz

9:20

RDK Szewnica

OSAS

9:30

AGD Marking

LSFC

 9:40

OSAS

AGD Marking

 9:50

Coco Jambo Tłuszcz

RDK Szewnica

10:00

AGD Marking

Coco Jambo Tłuszcz

10:10

LSFC

OSAS

10:20

Coco Jambo Tłuszcz

LSFC

10:30

RDK Szewnica

AGD Marking

Terminarz grupy 2

10:40

RUBEN

GKS Klembów

10:50

Naprzód Łochów

Hydro-Styl

11:00

GKS Klembów

Naprzód Łochów

11:10

Fc Wyszków

RUBEN

11:20

Naprzód Łochów

Fc Wyszków

11:30

Hydro-Styl

GKS Klembów

11:40

Fc Wyszków

Hydro-Styl

11:50

RUBEN

Naprzód Łochów

12:00

Hydro-Styl

RUBEN

12:10

GKS Klembów

Fc Wyszków

Terminarz grupy 3

12:20

Amarena United

Team Hangover

12:30

Auto-Szyby

FC Drzewce

12:40

Team Hangover

Auto-Szyby

12:50

RoFood

Amarena United

13:00

Auto-Szyby

RoFood

13:10

FC Drzewce

Team Hangover

13:20

RoFood

FC Drzewce

13:30

Amarena United

Auto-Szyby

13:40

FC Drzewce

Amarena United

13:50

Team Hangover

RoFood

Tłuszcz

Terminarz grupy 4

9:00

Show Team

Tiger Team

9:10

Latoszek

Iskra Jasienica

9:20

Iskra Jasienica

Show Team

9:30

Tiger Team

WFC

9:40

WFC

Latoszek

9:50

Iskra Jasienica

Tiger Team

10:00

WFC

Iskra Jasienica

10:10

Latoszek

Show Team

10:20

Show Team

WFC

10:30

Tiger Team

Latoszek

Terminarz grupy 5

10:40

Vitasport

PrefBud Tulewo

10:50

Młode Wilki

SM Texland

11:00

PrefBud Tulewo

Młode Wilki

11:10

Rising Stars

Vitasport

11:20

Młode Wilki

Rising Stars

11:30

SM Texland

PrefBud Tulewo

11:40

Rising Stars

SM Texland

11:50

Vitasport

Młode Wilki

12:00

SM Texland

Vitasport

12:10

PrefBud Tulewo

Rising Stars

Terminarz grupy 6

12:20

NJUS

FC Widelec

12:30

FC Ultimatum Wyszków

T&D Prawko

12:40

FC Widelec

FC Ultimatum Wyszków

12:50

BadBoys Ostrówek

NJUS

13:00

FC Ultimatum Wyszków

BadBoys Ostrówek

13:10

T&D Prawko

FC Widelec

13:20

BadBoys Ostrówek

T&D Prawko

13:30

NJUS

FC Ultimatum Wyszków

13:40

T&D Prawko

NJUS

13:50

FC Widelec

BadBoys Ostrówek

Kamil Laskowski

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Sponsor tytularny

Sponsorzy

Partnerzy

Sponsorswall - a AGMedia.de Extension

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok