wtorek, 04 czerwiec 2019 06:00

Nadchodzi czas ostatecznych rozstrzygnięć - relacje z 8. kolejki I ligi Wyróżniony

Napisane przez Radek

Za nami przedostatnia kolejka 1 ligi! Emocje są coraz większe. Po 8 kolejce znamy już Mistrza I ligi, ale nadal otwarta pozostaje kwestia awansu drugiej z drużyn do Ekstraklasy. Niemniej ciekawie jest na dole tabeli , gdyż wciąż każda z drużyn ma mniejsze lub większe szanse na utrzymanie. Zachęcamy do przeczytania do relacji!

Autoszyby.com - Młode Wilki

Niedzielną serię gier w przedostatniej kolejce Pierwszej Ligi Bobra rozpoczęło spotkanie Autoszyby.com oraz Młode Wilki. W pierwszej części gry lekką przewagę mieli zawodnicy Autoszyby.com, którzy pomimo braku swojego lidera pokazywali ciekawy futbol. W pierwszej połowie strzelili swojemu rywalowi trzy bramki, jednak Młode Wilki wykazywały się ambitną grą, mieli kilka ciekawych sytuacji, jednak bardzo dobrze dysponowany tego dnia był bramkarz drużyny Autosszyby.com Michał Krawczyk.
W drugiej części spotkania zawodnicy Młodych Wilków próbowali dogonić przeciwnika i prawie im się to udało, gdyż strzelili swojemu przeciwnikowi dwie bramki. Bramkarz Autoszyb do końca spotkania popisywał się efektownymi interwencjami dzięki czemu jego zespół tego dnia mógł cieszyć się ze zwycięstwa.

Tiger Team - NEMEZIS

W następnym spotkaniu zmierzyły się ze sobą zespoły Tiger Team oraz Nemezis. Pomimo braków kadrowych drużyna Nemezis prezentowała podobny poziom do swojego rywala, obydwie drużyny od początku atakowały bramkę przeciwnika jednak to Tiger Team w pierwszej części gry był bardziej skuteczny od swojego rywala i za sprawą Mateusza Wrony wyszedł na prowadzenie w 8 minucie spotkania. Chwilę później na 2-0 podwyższył ten sam zawodnik i gracze Tiger Team mogli mieć ten mecz pod kontrolą, jednak chwilę przed przerwą ich gracz niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki.
W drugiej części gry Nemezis próbował gonić wynik i szybko doprowadzili do remisu. Niewiele brakowało, aby Nemezis wyszedł na prowadzenie, jednak dzięki konsekwentnej grze w obronie Tiger Team nie stracił już tego dnia więcej bramek, a pod koniec spotkania ustalili wynik spotkania na swoją korzyść, wygrywając 3:2.

AGD Marking - RDK Szewnica

Drużyna AGD Marking nie stawiła się na meczu. Wynik 5-0 dla ekipy z Szewnicy.

RKS Równe - Hydro-Styl

W przedostatnim spotkaniu tej kolejki zagrały przeciwko sobie ekipy RKS Równe i Hydro-Styl. Spotkanie zaczęło się bardzo ciekawie, obie drużyny otworzyły się i grały ofensywny futbol. W pierwszych minutach spotkania bramkarze obu drużyn mieli wiele pracy, którą wykonywali bardzo dobrze. W 10 minucie spotkania RKS równe wyszło na prowadzenie, chwilę później podwyższyli wynik. Na chwilę przed przerwą kontaktową bramkę strzelił bardzo dobrze dysponowany Robert Szreiber z Hydro-Styl.
W drugiej połowie spotkania zawodnicy z Równego szybko podwyższyli wynik spotkania strzelając trzy kolejne bramki w przeciągu kilku minut i byli bardzo blisko zwycięstwa, jednak zawodnicy Hydro-Styl zachowali zimną krew i w świetny sposób na 9  minut przed końcem spotkania przegrywali już tylko różnicą jednej bramki, a w samej końcówce spotkania kolejne dwa gole, jak się później okazało zwycięskie strzelił Robert Szreiber. Hydro-Styl wygrał to spotkanie 6:5.

PrefBud Tulewo - WFC

Ostatnie spotkanie tej kolejki na poziomie I ligi zagrały PrefBud Tulewo oraz WFC. Mecz ten zapowiadał się bardzo interesująco, gdyż było to spotkanie na szczycie tabeli. Od początku meczu nie brakowało ambitnej gry z obu stron. Każda z drużyn za wszelką cenę chciałą wygrać to spotkanie, ale w 6 minucie spotkania za sprawą Adriana Jachacy Tulewo wyszło na prowadzenie. Bramka ta zapewne pomogła drużynie, która bardzo dobrze tego dnia grała z kontry. Do przerwy Tulewo prowadziło różnicą 2-0.
W drugiej połowie gracze WFC bardzo ambitnie starali się dogonić rywala i byli blisko, strzelili kontaktową bramkę. Chwilę później ich rywal podwyższył swoje prowadzenie za sprawą wykorzystanego rzutu karnego. W 37 minucie gry kapitalną bramkę strzelił Adrian Jachacy strzelając z dystansu w samo okienko bramki przeciwnika. WFC próbowało dogonić rywala, jednak tego dnia Tulewo grało nie tylko efektownie w ofensywie, ale i w defensywie świetnie sobie radzili co zaprocentowało zwycięstwem Tulewa rezultatem 4:2.

Czytany 1148 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 04 czerwiec 2019 09:09