Chęć zwycięstwa królowała w Ekstraklasie - skrót 7. kolejki Wyróżniony

Napisane przez Radek

W tej kolejce Ekstraklasy odbyły się dwa spotkania, w tym bezpośredni pojedynek o utrzymanie pomiędzy Team Hangover i T&D Prawko. Zapraszamy na relację!

RUBEN - Fc Spectare

Niedzielne spotkanie rozpoczął mecz drużyn RUBEN oraz Fc Spectare. Faworytem  tego spotkania była drużyna RUBEN  i widać to było w pierwszej połowie, gdyż ich zawodnicy od początku atakowali bramkę przeciwnika. Zawodnicy RUBEN przeprowadzili w pierwszej części gry wiele ofensywnych akcji czego efektem było to, że do przerwy prowadzili 4:0.
W drugiej części gry bardzo ambitnie zagrała drużyna Fc Spectare, wykorzystywała stwarzane przez siebie sytuacje i tym samym nawiązała walkę z drużyną Ruben, która jednak wygrała to spotkanie wynikiem 5:4.

Team Hangover - T&D Prawko

Drugie i zarazem ostatnie tego dnia spotkanie Ekstraklasy Ligi Bobra rozgrywały przeciwko sobie drużyny walczące o 4 miejsce na koniec sezonu, czyli Team Hangover oraz T&D Prawko. Jak przystało na mecz o utrzymanie w Ekstraklasie obydwa zespoły od początku spotkania grały z dużym zaangażowaniem i ambicją, co doskonale pokazywało o jaką stawkę rozgrywany był ten mecz. W pierwszej części skuteczniejsza okazała się drużyna Team Hangover i do przerwy prowadzili rezultatem 4:1. W drugiej odsłonie spotkania Team Hangover nadal grał ofensywnie i podwyższał swoje prowadzenie w tym meczu. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Team Hangover wynikiem 8:2.

Przed kamerą Maciek Gałązka z Team Hangover. Jak ocenia spotkanie z T&D Prawko?

Czytany 645 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 czerwiec 2019 09:16