wtorek, 01 październik 2019 06:29

Wygrywa ten, który potrafi wykorzystać słabości przeciwnika Wyróżniony

Napisane przez Mateusz

2. kolejka II ligi to zbiór błędów drużyn. Wygrał ten, który popełnił tych błędów mniej, bądź skutecznie je wykorzystał. Zapraszamy wszystkich kibiców oraz zawodników na skrót niedzielnych spotkań!

StoGram Fc vs Fc Ultimatum Wyszków

Niedzielne południe, a my zaczynamy z 2. kolejką 16 edycji Ligi Bobra. Na boisku meldują się dwie ekipy pochodzące z Wyszkowa. StoGram FC oraz FC Ultimatum Wyszków. Panowie mierzyli się ze sobą już w poprzedniej edycji naszych rozgrywek, więc znają się nawzajem z boiska. Tego dnia zdecydowanie przeważali chłopaki z Ultimatum. Głównie za sprawą dobrej dyspozycji swoich napastników Kamila Szulęckiego, Piotra Gołębiewskiego oraz Mateusza Piechocińskiego. Każdy z nich zanotował na swoim koncie po trafieniu na bramkę przeciwnika w pierwszej jak i drugiej połowie spotkania. Chłopaki ze StoGram nie odpuszczali i próbowali walczyć do końca, lecz niestety, ten dzień zdecydowanie należał do ekipy Ultimatum. Szeroka ławka oraz wzmocnienia w składzie przyniosły im dość wysokie zwycięstwo wynikiem 9:3 i 3 oczka w tabeli. Panowie gratulujemy wyników!

Joga Bonito vs Handyman Elewacje

Drugie spotkanie tego dnia to mecz pomiędzy drużynami Joga Bonito, a Handyman Elewacje. Mecz nie należał niestety do górnolotnych pojedynków. Wiele błędów indywidualnych w środku pola, niecelne podania czy też błędnie wykonywane auty przełożyły się na wynik spotkania. Jednym słowem, wygrał ten, który mniej się mylił. Handyman pokonuje ekipę Joga Bonito wynikiem 2:1. Trzymamy za was kciuki Panowie, trzeba zwiększyć ilość treningów i wyniki z czasem same przyjdą.

The Naturat vs FC Gumisie

Kolejne spotkanie tego dnia to mecz ekip The Naturat oraz FC Gumisie. The Naturat dał się już poznać w poprzedniej edycji, za to ekipa Gumisie to nowa drużyna w naszej lidze i widać, że Panowie z piłką mają nie od dziś do czynienia. Pewne zwycięstwo nad The Naturatem wynikiem 5:0. Chłopakom zdarzało się kilka błędów w środku pola oraz strat, ale mimo wszystko dopisują do swojego konta trzy oczka. The Naturat walczy dalej z problemami kadrowymi. Braki na praktycznie na każdej pozycji przekładają się na wyniki. Mamy nadzieję Panowie, że zwiększycie ilość treningów i takie wyniki się już nie powtórzą. Powodzenia.

Iskra Jasienica vs Tiger Team

Czwarte spotkanie 2. kolejki to mecz Iskra Jasienica - Tiger Team. W tym momencie kibice, którzy przybyli na ten mecz doznali szoku. Iskra wygrywa mecz wynikiem 5:0! Pierwsza połowa spotkania nie zapowiadała nam wielkiego widowiska. Ogrom błędów po obu stronach boiska nie zapowiadał tak wielkiego wydarzenia jak zwycięstwo Iskry. Druga połowa to bojowe nastawienie zawodników Iskry, którzy skutecznie wykorzystywali błędy zawodników Tiger Team. Robert Migdalski, który z powodu urazu w pierwszej połowie musiał odpocząć chwilę na ławce oraz po zażyciu całej puszki ligowego zamrażacza wraca na boisko w drugiej połowie i to on rozwiązuje worek z bramkami dla Iskry. Dwa trafienia w przeciągu dwóch minut motywują kolegów do walki w tym spotkaniu i głównie za sprawą Roberta Iskra dopisuje na swoje konto trzy punkty. Brawo Panowie! Oby to nie był wybryk w waszym wykonaniu i takie wyniki powtarzały się w przyszłości. Powodzenia!

Black Dragons Team vs Dream Team

Ostatnie spotkanie tej kolejki II Ligi to mecz Black Dragons Team - Dream Team. Mecz pewnie wygrany przez ekipę smoków wynikiem 4:1. Przez całe spotkanie dało się zauważyć różnicę klas zawodników. Młode smoki grające szybką i finezyjną piłkę pewnie kontrolowały mecz. Doskonała dyspozycja bramkarska Patryka Sadurka oraz pewna gra w obronie Sergiusza Modzelewskiego ze świetnym podłączaniem się do akcji z przodu dała chłopakom trzy punkty. Śmiało można nazwać to spotkanie meczem kolejki II Ligi. Mecz z gatunku przyjemnych dla oka, pełny świetnych akcji oraz bardzo pogodnego nastawienia. Takie pojedynki chcemy oglądać. Black Dragons, trzymamy kciuki za was w drodze o mistrza, a Panowie z Tiger Team poprawią grę w środku pola i skuteczność wykończenia i wyniki na pewno pójdą w górę. Powodzenia!

{gallery rows=10 cols=6 preview_width=300 preview_height=300 lightbox="boxplus/light" rotator_links=0}https://api.flickr.com/services/rest/?api_key=2db2d03b55615f03c566718d9535320f&photoset_id=72157686681496800&user_id=158707958@N06{/gallery}

Czytany 811 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 03 październik 2019 20:03