Jesteś tutaj:HOME>XV Edycja Ligi Bobra>IT4Polska Puchar Ligi Bobra

IT4Polska Puchar Ligi Bobra

15 czerwiec 2019 XV Edycja Ligi Bobra 430 odsłon

W ten upalny weekend 15-16 czerwca na boiskach w Tłuszczu i Zabrodziu zagramy ostatni raz w tej części roku. 15 Edycja, która jest rekordowa dobiega końca. Ekipy odbiorą nagrody w Wyszkowie na zakończeniu (15 czerwca, godz: 19:30 KLUB Mozi) oraz w Tłuszczu podczas fazy finałowej Pucharu Ligi Bobra - 16 czerwca, godz: 17:00-17:40. 

Poniżej prezentacja pucharowych grup i rozpiska godzinowa.

Grupy IT4Polska Pucharu Ligi

Rozpiska godzinowa:

Terminarz grupy A – Orlik Tłuszcz

 

9:00

LSFC

PrefBud Tulewo

9:10

OSAS

AGD Marking

9:20

PrefBud Tulewo

AGD Marking

9:30

OSAS

PrefBud Tulewo

9:40

AGD Marking

LSFC

9:50

LSFC

OSAS

Terminarz grupy B – Orlik Tłuszcz

 

10:00

Fc Spectare

Coco Jambo Tłuszcz

10:10

PBS w Wyszkowie

The Naturat

10:20

Coco Jambo Tłuszcz

The Naturat

10:30

PBS w Wyszkowie

Coco Jambo Tłuszcz

10:40

The Naturat

Fc Spectare

10:50

Fc Spectare

PBS w Wyszkowie

Terminarz grupy C – Orlik Tłuszcz

 

11:00

Team Hangover

WFC

11:10

Fc Wyszków

Tiger Team

11:20

WFC

Tiger Team

11:30

FC Wyszków

WFC

11:40

Tiger Team

Team Hangover

11:50

Team Hangover

Fc Wyszków

11:00

Team Hangover

WFC

11:10

Fc Wyszków

Tiger Team

11:20

WFC

Tiger Team

11:30

FC Wyszków

WFC

 Terminarz grupy D – Orlik Tłuszcz

 

12:00

T&D Prawko

BadBoys Ostrówek

12:10

Pomel Wyszków

Krzywica

12:20

BadBoys Ostrówek

Krzywica

12:30

Pomel Wyszków

BadBoys Ostrówek

12:40

Krzywica

T&D Prawko

12:50

T&D Prawko

Pomel Wyszków

 Terminarz grupy E – Orlik w Zabrodziu

 

9:00

Autoszyby.com

Show Team

9:10

RUBEN

Show Team

9:20

RUBEN

Autoszyby.com

Terminarz grupy F – Orlik w Zabrodziu

 

9:30

SM Texland

Iskra Jasienica

9:40

RKS Równe

Fc Ultimatum Wyszków

9:50

Iskra Jasienica

Fc Ultimatum Wyszków

10:10

RKS Równe

Iskra Jasienica

10:20

Fc Ultimatum Wyszków

SM Texland

10:30

SM Texland

RKS Równe

Terminarz grupy G – Orlik w Zabrodziu

 

10:40

Joker Team

StoGram Fc

10:50

RDK Szewnica

Młode Wilki

11:10

RDK Szewnica

StoGram Fc

11:20

StoGram Fc

Młode Wilki

11:30

Młode Wilki

Joker Team

11:40

Joker Team

RDK Szewnica

 Terminarz grupy H – Orlik w Zabrodziu

 

11:50

Pascal Fc Widelec

Osiedle Błotna Wołomin

12:00

NEMEZIS

Orlik Zabrodzie

12:10

Orlik Zabrodzie

Osiedle Błotna Wołomin

12:20

NEMEZIS

Osiedle Błotna Wołomin

12:30

Orlik Zabrodzie

Pascal Fc Widelec

12:40

Pascal Fc Widelec

NEMEZIS

 Rozkład jazdy na dzień 16 czerwca - boisko w Tłuszczu.

Orientacyjne godziny it5polska puchar ligi bobra dzien 2

Kamil Laskowski

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej w tej kategorii: Statystyki 15 Edycji Ligi Bobra »
Zaloguj się, by skomentować
 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok