poniedziałek, 15 kwiecień 2019 06:21

Dopóki piłka w grze! - skrót 3 kolejki II ligi Wyróżniony

Napisane przez Mateusz

Dzisiejsze mecze udowodniły nam, dopóki piłka w grze wszystko może się zdarzyć! Mecze z góry przegrane odwracały się diametralnie, by w ostatnich sekundach spotkania dać nam zupełnie niespodziewany rezultat! Zapraszamy na krótkie streszczenie 3. kolejki II Ligi Bobra rozgrywanej na boisku w Ostrówku!

Fc Ultimatum Wyszków -  Osiedle Błotna Wołomin

Mecz otwarcia 3. kolejki drugiej ligi to spotkanie pomiędzy drużynami FC Ultimatum Wyszków, a Osiedle Błotna Wołomin. Spotkanie zapowiadało się na mecz jednostronny dla ekipy z Wyszkowa. Chłopaki z Wołomina rozpoczęli spotkanie w piątkę, dopiero po pierwszych pięciu minutach przyjechało wsparcie w postaci 6 zawodnika. Pierwsze dziesięć minut spotkanie to bardzo wyrównany pojedynek, Ultimatum już w 6. minucie znalazło drogę do bramki przeciwnika za sprawą Wiktora Wiśniewskiego. Pełna mobilizacja drużyny z Wołomina i już w ciągu 2 minut Panowie doprowadzają do remisu. Widać było z każdą minutą jak zaczynało brakować tlenu ekipie z Wołomina. Brak ławki dawaj powoli o sobie znać przez co drużyna zeszła na przerwę ze stratą dwóch bramek. Wynik do przerwy 3:1 dla Wyszkowa. Druga połowa pokazała nam, że mimo braku w składzie chłopaki mają wolę walki i to właśnie im należą się te trzy punkty. Skuteczny pressing, gra na kontrę przynoszą nam już w 32. minucie bramkę na 3:2, a 5 minut później mamy REMIS! W szeregi Ultimatum wkrada się chaos, pojawiają się błędy w kryciu i to dzięki nim za sprawą Marcina Radomskiego ekipa z Wołomina wychodzi na prowadzenie! Lecz dopóki piłka w grze wszystko może się zdarzyć! Ostatnie 20. sekund spotkania, chaos w środku pola, strzał i mamy wyrównanie! Wiktor Wiśniewski ratuje swoją drużynę przed porażką i zapewnia jej remis. Brawa dla ekipy z Osiedla! Panowie pokazali, że trzeba walczyć do końca i nie wolno się poddawać! Byli skazani na początku przez każdego na sromotną porażkę, a zabrakło sekund do wygranej! Tak trzymać chłopaki!

Orlik Zabrodzie - Coco Jambo Tłuszcz

Drugie spotkanie dzisiejszego dnia to mecz pomiędzy drużyną reprezentującą Orlik Zabrodzie, a ekipą Coco Jambo Tłuszcz. W dniu dzisiejszym ewidentnie Kokosy powinni wykreślić ten mecz z pamięci. Wiele strat, chaotyczne zagrania, nerwowa atmosfera odzwierciedla się w wyniku końcowym spotkania. Przegrana 3:0 jest najmniejszym wymiarem kary dla drużyny z Tłuszcza. Między innymi za sprawą Przemka Chacińskiego, który był w dzisiejszym spotkaniu w dobrej dyspozycji wynik był dość niski. Miejmy nadzieję, że to było tylko potknięcie i chłopaki wrócą na właściwe tory i znów zaczną wygrywać. Gratulacje dla Zabrodzia! Trzy punkty należały się wam zdecydowanie!

Krzywica - The Naturat

Spotkanie numer trzy to mecz pomiędzy Krzywicą, a The Naturat. Pierwsza połowa bez zaskoczenia, błędy bramkarza The Naturat poskutkowały tym, że Paweł Radzki urządził sobie festiwal bramek i to za jego sprawą Krzywica schodzi na przerwę z wynikiem 5:0. Druga połowa również pod dyktando drużyny z Krzywicy, do momentu samobójczego trafienia Pawła Radzkiego. Ten strzał dał drużynie The Naturat wiatru w żagle i pojawiły się u chłopaków chęci do gry. Nastawienie na kontry dało im dodatkowo 3 bramki, lecz niestety w końcowym rozrachunku nie wystarczyło to na wygraną z ekipą z Krzywicy, w składzie której mecz sezonu rozgrywał Paweł! Krzywica wygrywa spotkanie 7:4, a Paweł notuje na swoim koncie 6 bramek - niestety jeden strzał samobójczy! Brawo Paweł!

Show Team - Iskra Jasienica

Przedostatnie spotkanie dzisiejszej kolejki to mecz pomiędzy Show Team, a drużyną Iskra Jasienica. Pierwsze minuty spotkania zdecydowanie pod dyktando Show Team, już w 11. minucie Przemek Matusiak notuje na swoim koncie hat tricka! Kamil Ciak daje nadzieję ekipie z Jasienicy i w ciągu 4 minut odpowiada dwoma skutecznymi ciosami na bramkę Show Team! Mamy 3:2! Lecz niestety w dniu dzisiejszym mądre roszady składem i ustawienie taktyczne nie pozwoliło drużynie Show Team na przegraną. Chłopaki skutecznie atakowali i schodzą do szatni z wynikiem 5:2. Druga połowa również bez zaskoczeń. Drużyna Show nie pozwoliła wydrzeć sobie tych trzech punktów i to oni wygrywają spotkanie wynikiem 7:3! Ogromne brawa dla Przemka Matusiaka, który dzisiejszą grą przyłożył ogromną cegłę w wygranej dla swojej drużyny! Przemek notuje w dzisiejszym spotkaniu na swoim koncie 4 bramki. Brawo!

BadBoys Ostrówek - StoGram FC

Dzisiejszą kolejkę zakończyło nam spotkanie pomiędzy drużyną gospodarzy Bad Boys Ostrówek, a StoGram FC. Mecz, dla którego było warto zostać do końca na orliku! A to wszystko za sprawą Kuby Zbrzeźniaka z ekipy StoGram i jego efektownych bramek z rzutów wolnych! Kuba, dzięki swojej postawie w dzisiejszym spotkaniu to Ty zostajesz zawodnikiem kolejki! Gratulujemy! Pierwsza połowa zdecydowanie dla Ostrówka. Spokojna gra w środku pola i staż w grze chłopaków dał wynik do przerwy 3:1. Mecz wyglądał na pewną wygraną drużyny z Ostrówka, lecz jak już dziś się przekonaliśmy póki piłka w grze wszystko może się zdarzyć! Za sprawą Kuby i jego piekielnych uderzeń z rzutów wolnych ekipa StoGram w 45. minucie spotkania wychodzi na prowadzenie - 4:3! Mimo cofnięcia się do głębokiej defensywy i kasowania zagrożenia pod swoją bramką chłopaki ze StoGram dopisują na swoje konto tylko punkt! Wszystko za sprawą Radosława Stańczaka, który to w ostatnich sekundach meczu ratuje remis dla swojej drużyny! Jak widać Panowie, piłka jest jedna, bramki są dwie! I dopóki piłka w grze dopóty trzymamy rękę na pulsie i walczymy do końca! Brawa za to spotkanie!

Przed kamerą Przemek Matusiak z Show Team, który podsumował wygrany mecz z Iskrą Jasienica:

Czytany 1098 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 maj 2019 08:47