Jesteś tutaj:HOME>XV Edycja Ligi Bobra>Relacje 2 ligi>Ostatnia prosta! - skrót 8. kolejki II ligi

Ostatnia prosta! - skrót 8. kolejki II ligi Wyróżniony

04 czerwiec 2019 Relacje 2 ligi 383 odsłon

To już przedostatnia relacja z poczynań ekip z II Ligi Bobra na Orliku w Ostrówku. Grad bramek, brak skuteczności bramkarzy i walka do ostatniego gwizdka! To i wiele innych możecie przeczytać w dzisiejszej relacji z 8. kolejki II Ligi Bobra. Zapraszamy!


Fc Ultimatum Wyszków - Show Team

Przedostatnia niedziela naszych rozgrywek rozpoczęła się rywalizacją drużyn FC Ultimatum Wyszków i Show Team. Spotkanie bardzo wyrównane pod względem gry w polu. Dużo lepiej skalibrowane celowniki zawodników z Wyszkowa dało im zwycięstwo 6:4. Hattricka w tym spotkaniu notuje na swoim koncie Szymon Gałązka. To właśnie Szymon przykłada dużą cegłę do budowy zwycięstwa swojej drużyny. Mądre rozgrywanie w środku pola oraz idealne wyczucie czasu pod względem kontry na bramkę przeciwnika pozwalają Szymonowi dopisać do swojego konta 3 trafienia, a Ultimatum do swojego dorobku 3 punkty. Niestety, po sobotniej porażce z Coco Jambo te punkty umacniają jedynie drużynę z Wyszkowa na 2. miejscu w tabeli. Mimo wszystko gratulujemy chłopakom z Wyszkowa udanego meczu oraz kolejnych trzech punktów na koncie, a Szymona witamy w TOP 6 tej kolejki!

Krzywica - BadBoys Ostrówek

Drugi mecz niedzielnego poranka to spotkanie Krzywicy i gospodarza naszego orlika Bad Boys Ostrówek. Niestety nie był to weekend ekipy z Krzywicy. Najpierw po bardzo wyrównanym meczu z drużyną Osiedla Błotna Wołomin, który niestety Krzywica przegrała w ostatnich minutach nadszedł czas na kolejną porażkę. Tym razem z Bad Boysami wynikiem 3:9. Mecz zdecydowanie pod dyktando Bad Boysów. Panowie pokazują ponownie klasę rozgrywkową i widać, że lata wspólnej gry nie idą na marne. Dwójka napastników ekipy z Ostrówka - Andrzej Sulewski i Radosław Stańczak - notuje na swoim koncie hattricka. To był dzień zawodników z Ostrówka. Piłka chodziła jak po sznurku, obrona mogła tylko patrzeć na to, jak chłopaki rozgrywają piłkę między sobą. Chodzą słuchy, że jeden z obrońców do tej pory został na orliku w Ostrówku i koledzy z drużyny próbują go wyciągnąć z murawy po tym jak jeden z Bad Boysów wkręcił go w murawę! Brawo Panowie za postawę w tym meczu!

Coco Jambo Tłuszcz - Iskra Jasienica

Iskra Jasienica nie stawiła się na spotkanie po raz drugi z rzędu w tym sezonie. Coco Jambo Tłuszcz wygrywa spotkanie walkowerem.

Osiedle Błotna Wołomin - StoGram Fc

Czwarte spotkanie 8. kolejki to rywalizacja Osiedla Błotna Wołomin i StoGram FC. Pomimo wąskiej kadry na tym meczu drużyna z Wołomina pewnie wygrywa spotkanie wynikiem 7:2. Panowie dalej walczą o poprawienie swoich wyników w tabeli i kto wie, może gdyby nie te kilka potknięć na starcie ligi chłopaki z Wołomina dziś walczyliby o tytuł mistrza z ekipą z Zabrodzia? Po raz kolejny popis umiejętności Piotra Paćkowskiego i Marcina Radomskiego daje drużynie Osiedla znakomity wynik. Paćka pięknie rozgrywał w środku pola. Wraz z Marcinem Panowie pociągnęli swoją drużynę do zwycięstwa. Piotrek w tym meczu notuje na swoim koncie 4 bramki i 2 asysty! To właśnie on był kluczowym zawodnikiem w tym dniu dla swojej drużyny. Panowie ze StoGram mimo szerokiej kadry nie mogli znaleźć drogi do bramki swojego rywala i dopiero w ostatnich dwóch minutach meczu Mateusz Smyk notuje 2 bramki na koncie strzałami spod swojego pola karnego. Brawo Panowie za rywalizację!

The Naturat - OSAS

Ostatnie spotkanie tego dnia to rywalizacja drużyn The Naturat i OSAS. Spotkanie bardzo wyrównane. Dwie młode drużyny żądne punktów stanęły naprzeciw siebie, to musiało się skończyć takim wynikiem! Mecz wyrównany, oparty w dużej mierze na kontratakach. Niestety w tym spotkaniu bramkarz jednej jak i drugiej drużyny raził swoją nieskutecznością. Wynik końcowy 7:7 zasłużony dla obydwu zespołów. Panowie gratulujemy rywalizacji do końca, a zawodnikiem tego meczu zostaje Bartosz Przyszewski. To właśnie za sprawą Bartka w pierwszej połowie The Naturat wstało z kolan i z wyniku 4:0 zrobiło się 4:3, ponieważ to właśnie Bartek notuje na swoim koncie hattricka i tymi trafieniami buduje wiarę w zespole i zagrzewa ich do walki! Brawo Bartek!

 

Sponsor tytularny

Sponsorzy

Partnerzy

Sponsorswall - a AGMedia.de Extension

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok