poniedziałek, 13 maj 2019 05:21

Nadszedł czas rewanżów - skrót 5. kolejki ESA Wyróżniony

Napisane przez Radek

W czasie 5 kolejki rozpoczęliśmy spotkania rewanżowe. Zawodnicy trudzili się by wywalczyć trzy punkty, a wyniki zaskakiwały.

RUBEN - Team Hangover

Rundę rewanżową ekstraklasy rozpoczęło spotkanie drużyn Ruben oraz Team Hangover. Już od pierwszych minut spotkania widowisko było emocjonujące, zawodnicy obu drużyn grali z bardzo dużym zaangażowaniem, oba zespoły stworzyły sobie w pierwszej części spotkania wiele sytuacji, do przerwy jednak lepszy był zespół Ruben, który prowadził 2-1. Druga część spotkania wypadła zdecydowanie na korzyść Team Hangover. Gracze tej drużyny zagrali bardzo dobrze w defensywie uniemożliwiając rywalowi rozwijanie akcji ofensywnych, ponadto sami świetnie spisywali się pod bramką rywala. Grali bardzo mądrze, konsekwentnie, czego efektem były kolejne strzelane przez nich gole. Bardzo dobrze dysponowany tego dnia był napastnik Team Hangover Kacper Gałązka, dzięki któremu w dużej mierze Team Hangover mogło cieszyć się z kolejnych bramek. W drugiej odsłonie spotkania zawodnicy Ruben nie byli w stanie dotrzymać tempa rywalowi, a spotkanie zakończyło się rezultatem 5:2 na korzyść Team Hangover.

Fc Klonowe Liście - Fc Spectare

Drugim niedzielnym spotkaniem Ekstraklasy Ligi Bobra był pojedynek drużyn Fc Klonowe Liście oraz Fc Spectare. Drużyny te grały przeciwko sobie drugi raz w tym tygodniu, gdyż we wtorek rozgrywały zaległe spotkanie. Od początku przeważała drużyna aktualnych mistrzów ligi, czyli Fc Klonowe Liście. Ich zawodnicy tworzyli wiele ciekawych akcji, grali dobry, ofensywny futbol, jednak w pierwszej połowie Fc Spectare umiejętnie broniło się, ich defensywa była dobrze zorganizowana. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się rezultatem 2-0 na korzyść Fc Klonowe Liście. W drugiej połowie zawodnicy Klonowych Liści narzucili jeszcze szybsze tempo gry co skutkowało strzelaniem kolejnych goli. Druga odsłona spotkania przebiegała pod ich dyktando, a defensywa Fc Spectare nie utrzymała wysokiego poziomu jaki prezentowali ich zawodnicy w pierwszej odsłonie spotkania. Mecz zakończył się rezultatem 8-1 na korzyść Fc Klonowe Liście.

SM Texland - T&D Prawko

Ostatnim meczem tego dnia był pojedynek SM Texland oraz T&D Prawko. Spotkanie zapowiadało się bardzo dobrze, gdyż trzy tygodnie temu te drużyny grając przeciwko sobie stworzyły bardzo ciekawe widowisko, które zakończyło się rezultatem 5:5. Rewanżowy pojedynek jednak zaczął się od szybkiego wyjścia na prowadzenie SM Texland, chwilę później podwyższyli wynik na 2-0. Obie drużyny tworzyły dobre, ofensywne spotkanie. Kilka ciekawych akcji zaprezentowali gracze T&D Prawko, jednak świetne zawody tego dnia rozgrywał bramkarz SM Texland, Michał wytrykus. Druga część spotkania była wyrównana, zawodnicy obu drużyn utrzymywali szybkie tempo meczu co mogło podobać się kibicom zgromadzonym tego dnia na Orliku. Lepszą skutecznością mogli pochwalić się gracze SM Texland co dało im tego dnia wygraną. Spotkanie zakończyło się rezultatem 6:3 na korzyść SM Texland.

Kapitan T&D Prawko - Daniel Czechowski, podsumował spotkanie rewanżowe z SM Texland:

Czytany 787 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 maj 2019 08:43