wtorek, 11 czerwiec 2019 07:47

Pewne zwycięstwo Mistrza! - skrót 9. kolejki ESA Wyróżniony

Napisane przez Mateusz

Ostatnie pojedynki na boisku Ekstraklasy! Pewne zwycięstwa Mistrza oraz Wicemistrza 15. edycji Ligi Bobra. Zapraszamy na relację z ostatniej kolejki Ekstraklasy Ligi Bobra!

Fc Spectare - Team Hangover

Walkower, drużyna FC Spectare nie stawiła się na spotkanie z drużyną Team Hangover.

SM Texland - RUBEN

Spotkanie pełne emocji. Wiele cierpkich słów padało na boisku podczas meczu, który sędzia niestety musiał karać minutami oraz kartkami. W tym meczu wygrała ekipa, która zajęła się grą nie dyskusją z sędzią. Pewny mecz ekipy SM Texland. Panowie wygrali pierwszą połówkę pewnym wynikiem 4-0.
Druga połowa to przebudzenie RUBEN’a lecz niestety nie wystarczyło to do wygrania spotkania. Panowie rozumiemy, że walka toczy się o tytuł Mistrza Ekstraklasy, lecz pamiętajcie, nie wpiszecie sobie tego osiągnięcia do CV, nikt was nie będzie palcem wytykał, że jesteście mistrzem. Dla nas ważniejszy jest szacunek do drugiej osoby, do przeciwnika. Na mecze pełne pozytywnych emocji chcą przychodzić kibice. Kibica nie interesują krzyki, przekleństwa i teatrzyki. Kibic chce gry i bramek! Zapamiętajcie na przyszłość.

Fc Klonowe Liście - T&D Prawko

Ostatnie spotkanie tej niedzieli to mecz naszego Mistrza FC Klonowe Liście oraz ekipy T&D Prawko. Kolejne pewne zwycięstwo drużyny Klonowych. Widać, że chłopaki zdobyli tego mistrza zasłużenie. Gra, postawa na boisku podczas meczu jak i po meczu godne podziwu. Klonowe Liście powinny być przykładem dla pozostałych drużyn jak grać, by wygrywać! Liczy się gra nie krzyki i płacz o faul. Wynik w tym spotkaniu 7-5. Kolejne bardzo dobre zawody Łukasza Bogusiewicza. To właśnie Łukasz w tym dniu pociągnął swoją ekipę do zwycięstwa! Ogromne brawa za ten sezon Panowie! Ten tytuł wam się po prostu należał!

Czytany 857 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 11 czerwiec 2019 07:51