poniedziałek, 13 maj 2019 05:31

Lider ponownie triumfuje - skrót 5. kolejki II ligi Wyróżniony

Napisane przez Mateusz

Przerwa w rozgrywkach w naszej lidze spowodowała, że niektóre ekipy jeszcze chyba nie do końca wróciły myślami na boiska. Kolejne zwycięstwo Orlika, sromotna porażka Show Team, walka o trzy punkty do ostatnich minut! To i wiele więcej znajdziecie w dzisiejszej relacji z 5. kolejki II Ligi Bobra na boisku w Ostrówku. Zapraszamy!

BadBoys Ostrówek - Show Team

Godzina 9:00, a my po majowej przerwie rozpoczynamy rozgrywki na orliku w Ostrówku! Mecz otwarcia 5. kolejki to spotkanie pomiędzy gospodarzem naszego boiska, drużyną BadBoys Ostrówek, a ekipą Show Team. Niestety, chyba ta przerwa zaszkodziła drużynie Show, ponieważ mecz skończył się niestety sromotną porażką 8:0. Zawodziły filary drużyny swoją nieskutecznością, straty w środku pola. Dziś na ekipę BadBoys nie było mocnych! Taką grę chcemy oglądać. Piękne rozegranie piłki w środku pola i szanowanie jej udowodniły, że Panowie z Ostrówka jeszcze powalczą w tej edycji ligi o pudło! Do TOP 6 tym razem trafia Michał Szczapa, który notuje w dzisiejszym meczu dwa trafienia dla swojej drużyny, ale również wiele akcji, które kończyły się bramką przechodziły właśnie przez Michała. Brawo!

OSAS - Orlik Zabrodzie

Godzina 10:00, rozpoczynamy drugie niedzielne spotkanie, a w nim nasz lider Orlik Zabrodzie podejmuje ekipę OSAS! Panowie z Zabrodzia po raz kolejny notują gładką wygraną na swoim koncie. Drużyna OSAS niestety również tym razem poniosła dość dotkliwą porażkę wynikiem 3:7. Na boisku widać, że OSAS jest jeszcze młodą ekipą, która jeszcze sporo musi w swojej drużynie poukładać, a Orlik Zabrodzie jak to oni - nie zawiedli. Wszystkie akcje, które tylko się nadarzyły w okolicach pola karnego przeciwnika wykorzystywali celnym strzałem. Brawa dla Mariusza Świata, który po raz kolejny przykłady lwią część do zwycięstwa drużyny. Może Mariusz nie jest napastnikiem i nie jest od tego w drużynie by wykańczać akcje, ale widać, że to właśnie on, dzięki swojej mądrej grze od obrony buduje sytuacje bramkowe dla drużyny. Gratulujemy i zapraszamy do TOP 6 Mariusz!

Iskra Jasienica - Krzywica

Kolejne spotkanie 5. kolejki to mecz pomiędzy Iskrą, a Krzywicą. Niestety, po wynikach w tym sezonie widać, że Iskra zbyt wiele nie wywalczy. Liczne kontuzje i braki w kadrze powodują, że po raz kolejny ekipa z Jasienicy przegrywa i to dość sporym wynikiem 1:7. Oglądając mecze Krzywicy można powoli zacząć wnioskować, że to właśnie oni, mogą utrudnić życie naszemu aktualnemu liderowi i powalczyć o wyjście z II ligi na pierwszym miejscu. Drużyna wkracza na właściwe tory jeśli chodzi o grę. Składne akcje, mocna postawa zawodników z przodu powoduje to, że Krzywica dość gładko pokonuje Iskrę w dzisiejszym meczu. Pamiętajmy jednak, że poważne spotkania są jeszcze przed chłopakami, a jak już wiele razy nauczyły nas nasze boiska do póki piłka w grze wszystko może się zdarzyć! W dzisiejszym meczu na wyróżnienie zasługuje Patryk Cackowski. Dwie bramki, dwie asysty. Liczne przejęcia w środku pola przyczyniają się do tego, że to właśnie Patryk trafia do aktualnego zestawienia TOP 6 naszej ligi. Gratulujemy! Gdyby jeszcze tak Patryk mniej mówił na boisku… ;)

StoGram Fc - Fc Ultimatum Wyszków

Wybiła godzina 12 na Orliku w Ostrówku, a my rozpoczynamy małe derby Wyszkowa! StoGram FC kontra FC Ultimatum Wyszków! Wynik spotkania 3:4 dla Ultimatum. Co to był za mecz, pełen emocji i zwrotów akcji. Pierwsza połowa pod dyktando StoGram, druga zwrot akcji i piłkę przejmuje Ultimatum. Chłopaki jak zwykle swój mecz musieli rozstrzygnąć w ostatnich 3 minutach meczu. To już chyba jest klasyka na spotkaniach Ultimatum. Ogromne brawa za bramkę tej kolejki dla Dawida Nasiadko, gdzie Dawid praktycznie spod swojego pola karnego, mocnym wybiciem przelobował bramkarza ekipy StoGram FC. Wszystko możesz zobaczyć… Piękną bramkę, fantastyczne parady bramkarskie, sportowe samochody. Takie rzeczy tylko na meczach Ultimatum! Ale Dawida bez koszulki już nie odzobaczycz… Ultimatum, gratulujemy i zapraszamy braci Nasiadko do TOP 6 tej kolejki!

Coco Jambo Tłuszcz - The Naturat

Piąte, a zarazem ostatnie spotkanie kolejki na boisku w Ostrówku to mecz pomiędzy drużyną Coco Jambo, a The Naturat. Mecz naprawdę wyrównany. Wiele akcji po jednej jak i po drugiej stronie boiska, częsta gra na granicy faulu dała nam końcowy rezultat 7:6 dla The Naturatu. Chłopaki po ostatnim niechlubnym meczu pochowali niezdrowe emocje i wyszli na boisko z nastawieniem, żeby udowodnić, żeby jeszcze ich nie przekreślać. Coco Jambo niestety przez brak rozegrania piłki oraz w pewnym momencie dość nerwową atmosferę notuje na swoim koncie porażkę, choć w końcówce drugiej połowy chłopaki byli naprawdę blisko by zremisować swoje spotkania, być może nawet powalczyć o 3 punkty. Zabrakło niewiele. Brawa dla Szymona Baranowskiego z ekipy The Naturat. W dzisiejszym spotkaniu Szymon notuje na swoim koncie 3 trafienia, pierwsze z nich już w 1. minucie spotkania, przez co ewidentnie zmobilizował swoją drużynę do zwycięstwa. Świetna postawa w dzisiejszym spotkaniu sprawia, że to właśnie Szymon trafia jako ostatni do TOP 6.

Czytany 782 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 maj 2019 08:42