wtorek, 01 październik 2019 06:34

Wyrównana walka na najwyższym poziomie!

Napisane przez Mateusz

Liga Bobra z edycji na edycję staje się coraz bardziej potężna, ale to co aktualnie dzieje się w w najwyższej klasie rozgrywkowej ociera się już o szczyt jakości rozgrywek! Wszystkich nieobecnych na meczach kibiców zapraszamy na skrót z 2. kolejki ESA. Kibicu. Żałuj, że Cię nie było!

T&D Prawko vs Team Hangover

Mecz otwarcia 2. kolejki ESA to pojedynek T&D Prawko - Team Hangover. Pierwsza połowa spotkania bardzo wyrównana z delikatną przewagą ekipy T&D Prawko. Za sprawą paru błędów ekipy z Team Hangover oraz odrobiny szczęścia Prawko schodzi na przerwę z prowadzeniem 2:1. Druga połowa odwraca się do góry nogami głównie za sprawą zachowania Sebastiana Szymańskiego, który za swoje dyskusje z sędzią otrzymał w końcowym rozrachunku czerwoną kartkę i osłabił swoją drużynę na 10 minut, co skutecznie wykorzystała drużyna Hangover. Chłopaki głównie za sprawą Jakuba Wójcika śrubują wynik spotkania jak tylko mogą i wygrywają z przeciwnikiem 7:2. Czasem warto ugryźć się w język, żeby koledzy mieli szansę jeszcze powalczyć, jeśli Ty nie jesteś w stanie. No cóż, może to jakaś nauczka dla drużyny? Pożyjemy, zobaczymy. Powodzenia w dalszych rozgrywkach dla obu ekip!

FC Klonowe Liście vs PrefBud Tulewo

Drugie spotkanie w lidze ESA to pojedynek utytuowanego mistrza naszej ligi oraz ekipy, która zaciekle chce walczyć o te tytuły. Mecz na bardzo wysokim poziomie. Kibic, który przyszedł na ten mecz nie mógł być zawiedziony jeśli chodzi o jakość widowiska. Obie ekipy walczyły do końca w tym spotkaniu. Składne akcje, dokładne podania, gra kombinacyjna i wiele innych epitetów, które mogą opisywać to spotkanie. Bardzo dobra dyspozycja Patryka Akiera, który w tym dniu odnotowuje hattricka i to dzięki jego trafieniom Klonowe wygrywają to spotkanie wynikiem  5:3. Jakość widowiska, które zaprezentowali nam chłopaki mogą tylko podgrzewać emocje kibica i nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwanie na rewanżowe spotkanie tych drużyn. Panowie, gratulacje za to jaki poziom reprezentujecie i cieszymym się, że mamy takie drużyny w naszej lidze!

WFC vs All Stars Jasienica (dawniej SM Texland)

Ostatnie spotkanie tego dnia to pojedynek WFC - All Stars Jasienica. Widowisko na równie wysokim poziomie co poprzednie spotkanie. Obie ekipy doświadczone i waleczne. Wiele akcji na pograniczu faulu oraz zmienna aura podczas spotkania w końcowym rozrachunku te czynniki dały nam nie lada pojedynek. Zwycięsko tym razem z tego starcia wychodzi ekipa WFC wynikiem 2:1, ale przypominamy, że to All Starsi zeszli na przerwę z korzystnym wynikiem 1:0. Szeroka ławka ekipy WFC, gdzie każda zmiana dokonana przez kapitana drużyny nie obniżała poziomu meczu doprowadziła do zwycięstwa ekipy z Wyszkowa. Podsumowując ten dzień, można dojść do wniosku, że nasza liga ESA jest naprawdę mocna i nie pozostaje nam nic innego jak tylko zaprosić kibiców na kolejne spotkania na orliku w Tłuszcze, które odbędą się już za tydzień. Zapraszamy!