Poniżej prezentacja pucharowych grup i rozpiska godzinowa.
Rozpiska godzinowa:
Terminarz grupy A – Orlik Tłuszcz
|
||
9:00 |
LSFC |
PrefBud Tulewo |
9:10 |
OSAS |
AGD Marking |
9:20 |
PrefBud Tulewo |
AGD Marking |
9:30 |
OSAS |
PrefBud Tulewo |
9:40 |
AGD Marking |
LSFC |
9:50 |
LSFC |
OSAS |
Terminarz grupy B – Orlik Tłuszcz
|
||
10:00 |
Fc Spectare |
Coco Jambo Tłuszcz |
10:10 |
PBS w Wyszkowie |
The Naturat |
10:20 |
Coco Jambo Tłuszcz |
The Naturat |
10:30 |
PBS w Wyszkowie |
Coco Jambo Tłuszcz |
10:40 |
The Naturat |
Fc Spectare |
10:50 |
Fc Spectare |
PBS w Wyszkowie |
Terminarz grupy C – Orlik Tłuszcz
|
||
11:00 |
Team Hangover |
WFC |
11:10 |
Fc Wyszków |
Tiger Team |
11:20 |
WFC |
Tiger Team |
11:30 |
FC Wyszków |
WFC |
11:40 |
Tiger Team |
Team Hangover |
11:50 |
Team Hangover |
Fc Wyszków |
11:00 |
Team Hangover |
WFC |
11:10 |
Fc Wyszków |
Tiger Team |
11:20 |
WFC |
Tiger Team |
11:30 |
FC Wyszków |
WFC |
Terminarz grupy D – Orlik Tłuszcz
|
||
12:00 |
T&D Prawko |
BadBoys Ostrówek |
12:10 |
Pomel Wyszków |
Krzywica |
12:20 |
BadBoys Ostrówek |
Krzywica |
12:30 |
Pomel Wyszków |
BadBoys Ostrówek |
12:40 |
Krzywica |
T&D Prawko |
12:50 |
T&D Prawko |
Pomel Wyszków |
Terminarz grupy E – Orlik w Zabrodziu
|
||
9:00 |
Autoszyby.com |
Show Team |
9:10 |
RUBEN |
Show Team |
9:20 |
RUBEN |
Autoszyby.com |
Terminarz grupy F – Orlik w Zabrodziu
|
||
9:30 |
SM Texland |
Iskra Jasienica |
9:40 |
RKS Równe |
Fc Ultimatum Wyszków |
9:50 |
Iskra Jasienica |
Fc Ultimatum Wyszków |
10:10 |
RKS Równe |
Iskra Jasienica |
10:20 |
Fc Ultimatum Wyszków |
SM Texland |
10:30 |
SM Texland |
RKS Równe |
Terminarz grupy G – Orlik w Zabrodziu
|
||
10:40 |
Joker Team |
StoGram Fc |
10:50 |
RDK Szewnica |
Młode Wilki |
11:10 |
RDK Szewnica |
StoGram Fc |
11:20 |
StoGram Fc |
Młode Wilki |
11:30 |
Młode Wilki |
Joker Team |
11:40 |
Joker Team |
RDK Szewnica |
Terminarz grupy H – Orlik w Zabrodziu
|
||
11:50 |
Pascal Fc Widelec |
Osiedle Błotna Wołomin |
12:00 |
NEMEZIS |
Orlik Zabrodzie |
12:10 |
Orlik Zabrodzie |
Osiedle Błotna Wołomin |
12:20 |
NEMEZIS |
Osiedle Błotna Wołomin |
12:30 |
Orlik Zabrodzie |
Pascal Fc Widelec |
12:40 |
Pascal Fc Widelec |
NEMEZIS |