wtorek, 11 czerwiec 2019 07:52

Kto Mistrzem jest? Orlik, Orlik, Orlik! - skrót 9. kolejki II ligi Wyróżniony

Napisane przez Mateusz

Ta ostatnia niedziela… Kolejny dzień pełen bramek! Rywalizacja o punkty i statystyki indywidualne. Pojedynek o Króla Strzelców, walka o trzecie miejsce! To i wiele innych starć dostarczyła nam ostatnia niedziela rozgrywek w 15. edycji Ligi Bobra. Zapraszamy na relację!

BadBoys Ostrówek - The Naturat

Godzina 9:00, a my oficjalnie zaczynamy już ostatnią kolejkę 15. sezonu naszej Ligi Bobra! Mecz otwarcia to pojedynek Bad Boys Ostrówek i drużyny The Naturat. Pierwsza połowa spotkania była dość zaskakująca. Drużyna Bad Boys w dość okrojonym składzie do przerwy przegrywała 1:2. Chłopaki z The Naturat skutecznie grali z kontry i właśnie ta taktyka pozwoliła im zejść na przerwę z zaliczką jednej bramki.
Druga połowa odwróciła mecz zupełnie. Niestety widać było jak z minuty na minutę Bad Boys’i przejmują kontrolę nad grą. Składne akcje w środku pola oraz dobra zmiana z przodu pola pozwoliła chłopakom szybko wyrównać, by następnie doprowadzić tym stylem gry do zwycięstwa! Zawodnikiem meczu zostaje Mateusz Woźniak, który ustrzelił dwie bramki dla Ostrówka oraz dzięki jego dwóm asystom piłka znalazła drogę do bramki! Gratulujemy Bad Boys’om walki do końca która pozwoliła im w tej edycji zdobyć Wicelidera. Brawo Panowie! The Naturat w tej edycji zajmuje 9. miejsce w tabeli. Panowie dzięki za grę i do zobaczenia w następnej edycji!

Show Team - Krzywica

Drugie spotkanie niedzielnego poranka to mecz Show Team - Krzywica. Spotkanie zdecydowanie pod dyktando drużyny z Krzywicy. Składna gra w środku pola, kolejny bardzo dobry mecz na bramce Dawida i skuteczność Eryka dały chłopakom pewne zwycięstwo. Niestety widać było w ekipie Show Team nastawienie na grę pod Przemka, który walczył do końca o króla strzelców, lecz niestety nie do końca ta taktyka była skuteczna. Wynik końcowy 4:1 dla Krzywicy. Gorące brawa za postawę Eryka Ludwiniaka oraz Dawida Tlagi, którzy doprowadzili swój zespół do zwycięstwa! Krzywica w tej edycji melduje się na 5. miejscu, zaś Show Team zajmuje w końcowym zestawieniu 7. miejsce. Brawo Panowie i widzimy się w kolejnej edycji!

OSAS - Osiedle Błotna Wołomin

Trzeci pojedynek to spotkanie Osiedle Błotna Wołomin oraz OSAS. Ten mecz można określić tylko w jeden sposób. Dominacja Wołomina! Dzień Paćki! Wszystko grało jak należy. Wiele składnych akcji, doskonałe podania oraz praktycznie stuprocentowa skuteczność Piotra Paćkowskiego doprowadziła do wyniku końcowego 17-6 dla drużyny z Osiedla Błotna. Na ten mecz brakuje słów, określenie destrukcja pasuje idealnie! Brawo Panowie za wynik oraz za walkę do końca rozgrywek. Wołomin zajmuje 4. miejsce gdzie zabrakło niewiele by wskoczyć na pudło. OSAS na koniec rozgrywek melduje się na 10. miejscu. Gratulacje za ten sezon i do zobaczenia na jesieni!

Orlik Zabrodzie - Fc Ultimatum Wyszków

Mecz w samo południe to derby w naszej lidze! Pojedynek ekip z powiatu Wyszkowskiego! Orlik Zabrodzie zmierzyło się z FC Ultimatum Wyszków. Spotkanie na najwyższym poziomie! Wyrównane pojedynki obu ekip niestety nie przyniosły nam oficjalnego rozstrzygnięcia, kto rządzi w Wyszkowie! Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2. Orlik tym akcentem kończy ligę na 1. miejscu i oficjalnie zostaje Mistrzem 15. edycji II Ligi Bobra nie odnotowując żadnej porażki na swoim koncie! Ogromne gratulacje dla chłopaków z Zabrodzia za postawę w tej edycji. Weszli do naszych rozgrywek i narobili hałasu! Takich drużyn właśnie chcemy w naszej lidze. FC Ultimatum Wyszków kończy swoje poczynania na 3. miejscu. Kilka wpadek w ostatnich kolejkach spowodowały, że chłopaki stracili szansę na walkę o mistrza oraz niestety spadli na ostatni podest. Miejmy nadzieję, że w następnej edycji starczy sił do końca.
Gratulacje Panowie za ten sezon, a Zabrodzie już oficjalnie może rozpocząć treningi jako drużyna I Ligi! Brawo!

StoGram Fc - Coco Jambo Tłuszcz

Ostatnie spotkanie tej edycji to rywalizacja drużyn StoGram FC oraz Coco Jambo Tłuszcz. I tu nie brakowało emocji. Kolejny raz swój mecz rozgrywa Damian Zaręba i notuje na swoim koncie 6 bramek! Damian dzięki swojej postawie w ostatnich kolejkach został Królem Strzelców II Ligi. Gratulacje Damian za postawę w tych spotkaniach oraz za zdobycie upragnionego tytułu! Między innymi dzięki postawie Damiana Kokosy wygrywają to spotkanie wynikiem 11-4, a w końcowym zestawieniu plasują się na pozycji numer 6. w końcowej tabeli tej edycji ligi. StoGram zaliczyło dość dobry debiut. Niestety poraz kolejny zadecydowały mecze, gdzie niestety Panowie grali w ograniczonym składzie. Koniec końców zajmują miejsce 8. w tej edycji Ligi Bobra. Miejmy nadzieję, że przerwa wakacyjna pozwoli obu ekipom potrenować oraz przeprowadzić może jakieś drobne zmiany w składzie, by dzięki temu w następnej edycji bić się o czoło tabeli. Panowie, gratulacje za rezultaty w tej edycji! Damian, ogromne brawa za zdobycie tytułu indywidualnego!

Tym meczem zakończyliśmy rozgrywki w 15. edycji II ligi. Wielkie dzięki Panowie za grę w tej edycji, postawę na meczach oraz po meczach. To dzięki Wam my oraz kibice mieliśmy naprawdę gorące niedzielne poranki! Jeszcze raz wielkie dzięki i widzimy się w następnej edycji.